ZUS spłacił kredyt w wysokości 200 mln zł, zaciągnięty dzień wcześniej

01.07.2009, 13:51; Aktualizacja: 01.07.2009, 16:13

Zakład Ubezpieczeń Społecznych spłacił dziś zaciągnięty wczoraj kredyt w wysokości 200 mln zł - powiedział rzecznik ZUS-u Przemysław Przybylski.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (14)

  • maciej(2009-12-26 16:33) Zgłoś naruszenie 00

    jak pis rzadzil to w ZUSIE byla nawet nadwyzka

    Odpowiedz
  • Emeryt(2009-07-02 13:18) Zgłoś naruszenie 00

    A czy na spłatę procentów dała PO??? Jak życie mówi, to nie i tak poprzez spłacanie niepotrzebnych procentów do banku traci ZUS na wypłatę emerytur i rent. CIEKAWE, KTO TYM RAZEM NA TYM ZAROBIŁ???

    Odpowiedz
  • i jeszcze raz do 10(2009-07-01 23:11) Zgłoś naruszenie 00

    Przecież do emerytury liczy się ostatnie 20 lat pracy a pozostałe -lata?-więc poco wykazywać wysokie dochody?

    Odpowiedz
  • do 10(2009-07-01 23:10) Zgłoś naruszenie 00

    bzdura -nic nie otrzyma co zapowiada twój Donald ! już naobiecywał Cuda których nie ma i obiecuje coraz niższe emerytury ,więc powiedz mi Kto ? do takiego interesu bedzie chciał płacić jakiekolwiek składki aby otrzymać emeryture w wieku moze 90 lat?
    POdważył zaufanie Polaków do systemu ,oszukał pracujacych w szkodliwych warunkach pomimo ioż zyski z ich pracy brał skarb państwa i za te pieniadze jako piłkogłowy idiota chce sobie zrobić mistrzostwa Euro

    Odpowiedz
  • rydzykant(2009-07-01 21:59) Zgłoś naruszenie 00

    do piszącego z pkt.3,4,5,6 /jedna osoba-ten sam komp./Nie pisz o czymś,o czym masz blade pojęcie.Po reformie systemu emerytalnego wysokość emerytury zależy od zgromadzonych środków na IKE-od 2014r w całości,do 2013 częsciowo-system mieszany.Odprowadzanie składek od płacy najniższej/reszta na czarno/doprowadzi do tego,że za kilkanaście lat,przechodząc na emeryturę taki delikwent otrzyma bardzo mizerną emeryturę.

    Odpowiedz
  • mir_J64(2009-07-01 21:19) Zgłoś naruszenie 00

    Do 7 Przykro ale to ty nie wiesz co tu jest grane. Komentarze do twojego to typowy pijacki bełkot.W dodatku napisane tylko przez 4 (cztery osoby).
    Do 1 odsetki to jedno, ale ciekawe ile wyniosła prowizja.

    Odpowiedz
  • do 7(2009-07-01 21:05) Zgłoś naruszenie 00

    Jestes chyba jakims odurzonym paranoikiem i psychopata, bo wszystko ci sie kojarzy tylko z jednym "czarnym i purpurowym"/ oraz inwektywami...Jak sie nie ma argumentow, to sie chlapie co popadnie...

    Gdybys znal zagandnienia i fakty, to wiedziałbys o czym tutaj jest pisane...

    Odpowiedz
  • kaz - 42(2009-07-01 20:08) Zgłoś naruszenie 00

    cyba powyzsze komentarze pisza sami PiS - niedorajdy ktorzy trzymaja palec w d...e Rydykoi lub innej zarazie w kieckach / czarnych i purpurowych / z ktorymi obalaja niejeda FLASZKE. / Glodz /.

    Odpowiedz
  • Brawo Donald ,Brawo Donald Brawo Donald(2009-07-01 18:35) Zgłoś naruszenie 00

    w budżecie dziura ,w ZUSie bankructwo, mama zmarła ze zgryzoty ,że Prezesi maja nadal te odprawy ,gospodarka sie wali ,złotówka na pysku ,emeryci ze szkodliwych warunków pracy okradzeni ,pożyczki z BŚ może dostaniesz a Ty o piłce nożnej na plażach Bałtyku marzysz.

    Odpowiedz
  • Tusk jest winny ruinie gospodarki i ZUSu(2009-07-01 18:22) Zgłoś naruszenie 00

    Minister Finansów rządu Donalda kłamie gdyż jak stwierdził w SEJMIE dbając o budżet to dlaczego nie weźmie się za KRUS i gołych Pawlaków oraz Bogatych Sawickich?W SEJMIE powiedział : budżet to własność Polaków i nikomu nie wolno ich trwonić w imię własnych korzyści politycznych .--to kiedy weźmiesz się za pasożytów polityczno -KRUSowskich którzy elektorat robią sobie na KRUSIE. Dlaczego pozwalasz im trwonić bezzasadnie budżet na KRUS ,dlaczego spaliliścię reformę KRUSU jak nie w imię KOALICJI?--czyż to nie są WASZE korzyści POLITYCZNE! KRUS powinien dzielić się na stawkę podstawową do 5 ha ,następnie dodatkową za każdy dodatkowy ha .

    Odpowiedz
  • Tusk zarżnął polskie społeczeństwo.......(2009-07-01 18:20) Zgłoś naruszenie 00

    Jak twierdzi gazeta wybiórcza"W dwa dni wyparowało 2 mld zł na nasze przyszłe emerytury Kryzys za oceanem bije w fundusze emerytalne " --TYLKO czy gazeta wybiórcza zauważyła --Ogłoszenie prywatyzacji 740 polskich firm spowodowało zapowiedź nadmiaru towaru nad chłonnością rynku co widać na POL giełdzie w która od tego czasu leci na pysk- przecena na nowe prywatyzowane firmy -polska giełda w ciągu ostatniego roku w WIG 20 straciła 1500 punktów--czy to możliwe aby wartość majątku tak nagle-,Ile przez to idiotyczne ogłoszenie wyparowało kasy z Polskich funduszy EMERYTALNYCH!w ciągu ostatniego roku?

    Odpowiedz
  • Jak Tusk zarznął ZUS(2009-07-01 18:12) Zgłoś naruszenie 00

    -pieniędzy na EMERYTURY obecnie nie ma i nie będzie ,przez LIBERAŁÓW z byłej UW.! to oni wszystkim bez względu na zawód powtarzam zafundowali jednakową minimalną płacę..co doprowadziło, że od takiej odprowadzane są właśnie składki na ZUS a więc też minimalne i dlatego pieniędzy w ZUSie nie ma .Przecież do emerytury liczy się ostatnie 20 lat pracy a pozostałe -lata?-więc poco wykazywać wysokie dochody?. Tracą nie tylko pracujący obecnie ale również emeryci i chorzy .Prezesi nie odprowadzają składek ,wolą ukrywać wysokie dochody,oni mają Was gdzieś ,gdyż wiedzą, że to złodziejski system ich składki zostaną przez KRUSowskich Pawlaków rozkradzione bo Oni nie chcą płacić a My ich leczyć musimy..

    Odpowiedz
  • lukch(2009-07-01 17:25) Zgłoś naruszenie 00

    Nie dużo, nawet jak 10% mają tą linię, a pewnie mniej to tylko jakieś 50-55 tys. zł za dzień.

    Odpowiedz
  • ciekawy(2009-07-01 15:49) Zgłoś naruszenie 00

    ile wyniosly odsetki?

    Odpowiedz