Bukiel: ustawa koszykowa niczego nie zmieni

20.07.2009, 18:13; Aktualizacja: 20.07.2009, 20:44

Szef Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy Krzysztof Bukiel uważa, że ustawa koszykowa niczego nie zmieni; jego zdaniem w polskich warunkach "koszyk" powinien być jak najmniejszy i trzeba wprowadzić szerokie współpłacenie.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (7)

  • M.J.(2009-07-23 11:44) Zgłoś naruszenie 00

    Podnieść składki, wprowadzić współpłacenie i zwolnić lekarzy oraz ich rodziny z płacenia wszelkich podatków- oto raj wg. p. Bukiela. Czy naszym lekarzom nie przewróciło się w głowach od dobrobytu?! Pozdrawiam. PS. A pogłoski o niestosowaniu drogich produr wobec pacjentów powyżej 65 roku życia, też słyszałam.

    Odpowiedz
  • Dana(2009-07-21 11:31) Zgłoś naruszenie 00

    Pani minister przekonywała, że ten koszyk niczego nie zmieni dla nas tj. pacjentów. Jeśli to prawda, to po co cała zabawa z jego wprowadzaniem. A może to tylko półprawda! Apel do dziennikarzy - dopytajcie polityków i napiszcie gdzie jest pies pogrzebany.

    Odpowiedz
  • dbają o swój PR a nie o reformy(2009-07-21 11:08) Zgłoś naruszenie 00

    wygląda na to że PO nie ma j.. do reform, niczego nie zmieniaja albo zmieniaja kosmetycznie, dobrze ze dokoptowali p. Buzka do ekipy(może sie od niego co nauczą) - ten to przynajmniej miał odwagę trzeba mieć bowiem odwagę polityczną zeby sie zabrać za reformowanie wszystkiego co najważniejsze niezależnie jak teraz się ocenia efekty reform które zostały niedokończone przez póżniejszą ekipę - PO odwagi do reform nie ma i na pewno nie jest siłą która zrobi z Polski drugą irlandie

    Odpowiedz
  • klawisz(2009-07-20 21:43) Zgłoś naruszenie 00

    rząd sie wyleczy, reszta biednego społeczeństwa się wykruszy.pozostana bogaci ,których stać na wszystko,oni przeżyją. do pracy sprowadzi sie obcokrajowcó np . z chin. w państwie ""prawa ''wszystko zdarzyc się może !

    Odpowiedz
  • Lekarze - mistrzowie wyciągania pieniędzy.(2009-07-20 20:45) Zgłoś naruszenie 00

    LEKARZE TO NIEDOŚCIGNIENI MISTRZOWIE OSKUBYWANIA KLIENTÓW.
    NATYCHMIAST ;
    - KASY FISKALNE ;
    - ALBO UKRYTE KAMERY.
    BO PUSZCZĄ SPOLECZEŃSTWO W SKARPETKACH - kto nie płaci to "POD TRAWNIK".
    COŚ Z TĄ BANDĄ MEDYCZNĄ TRZEBA UCZYNIĆ!!!
    Piszę to o fakty tylko z WŁASNEJ RODZINY.

    Odpowiedz
  • zoja(2009-07-20 20:03) Zgłoś naruszenie 00

    Oby się Pani Minister Kopacz wywiązała z tego co obiecywała, bo w lecznictwie jest tragedia,wystarczy wejść na Izbę Przyjęć w szpitalu, obojętnie gdzie w Radomiu czy w Warszawie. Arogancja,buta i tylko czekają na kasę, znieczulica totalna.Jak najszybciej wprowadzić kasy fiskalne na wszystkie usługi to może służba szpitalna wyjdzie z szarej strefy. Na dzień dzisiejszy to kto nie da kasy niech zdycha taką przyjęto zasadę.

    Odpowiedz
  • Bacz(2009-07-20 19:46) Zgłoś naruszenie 00

    Nie trzeba odwagi tylko głowy. Można wprowadzić współpłacenie dla ochotników w zamian za obniżenie składki. Pisałem o tym: http://42.pl/u/1I9h

    Odpowiedz