Pielęgniarki zapłacą za studia

autor: Beata Lisowska24.07.2009, 09:00; Aktualizacja: 24.07.2009, 10:21

Nie wszystkie pielęgniarki, które zapisały się na tzw. studia pomostowe, będą studiować bezpłatnie. W przyszłym tygodniu Ministerstwo Zdrowia ogłosi, którym uczelniom przyzna środki.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:GP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (17)

  • sinner(2009-07-24 11:49) Zgłoś naruszenie 00

    mi nikt za studia nie płacił. Dlaczego pielęgniarki mają dostać zwrot kosztów?

    Odpowiedz
  • wiktor(2009-07-24 14:09) Zgłoś naruszenie 00

    niech zastrajkują w kancelarii Tuska. Załóżce Panie białe miasteczko.. haha

    Odpowiedz
  • anja(2009-07-25 11:38) Zgłoś naruszenie 00

    Jestem magistrem pielęgniarstwa .Nikt mi za studia nie zapłacił!!!
    Skończyłam je kilka lat temu i zaręczam ,że z mojej pensji jeszcze długo będę musiała na nie pracowac,bo spłacam kredyt zaciągnięty na naukę!!!
    Może i ja otrzymam zwrot kosztów ?
    W przeciwnym wypadku będzie to duża niesprawiedliwośc.Jedne osoby studiują za darmo a inne muszą płacic !I to BARDZO DUŻO!

    Odpowiedz
  • gaga(2009-07-25 11:44) Zgłoś naruszenie 00

    PO skończonych studiach i tak pielęgniarki zarabiają grosze!
    NIe ma co zazdrościc .A praca jest ciężka i odpowiedzialnaTu chodzi o ludzkie zdrowie i życie.

    DO WIKTORA Mogłes studiowac pielęgniarstwo!

    Odpowiedz
  • wiktor(2009-07-26 10:02) Zgłoś naruszenie 00

    a po co? by byc gołodupcem?

    Odpowiedz
  • wiktor(2009-07-26 10:04) Zgłoś naruszenie 00

    "wypłaczcie sie w rękaw" szanowne pielęgniarki Gronkiewicz -Waltz... ona wam kanapeczki przynosila w trakcie strajku za Kaczyńskiego. Teaz was zapewnie oleje i pośle na was ochroniarzy głupie nawine baby

    Odpowiedz
  • gaga-mgr pielęgniarstwa(2009-07-26 21:30) Zgłoś naruszenie 00

    Do Wiktora
    Widzę,że strasznie nie lubisz pielęgniarek.
    Kiedyś z pewnością będziesz potrzebował pomocy .
    Ciągle nie będziesz młody , piękny i zdrowy...
    Wtedy przekonasz się jak bardzo się myliłeś.
    Pozdrawiam

    Odpowiedz
  • gosia(2009-07-27 12:48) Zgłoś naruszenie 00

    znam takich jak Wiktor- pieniaczy wykrzykujacych same nieprzychylne rzeczy w strone pielegniarek, a jak się tylko im coć dzieje to " lirza tyłek" paniom pielegniarkom uprzjmi zakłamani idioci

    Odpowiedz
  • Inga(2009-07-27 20:23) Zgłoś naruszenie 00

    Juz nie wiem gdzie mam wypłakac się W kancelarii Tuska czy do Gronkiewicz-Waltz???Wiktor sprecyzuj !!!

    Odpowiedz
  • Absolwentka(2009-07-27 23:35) Zgłoś naruszenie 00

    Ja też w tym roku skończyłam pomostówkę, ale oczywiście za własne pieniądze i to nie małe. Bardzo jestem ciekawa czy w ogóle coś się robi w kierunku by kiedyś móc odzyskać te pieniądze?Czy ktoś wie coś na ten temat ?

    Odpowiedz
  • Joanna(2009-07-28 09:02) Zgłoś naruszenie 00

    dlaczego są komentarze ZAWIŚCI!jestem mgr pedagogiki,za studia płaciłam,ale dlaczego mam płacić za licencjat skoro mam już dyplom pielęgniarski,przecież to nie moja wina,że był taki system kształcenia.nie zapominajmy,że mowa o pielęgniarkach ze stażem,z nie o osobach po ogólniaku.A to jest różnica.PŁACIĆ to ja mogę np.za podyplomowe.Zawiść nikomu nie pomaga!!!

    Odpowiedz
  • ~pacjentka(2009-08-01 10:01) Zgłoś naruszenie 00

    CZY TEN WIKTOR MÓGŁ COKOLWIEK STUDIOWAĆ ? WIKTORZE SPOTKAMY SIĘ... ALE MUSISZ BYĆ CIERPLIWY... CZAS OCZEKIWANIA NA PIELEGNIARKE W POLSKIM SZPITALU WYDLUZA SIE... PANIE PIELEGNIARKI WYJEZDZAJA TAM GDZIE SA : SZANOWANE : MLODE NIE ZAINTERESOWANE ZAWODEM I MAJA RACJE-PO CO STUDIOWAĆ? ŻEBY PAMPERSY ZMIENIAĆ?
    WDZIECZNA PACJENTKA.

    Odpowiedz
  • ~mgr(2009-08-01 10:15) Zgłoś naruszenie 00

    Wiktor typowy niewykształcony polaczek i jego ubogie słownictwo -nasz potencjalny pacjent ...DROGIE KOLEŻANKI I KOLEDZY-DUŻO PRACY przed nami.TRZYMAJMY SIĘ...!!! :))) POZDRAWIAM CIEPŁO WSZYSTKIE PIELĘGNIARKI W POLSCE !!! mgr

    Odpowiedz
  • ~Renata(2009-08-01 10:24) Zgłoś naruszenie 00

    Dlaczego więc kilka lat temu państwo sfinansowało studia niedouczonym nauczycielom ?czy jest to wybrana grupa zawodowa do przywilejów... ???

    Odpowiedz
  • ~PACJENT(2009-08-01 10:38) Zgłoś naruszenie 00

    PANIE PIĘLĘGNIARKI ...zachęcam do przemyślanych działań związkowych.Nie PONIŻAJCIE się monetami w butelce,pioseneczkami...o białym miasteczku nie wspomnę.Czy nie widzicie jak to ładnie i skutecznie robią lekarze?Inteligentnie was okradli...CZUWACIE nad ich snem na dyżurach.TO WY ratujecie chorych- podczas gdy zaspany lekarz przeciera oczy i nadal nie wie o co chodzi...KLANIAM SIĘ NISKO DROGIE PANIE PIELĘGNIARKI...URATOWANY PRZEZ WAS...

    Odpowiedz