KPP za możliwością wydłużenia tygodniowego czasu pracy

22.07.2008, 17:44; Aktualizacja: 22.07.2008, 21:13

Konfederacja Pracodawców Polskich (KPP) opowiada się za możliwością wydłużenia za zgodą pracownika czasu pracy do 65 godzin tygodniowo.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (11)

  • jeszcze Polka, ale widać już nie długo!(2008-08-01 17:43) Zgłoś naruszenie 00

    No pewnie! Możemy pracować nawet od poniedziałku do niedzieli, bo co tam?!!!Jeszcze może do tego nadgodziny?!!!

    Odpowiedz
  • freeyourmind(2008-07-25 10:48) Zgłoś naruszenie 00

    To nic innego jak powrót do XIX-wiecznego kapitalizmu. Rodzice po 13 godzin w pracy a co z dziećmi? Może stworzyć dla nich jakieś obozy pracy żeby się nie nudziły same w domu? "(..) przyniosłoby dobre skutki dla nich samych, pracowników oraz całej gospodarki" o cholera trzeba spieprzać do Kanady!

    Odpowiedz
  • dzonny(2008-07-23 10:26) Zgłoś naruszenie 00

    KPP - komunistyczna partia pseudopracodawców

    Odpowiedz
  • A za zgodą pracownika na jego eutanazję!!!(2008-07-23 09:23) Zgłoś naruszenie 00

    może by tak to też klepnąć w SEJMIE ! będzie najniższa płaca ,później 80% najniższej płacy a potem dno ,drugie dno i zwiększony limit godzin!
    A poza ym co to jest konfederacja --jakaś chimera działająca w oparciu o jaką ustawę ??--bo związek zawodowy działa w oparciu o ustawę a konfederacja cwaniaków w oparciu o ...?

    Odpowiedz
  • jeszcze pracownik(2008-07-23 08:21) Zgłoś naruszenie 00

    Co za bezczelne złodzieje, oszuści ludzi pracy.Myślą tylko o sobie , nie obchodzi i człowiek. Precz z KPP.

    Odpowiedz
  • Ha,ha,ha... za zgodą pracownika i bez środków represyjnych.....ha,ha,ha....!!!!(2008-07-23 08:04) Zgłoś naruszenie 00

    Precz z taką Konfederacją Pracod. Pols. z MOJEGO życia. Oni absolutnie nie działają na korzyść pracownika, lecz wyłącznie dbają o kieszenie pracodawców,traktując przy tym człowieka jak przedmiot,a nie jak podmiot. A potem wszyscy decydenci dookoła dziwią sie,że młodzi uciekają z Polski gdzie pieprz rośnie??! Niech podobni Konfederacji wreszcie! zrozumieją,że samymi restrykcjami jeszcze nikt niczego w życiu nie zbudował!!!
    Ale wiecie co? Życzę wszystkim tym decydentom którzy tak uciskają pracownika,aby ich dzieci,wnuki,prawnuki na własnej skórze odczuli bardzo mocno biedę,którą w tej chwili gotują im rodzice, dziadkowie, pradziadkowie!
    Niech oni,a nikt inny,odczują tą pseudosprawiedliwość na swoich barkach. By musieli pracować do samej śmierci,by odkładali przez całe życie na emeryturę,a potem by im powiedziano,że ich pieniędzy nie ma, no i wreszcie by powiedziano im, że skoro już sobie poodkładali te pieniądze do kasy państw.to teraz muszą już umierać,najlepiej w kącie pracy i z głodu

    Odpowiedz
  • Tomasz(2008-07-22 22:24) Zgłoś naruszenie 00

    Mam nadzieję, że obecny rząd poda się do dymisji... bo jak na razie nie zrobił nic aby poprawić jakość życia zwykłych ludzi.

    Odpowiedz
  • Michał(2008-07-22 22:22) Zgłoś naruszenie 00

    Juz teraz pracownicy sa zmuszani nieoficjalnie do pracy w nadgodzinach za "puste stawki"... A gdzie czas dla rodziny? Ta konfederacja to organizacja, którą trzeba zdelegalizować. Hitler był by z nich dumny

    Odpowiedz
  • wściekła(2008-07-22 20:38) Zgłoś naruszenie 00

    chyba ich pogieło przeciez jak sie sprzeciwisz pracodawcy to cie wyleje ludzie w jakim my kraju zyjemy KPP to wyzeracze ciągle cos wymyślaja ale dla siebie

    Odpowiedz
  • wnerwiony(2008-07-22 20:17) Zgłoś naruszenie 00

    co na tych wyżeraczy z KPP maja do powiedzenia związki.należy zdelegalizować tą śmieszną konfederację albo przynajmniej zmienić jej nazwę usuwając przymiotnik,,polskich" .oni działają na niekorzyść POLSKI.pracownicy już tego nie mogą znieść /12godzin dziennie po 6 zł za godzinę oto ich filozofia/.

    Odpowiedz
  • Tadeo(2008-07-22 19:34) Zgłoś naruszenie 00

    KONIECZNIE!Czyżby zabrakło miejsca w wariatkowie?Oni z tej konfederacji opanowali też media.Koniec świata.Pora zwariować!W samoobronie.

    Odpowiedz