Sejmowa debata nad wotum nieufności dla Kopacz

25.07.2008, 14:15; Aktualizacja: 26.07.2008, 07:29

Po godz. 14 w Sejmie rozpoczęła się debata nad wnioskiem PiS o odwołanie minister zdrowia Ewy Kopacz.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (14)

  • Tylko forsa!!!(2008-07-25 14:57) Zgłoś naruszenie 00

    PO ma chropkę na prywatyzację słuzby zdrowia, bo prędzej czy później to nastapi przy wprowadzeniu ustawy. Dla Tuska liczy się tylko biznes: niniejsza ustawa, ustawa medialna, ustawa kominowa itd. Po co ma sobie glowę zawracać ceną jabłek.

    Odpowiedz
  • F(2008-07-25 15:01) Zgłoś naruszenie 00

    Następny, który nie ma bladego pojęcia na czym polega prywatyzacja szpitali... głowa boli od tych wszystkich kartofli

    Odpowiedz
  • demiurg(2008-07-25 15:28) Zgłoś naruszenie 00

    ludzie piszcie po polsku!,korektora wam trzeba

    Odpowiedz
  • üö(2008-07-25 15:36) Zgłoś naruszenie 00

    Gazeta Wyborcza donosi: "Dzis prywatne firmy ubezpieczeniowe wydaja z kazdej zlotowki polisy 60 gr na wszelkie koszty, a tylko 40 gr na zakup swiadczen". Bez komentarza.

    Odpowiedz
  • ed(2008-07-25 15:47) Zgłoś naruszenie 00

    wykopać kopaczką minister od wspólnego kręcenia loda z sawicką oszustka jedna ja opłacałem składki zdrowotne a teraz to mam ze swojej emerytury płacić na doktora bo dentystę już płacę

    Odpowiedz
  • ed(2008-07-25 15:51) Zgłoś naruszenie 00

    do 3 jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to wyjdź z tego forum bo po co sie masz męczyć poz atym błysnąłeś talentem że mi dech zaparło

    Odpowiedz
  • krótka piłka(2008-07-25 16:32) Zgłoś naruszenie 00

    Operacje w prywatnych szpitalach (kontrakty). Leczenie powikłań ( 1-3 miesięcy) I to na tyle w temacie.

    Odpowiedz
  • krótka piłka(2008-07-25 16:34) Zgłoś naruszenie 00

    sorry-

    Leczenie- powikłań -( 1-3 miesięcy) szpital państwowy...

    Odpowiedz
  • Eskulap(2008-07-25 17:02) Zgłoś naruszenie 00

    Palantolog Piecha i jemu podobni nie maja pojęcia o czym mówią. Dla czego tak boją się konkurencji i rozliczenia szpitali jak to czynią prywatni przedsiębiorcy , przecież zatrudnieni zostaną wreszcie lekarze, którzy będą zarabiać za wykonywaną pracę a nie za przyjście do pracy, zaś prywatny podmiot będzie chciał wykonać jak najwięcej usług żeby zarobić !!!

    Odpowiedz
  • olek(2008-07-25 17:03) Zgłoś naruszenie 00

    Komu ufają zakłamane kartofle?

    Odpowiedz
  • do olka(2008-07-25 18:05) Zgłoś naruszenie 00

    kto ufa oszutom, kretaczom i hiokrytom buraczanym. Twoj poziom dyskusji...

    Odpowiedz
  • gdzie sa szuflady pelne ustaw??(2008-07-25 18:17) Zgłoś naruszenie 00

    "Wnioskodawcy oburzeni są także sposobem procedowania ustaw reformujących ochronę zdrowia, które - zgłoszone jako projekty poselskie - nie podlegały konsultacjom społecznym, a podczas prac w podkomisji wprowadzono do nich poprawki, całkowicie zmieniające ich charakter - za zgodą i wiedzą pani minister, jak twierdzą autorzy wniosku. "

    Czego macherzy bali w dyskusji spolecznej? dlaczego wprowadzono bez konsutacji poprawki calkowicie zmieniajace ich charakter za zgoda Kopacz?
    Kretacze calkowicie olewaja spleczenstwo i w swojej grupce podejmuja decyzje... Znamy juz ich fachowosc jako UW w "prywatyzacji" zakladow pracy i bankow, tym razem tylko naiwniacy dadza sie oszukac oszustom przy kreceniu lodow...
    Sziptal prywatny moze odmowic leczenia, beda nastawione na zysk i moga pobierac opaty i nie musza podpisac kontraktu z NFZ. Bedzie mozna sprzedac szpital i wybudowac na tym miejscu hotel.
    Jezeli ktos chce miec prywatny szpital, niech sobie wybuduje, a nie przejmie za "zlotowke"

    Odpowiedz
  • pisior(2011-05-26 12:11) Zgłoś naruszenie 00

    co za beszczelna wypowiedź premiera. wiem jak jest w szpitalach a on udaje jak jest dobrze DEMAGOG. dawno powinni wyrzucić kopacz. miała na wszystko gotowe rozwiązania a jest coraz gorzej.

    Odpowiedz
  • pisiorek(2011-05-26 12:21) Zgłoś naruszenie 00

    mam nadzieję ze szybko padnie ten rząd "nasz ukochany" premier i "ukochany prezydent"

    Odpowiedz