Prezydent: spotkanie z przedstawicielami środowiska ochrony zdrowia jak najszybciej

25.07.2008, 20:54; Aktualizacja: 27.07.2008, 10:26

Spotkanie prezydenta Lecha Kaczyńskiego z przedstawicielami środowiska ochrony zdrowia odbędzie się w najszybszym możliwym terminie - poinformowała dziś Kancelaria Prezydenta.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (10)

  • do Ted(2008-07-28 11:14) Zgłoś naruszenie 00

    Dla takich jak ty w Polsce miejsca nie ma,jedna rada,to emigracja do Korei Półn.

    Odpowiedz
  • olek(2008-07-27 11:41) Zgłoś naruszenie 00

    Jak najszybciej trzeba trochę zamieszać jak się nic lepszego nie umie zrobić.

    Odpowiedz
  • brw(2008-07-26 21:12) Zgłoś naruszenie 00

    Dlaczego Garias nie porosi Waltz?? Przeciez ona caly czas wspierala pielegniarki, teraz jej blizej do Tuska...Dlaczego nie zrobia miasteczka pod kancelaria??

    Odpowiedz
  • Ted(2008-07-28 09:58) Zgłoś naruszenie 00

    Z pewnością dzika grabież słuzby zdrowia, bo to co się proponuje nie można nazwać prywatyzacją z tej racji, że nie uczestniczą w tym procesie pracownicy, to tworzenie nowych ciepłych posadek w radach nadzorczych, w zarządach spółek. O sprzedaży np.: obiektów czy gruntów należących do służby zdrowia będą wtedy decydować Rady Nadzorcze. Nastąpi zatem niekontrolowana dalsza wyprzedaż majątku narodowego. I o to chodzi, a nie o pacjenta. PO to partia biznesmenów, a nie proletariatu.

    Odpowiedz
  • Pacjent(2008-07-27 07:45) Zgłoś naruszenie 00

    Mamy w Polsce dwuwładzę. Jak długo to może trwać. A swoją drogą to jest ocztwiste,że lekarze nadal chcieliby państwowe szpitale a prywatne leczenie w nim pacjentów. Kaczyński jest wykształconym komunistą i wszystko chce państwowe.Nie na darmo w pracy doktorskiej powoływał się na Lenina.

    Odpowiedz
  • Rewizjonista kapitalistytczny(2008-07-27 07:47) Zgłoś naruszenie 00

    Jak długo jeszcze koalicja SLD i PiSu będzie bronić podstaw socjalizmu, czyli wszystko ma być państwowe.Nie dopuszczą do kapitalizmu.

    Odpowiedz
  • mp(2008-07-26 17:41) Zgłoś naruszenie 00

    Teraz chce się spotkać ? Może potrzebuje konsylium.

    Odpowiedz
  • Mural(2008-07-25 22:26) Zgłoś naruszenie 00

    Koniecznie!Może mają sklerozę i dadzą się znów omamić?Przecież nie było Białego Miasteczka.Jakiego Białego Miasteczka???!!!

    Odpowiedz
  • bojowkarze PO wykonywac polecenia guru schetyny...(2008-07-28 14:07) Zgłoś naruszenie 00

    Dzisiaj juz dzilalaja prywatne szpitale i kliniki i nikt temu nie jest przeciwnym. We wszystkich krajach funkcjonuje panstwowa sluzba zdrowia, tylko u nas macherka, chce w ciagu roku wszystko sprywatyzowac czyt. rozkrasc i krecic lody.To samo bedzie co z zakladami pracy, tylko naiwinak moze teraz tej partii oszutow wierzyc. Jak beda spolki szpitalne, to beda mogly "wchodzic" na gielde,a co ci przeudoreformatorzy hochsztaplerzy zrobili z naszymi pieniedzmi emerytalnymi?, tu mamy fakty "OFE chudsze o 18 miliardów złotych" elektorat "swiatly" PO prosze mi to wytlumaczyc, gdzie sa nasze pieniadze, kto je ukradl, dlaczego rzad che obnizyc emerytury? dlaczego emeryci beda pobierac 50% mniej emerytury?? Wszyscy bylismy zapewniani jak bedzie pieknie i wspaniale, kto teraz powinien za to zlodziejstwo odpowiedziec?? Wasz idol Balcerowicz byl tworca ow pseudoreformy" okradajacej starszych ludzi. Jestescie w stanie tylko czytac ze sciag,a nie samodzielnie myslec, ytelygencya...

    Odpowiedz
  • Do Teda(2008-07-28 12:56) Zgłoś naruszenie 00

    Dlaczego? Bo nie jestem wpatrzony w Tuska i nie czytam Wyborczej.

    Odpowiedz