Bezrobotni żołnierze mogą dłużej służyć w armii

autor: Artur Radwan03.06.2009, 03:00

Z dziewięciu do siedmiu miesięcy została skrócona służba ostatnich żołnierzy odbywających zasadniczą służbę wojskową.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:GP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (27)

  • zolnierz(2009-06-03 19:06) Zgłoś naruszenie 00

    tak wychodzimy wkoncu sie doczekalismy http://rcl.dokumenty.pl/DziennikUstaw dz.u 83 poz.697

    Odpowiedz
  • Arek(2009-06-03 15:56) Zgłoś naruszenie 00

    Tylko dzisiejsze rozporzadzenia sa w Dzienniku Ustaw Nr. 82 a w informacji redaktor napisal, ze rozporzadzenie ma sie ukazac w Dzienniku Ustaw Nr 83

    Odpowiedz
  • Jesień złoty pobór.:)(2009-06-05 11:23) Zgłoś naruszenie 00

    No i znalazłem chyba taka bardziej pewną informacje.:) www.mon.gov.pl/pl/artykul/7244 :-)nie wiem czy dobrze wpisalem ale jak cos to wystarczy wejść na stronę główną i znajdziecie.:)więc cieno.:)tylko teraz czekać na rozkaz

    Odpowiedz
  • Niech już się ukaże ten rozkaz bo ile można czekać.:((2009-06-05 10:24) Zgłoś naruszenie 00

    No to urlop załatwiaj teraz bo jak nie wykrorzytasz to tylko ci za niego zwrócą siano.ktoś pisał że u niego w jw był już rozkaz i podpisywali czy chcą wyjść czy zostać dłużej ale to chyba było w tym wcześniejszym artykule...

    Odpowiedz
  • gdynia(2009-06-04 21:23) Zgłoś naruszenie 00

    a u mnie w gdyni nic nikt nie mowi?co jest grane? a kiedy urlop wykorzystam?przeciez powinna byc ogloszona juz jakas decyzja?

    Odpowiedz
  • Karolina :) Pozdro dla JESIONÓW(2009-06-04 20:32) Zgłoś naruszenie 00

    Tak bardzo się cieszę to jest już pewna informacja ale dlaczego nie czytają rozkazów w jednostce? Czy w w waszych jednostkach czytali rozkaz?

    Odpowiedz
  • jw3391(2009-06-04 15:42) Zgłoś naruszenie 00

    malo, cieno, slisko, wy...bane mam na wszystko

    Odpowiedz
  • Szer.(2009-06-04 00:58) Zgłoś naruszenie 00

    Już jest w DzU. :)

    Odpowiedz
  • ...(2009-06-04 09:02) Zgłoś naruszenie 00

    Tak jest, ukazało się w dz. U...

    Odpowiedz
  • 1123(2009-06-04 08:50) Zgłoś naruszenie 00

    jest to wyjscie bo wszyscy mowia ze tak a tu nic niema

    Odpowiedz
  • kierowajec(2009-06-03 17:30) Zgłoś naruszenie 00

    ***** Źytnią i całą kadrę 1KPG

    Odpowiedz
  • bazyl jw3391(2009-06-03 17:20) Zgłoś naruszenie 00

    to co wychodzimy czy nie?? bo ja juz nie rozumiem nic

    Odpowiedz
  • fan wojska(2009-06-03 16:07) Zgłoś naruszenie 00

    Arek bo jeszcze drukują to 100 proc. info

    Odpowiedz
  • Do 10(2009-06-03 14:08) Zgłoś naruszenie 00

    Bo trzeba mieć konatkty, aby to ustalić

    Odpowiedz
  • ...(2009-06-03 06:43) Zgłoś naruszenie 00

    No!!! :D

    Odpowiedz
  • Milka(2009-06-03 13:21) Zgłoś naruszenie 00

    Superrrr!!! :*
    Pan Klich chyba pierwszy raz w życiu podjął mądra decyzję :D

    Odpowiedz
  • nie ma tego na stronie Dz. U ..(2009-06-03 13:18) Zgłoś naruszenie 00

    ..

    Odpowiedz
  • Szer.(2009-06-03 13:17) Zgłoś naruszenie 00

    Ula w to samo się wpakowałem...poszedłem do wojska bo chciałem i w ten sposób zmarnowałem 8 miesięcy, bo niema etatów. Nareszcie to koniec.

    Odpowiedz
  • koko(2009-06-03 12:07) Zgłoś naruszenie 00

    Na szczęście to już koniec przymusu! Tylko się cieszyć!

    Odpowiedz
  • Ula(2009-06-03 11:55) Zgłoś naruszenie 00

    Koko to długa historia...jak wielu nabrał się na obietnicę jakie wojsko składało-wiesz zawodowe wojsko itp. Teraz nie ma etatów no chyba że na drugim końcu polski( i to tez nic pewnego ) a to w naszym wypadku nie wchodzi w gre. Naszczescie juz nie długo..

    Odpowiedz