Kto zdał egzamin, nie będzie dyskryminowany

22.08.2008, 03:00; Aktualizacja: 23.08.2008, 19:40

Osobom, które posiadają świadectwa potwierdzające kwalifikacje do pracy na wysokim stanowisku, nie będą sprawdzane kompetencje kierownicze w trakcie naboru.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:GP

Polecane

Komentarze (8)

  • inz.Zbigniew Burnatowski. RFN(2008-08-24 11:40) Zgłoś naruszenie 00

    Tak bylo, jest i bedzie. Zawsze cialu jest milsza koszula niz smierdzace skarpetki. Tego nie zmieni zaden system, ani nawet najwieksza dyktatura.

    Odpowiedz
  • Były urzędnik(2008-08-22 16:24) Zgłoś naruszenie 00

    Chyba się niedoczekamy prawdziwej służby cywilnej w Polsce. W administracji będą pracować tylko absolweci szkół wyższych, a na dyrektorskich stołkach znajomki!!!

    Odpowiedz
  • osoba z PZK(2008-08-22 16:21) Zgłoś naruszenie 00

    Ja zdałem taki egzamin składał się z 4 części i co teraz? Nic!!! będę mógł się tylko zadowolić zwolnieniem ze sprawdzania kwalifikacji przy nowym naborze.
    Lepiej się nie uczyć nocami, bo to nie ma sensu i tak obsadzani będą na tych stanowiskach koledzi ministra!!!

    Odpowiedz
  • długoletni pracownik(2008-08-22 16:07) Zgłoś naruszenie 00

    Bardzo podoba mi się system opisany przez forumowicza nr 2
    Prawda jest jednak taka jaką opisał forumowicz nr 4,

    Odpowiedz
  • dalej jak w rosji(2008-08-22 15:22) Zgłoś naruszenie 00

    tere fere. W kółko kołowanie naiwnych zdających egzaminy łudząc się że w ten sposób otwiera się przed nimi droga kariery w administracji. Tymczasem po n-tych wyborach na stołkach lądują znajomi królika z jakims tam wykształceniem po zawodówce ale za to polit układami nie do ruszenia

    Odpowiedz
  • bex(2008-08-22 12:51) Zgłoś naruszenie 00

    wsadzcie sobie w tyłek państwowy zasób kadrowy i dostęp do niego guzik mnie obchodzi nie chce zarabiać nędznego tysiąca czy nawet dwóch ale tyle co adwokat dla studentów prawa to żadna propozycja nikt nie chce pracować za marne grosze

    Odpowiedz
  • globtrotter(2008-08-22 11:41) Zgłoś naruszenie 00

    Ale to tak jest tylko w Polsce ,za granica takie papiery są nie ważne, kandydat od pierwszego szczebla musi się piąć w górę .Obowiązuje zasada najpierw pokaż co umiesz. Wychodzi szydło z worka czy papiery załatwił tata lub kupione na bazarze. Nawet uprawnienia na wózek widłowy są prześwietlane i często konieczne są nowe egzaminy. Krawat jest dopiero zakładany po zdaniu egzaminu z podwijania rękawów.

    Odpowiedz
  • pkp(2008-08-22 10:39) Zgłoś naruszenie 00

    Acha!!! To dlatego aplikantom ze zdanym egzaminem sędziowskim, którzy chcą się zatrudnić na stanowisku asystenta sędziego sprawdza się kwalifikacje, pomimo, że nie ma rozporządzenia, a bez stosownego rozporządzenia jest to niekonstytucyjne?

    Odpowiedz