Były prezes KRUS: nie zgadzam się z zarzutami

05.09.2008, 15:34; Aktualizacja: 05.09.2008, 18:08

Zdymisjonowany wczoraj przez premiera prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS) Roman Kwaśnicki powiedział, że nie zgadza się z zarzutami o nepotyzm i niegospodarność.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (9)

  • co za bzdury(2008-09-06 19:13) Zgłoś naruszenie 00

    POdstawowa tak ale jak prowadzisz dzialnosc to znacznie wiecej

    Skad te twoje 800 zł ?? jestem przedsieviorca reszta odprowadza znacznie mniej

    Odpowiedz
  • :-((2008-09-06 14:57) Zgłoś naruszenie 00

    Do autora postu 3
    Miesięczna składka ZUS to 800 zł
    A w krusie tylko 80
    Zastanów się co piszesz

    Odpowiedz
  • stella(2008-09-11 13:55) Zgłoś naruszenie 00

    Przykro,że córka rolnika tak mało wie o wsi.Niech no sobie przypomni skąd ma ten chlebek na stole,mleczko bułeczki cukier...moze i też z unii ale od rolnika...który cuchnie obora /teraz troche mniej,który nie maluje paznokci,i ręce chociaz brudne sa najczystsze bo od pługa...,że rolnik może im a więcej ale on nie pracuje w biurze budowanym przez wszystkich czasem złodziei tylko on sam musi sobie wybudowac ,sam kupuje widły ,krowe, krzesła i stoły a ty kochana zapewne siedzisz w biurze na państwowym krzesle a więc i moim nie parzy cię w siedzenie...maszkomputer,który nie jest twoim...itd...i zarabiasz800..i drugie tyle odprowadzają ci na ubezpieczenia i rentę...wróc więc na wies...wiesz jak tu jest dobrze i ile można zarobić...po cózparadowac samochodem po mieście i narzekac na miejska biede ...przesiądź sie na ciagnik ...i w pole...a potem to już poleci jak po maśle ...bogato...obficie...sielsko...

    Odpowiedz
  • córka rolnika(2008-09-07 12:45) Zgłoś naruszenie 00

    Do 2

    Oni całkowicie zatracili poczucie przyzwoitości. Ta ich pazerność, to nie tylko KRUS, to korzystanie z zapomóg, różnego rodzaju darowizn (znam przypadek, gdzie rodzina otrzymywała mleko w proszku, kaszę i miała czym karmić celę i kury) i śmiali się w kułak z głupoty urzędników, ale brali.
    Ja w mieście mam 820 zł netto wypłaty i nie dostanę nic, chociaż czasami nie mam co jeść.

    Odpowiedz
  • Odpowiedź dla Pawlaka.....................(2008-09-06 21:08) Zgłoś naruszenie 00

    Jeżeli bogatych rolników stać na dobrowolne ubezpieczenia to tym bardziej stać ich na urealniony KRUS i niech najpierw go płacą.!!!--.

    Odpowiedz
  • -(2008-09-06 12:08) Zgłoś naruszenie 00

    Co wy się tak tego Krusu uczepiliście.Większość Polaków tzw.ciężko pracujących nie płaci wiele więcej na ZUS tak samo składki zdrowotne.Mało zarabiają!

    Chcesz miec rente mniejsza idz do KRUS!

    Odpowiedz
  • PSLowcy w znacznej ilości sa tak zepsutymi pasożytami(2008-09-06 09:53) Zgłoś naruszenie 00

    ,że zatracili już poczucie przyzwoitości.Dość waszego zakłamania -jeździcie na pielgrzymki i modlicie się o sprawiedliwość społeczną a bezczelnie leczycie się na koszt tych którzy płacą wysoki ZUS nierzadko pracujących w szkodliwych i niebezpiecznych warunkach - -odbieracie im środki na leczenie i gdy po 30 latach pracy słyszą, że muszą się dodatkowo ubezpieczyć to ich krew ...
    Pawlak-dość żerowania na KRUSIE --dość pasożytnictwa polityczno KRUSowskiego przez partie rolnicze w celu zdobycia elektoratu.!Jeżeli bogatych rolników stać na dobrowolne ubezpieczenia to tym bardziej stać ich na urealniony KRUS i niech najpierw go płacą.!!!--.

    Odpowiedz
  • zatroskany(2008-09-05 20:40) Zgłoś naruszenie 00

    Kadrowcy z PSL zawsze są zdziwieni,

    Odpowiedz
  • Rolniczka(2012-03-29 16:52) Zgłoś naruszenie 00

    A ja ostatnio sie przekonałam że KRUS dyskryminuje rolnikow z choroba nowotworowa nie pozwalając sie im rechabilitowac w sanatoriach leczniczych aż przez 5 lat to przecież dyskryminacja człowieka i ogromna żenada.Nie wiem kto takie rozporzadzenia wydaje bo czy w ZUS czy nawet w NFZ wysyłaja chorych z noworworem do sanatorium leczniczego.

    Odpowiedz