Uczniowie szkół średnich będą się uczyć nowych zawodów

autor: Łukasz Guza22.07.2008, 03:00; Aktualizacja: 22.07.2008, 13:33

Zmiana prawa - Od roku szkolnego 2009/2010 uczniowie szkół ponadgimnazjalnych będą mogli rozpocząć kształcenie m.in. w zawodzie opiekuna osoby starszej i montera izolacji przemysłowych.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:GP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (35)

 • hasil50(2008-07-24 12:29) Zgłoś naruszenie 00

  To wszystko jest kosmetyka. Wprowadzanie nowych zawoów to droga przez meke. Powinno sie zrezygnowac z klasyfikacji jako takiej, albo zdecydowanie ulatwic rejestracje nowych zawodow ( dzis to dwa lata mitregi z uwagi na konieczne opinie i uzgodnienia) . Dylom zawodowy powinien zawierac tylko rejestr pojedynczych kwalifikacji nabytych w trakcie eduakcji szkolnej. ( wiedza + umiejetnosci )

  Odpowiedz
 • Kazimierz Barski z Koszalina(2009-07-16 21:05) Zgłoś naruszenie 00

  Dotyczy zawodu: blacharz izolacji przemysłowych. Na mojej str.internetowej www.termoizolacja.wa.pl są umieszczone między innymi moje opracowania plików w [pdf]. Można tam znaleźć, dla uczniów i początkujących izolarzy nową, skuteczniejszą metodę, wykorzystującą szablony listwowe: A, B i C, przy trasowaniu blachy na wyroby. Są też wyliczenia analityczne pn. TURBO. Nie ukrywam, że wszystko wychodzi mi gładko. Trafiają mi się błędy, lecz je koryguję. Do tej pory ponoszę tylko koszty prowadzenia mojej strony internetowej. Opracowania w (xls) przesyłam za darmo pocztą emailową. W zamian proszę o opinię dot.opracowań. W przypadku moich opracowań potrzebna jest solidna REKLAMA. Na pytanie, po co ja to robię? Odpowiedź znajdziecie na mojej stronie internetowej (ADRESACI).

  Odpowiedz
 • Kazimierz Barski z Koszalina(2010-04-28 20:36) Zgłoś naruszenie 00

  Żeby informacja była jasna, dotycząca szablonów listwowych A i B, muszę oznajmić, jako twórca, że są stosowane do ręcznego trasowania wyrobów o przekroju kołowym. Natomiast szablon listwowy C należy stosować do rozwinięcia danego elementu wyrobu. Oprócz tego, że wprowadziłem szablony listwowe ww, które mają ochronę wzoru użytkowego UP RP, wprowadziłem zapis określonego pktu na okręgu, podporządkowanemu odpowiedniej (godzinie h)np. 360st/48h=7,5st/h.Tzn. przesunięcie strzałki zegara o 1h wyznacza kąt 7,5st. Wprowadziłem także opis wyrobu dotyczący kolana hamburskiego przykład: <"3d"; 90st; N7; 100; 108; 50; 3> P 5szt; L 4szt Wystarczy taki zapis, by blacharze warsztatowi przygotowali wyroby: 9szt. Odnoszę wrażenie, że podniosłem poprzeczkę zbyt wysoko, nawet dla samych wykładowców w szkołach, skoro nikt się nie zainteresował moimi opracowaniami. Oprac."TURBO" wprowadziłem po to by studenci widzieli w jaki sposób działają kalkulatorki do wykonywania wyrobów blacharskich, izolacyjnych. Sprytniejsi otwarli swoje strony internetowe i oferują swoje usługi. To bardzo dobrze. Wiedzą należy się dzielić. Po to są książki, skrypty itd. Uważam, że brak zainteresowania moimi opracowaniami (licznik wejść) nie zachęca mnie do dalszej pracy. Moje opracowania wkrótce przejmie moja córka Emilia Kamyk, która przejmie na własność wszelkie uprawnienia własnościowe moich opracowań i wzoru użytkowego.

  Odpowiedz
 • inż. Kazimierz Barski z Koszalina(2010-09-17 11:19) Zgłoś naruszenie 00

  Oprzyrządowanie do geometrii wykreślnej i analitycznej z przykładami zastosowania w praktyce. Tego jescze nie było. Zagospodarowuje przestrzeń między teorią a praktyką. Szukaj stronę internetową pod hasłem (ADRESACI). Nie mam pojęcia w którym miejscu łamię regulamin? Przecież moje komentarze dotyczą zawodu związanego z trasowaniem elementów wyrobów.

  Odpowiedz
 • inż. Kazimierz Barski z Koszalina(2011-03-19 19:59) Zgłoś naruszenie 00

  Czy wiecie jaką powierzchnię ma "elipsa", którą należy nazywać kołem odchylonym? W zakresie kąta & od 0st. do 90st. F=Pi()*a^2*sin&. Jeżeli będzie to kąt 90st, to wzór przyjmie postać: F=Pi()*a^2, czyli powierzchnię koła. Te i inne rzeczy będziecie mogli znaleźć w pliku [pdf] B.Zeszyt.000.Cz.I i B.Zeszyt.000.Cz.II na mojej stronie. Te nowe wzory wyfrunęły jak ptaszki z klatki. Wystarczyło tylko uchylić lekko drzwiczki, a ptaszki stają się wolne. Teraz kluczyk w ręce ma Gazeta Prawna i ważne jest, czy ten komentarz ukaże się, czy nie.

  Odpowiedz
 • inż. Kazimierz Barski z Koszalina(2011-09-01 14:19) Zgłoś naruszenie 00

  Zadanie do rozwiązania dla wszystkich, szczególnie z tytułami naukowymi. Wielobok foremny wpisany w okrąg jest opisany na okręgu. Różnica długości promieni wynosi R-r=1jm [jednostka miary]. Proszę odpowiedzieć: 1). Ile ma boków wielokąt? 2). Jaki ma wymiar promień większy R ? To wszystko. Niezależnie od wyników rozwiązania, odpowiedź należy uzasadnić w sposób zrozumiały dla wszystkich. Mam nadzieję, że prawidłowa odpowiedź zostanie upubliczniona w Gazacie Prawnej wraz z wyróżnieniem autora.

  Odpowiedz
 • inż. Kazimierz Barski z Koszalina(2011-09-09 13:34) Zgłoś naruszenie 00

  Jest moim ostatnim komentarzem i jednocześnie odpowiedzią dotyczącą zadania z dnia 01.09.2011. Odpowiedż będzie zawarta w pytaniu. Czy widzieliście, żeby po mnożeniu lub dzieleniu liczby nieskończonej przez liczbę całkowitą była liczba całkowita? Na tym polega doskonałość liczby Pi. Oczywiście można opracować program komputerowy na znalezienie ilości "n"boków wieloboku, przy różnicy promieni R-r, lecz będą to wartości zbliżone. Jak bardzo zbliżone? To gra dla sztabowców armii. Teraz, co do ostatniego mojego komentarza. Dlaczego - Gazeta Prawna wie. Dodam. Krótkowzroczność nie jest zaletą.

  Odpowiedz
 • inż. Kazimierz Barski z Koszalina(2011-09-15 21:08) Zgłoś naruszenie 00

  Już nie pamiętam w którym roku oglądałem w telewizji pielgrzymów na Jasnej Górze w Częstochowie. Był wtedy o.T.Rydzyk i coś tam mówił przez mikrofon. Nie to zwróciło moją uwagę, lecz pewien drobny szczegół. Któryś z biskupów, nie znam go, podszedł do mikrofonu i cichym szeptem oznajmił. Jest nas 500 tys. Zastanowiłem się nad jego słowami. Kit, czy prawda? Przy pomocy linijki i podziałki (skali) obliczyłem na monitorze komputera, że plac przed Świątynią ma około 3,5ha. Pomyślałem także, ile może się zmieścić klęczących pielgrzymów na 1m kw. Wg moich wyliczeń max.około 3 osób. Można przeprowadzić eksperyment na dywanie i sprawdzić ile osób klęczących pomieści dywan. Nic nie może wystawać! Pytanie brzmi: PRAWDA, czy FAŁSZ? Jakiej wielkości musi być plac przed Świątynią, żeby pomieścił 500.000 pielgrzymów? Czekam na odpowiedź.

  Odpowiedz
 • inż. Kazimierz Barski z Koszalina(2011-09-16 10:17) Zgłoś naruszenie 00

  Plac 3,5ha może pomieścić: 35 000 m2*3(os./m2)=105 000 pielgrzymów. Dla 500 000 pielgrzymów potrzeba: 500 000piel./3(piel./m2)= 166.667m2 tj. 16,7ha. Stąd - kit. Czy rzeczywiście kit? Warto się zastanowić. Uniwersalna, wg mnie, prawda jest ukryta, jak zwykle, w pytaniu. Kiedy zapytacie znajomych wędkarzy jaką złapali największą rybę w swoim życiu, odpowiadają swoimi dłońmi. Wtedy da się zauważyć, że ich dłonie nabrały nagle energii elektrycznej o tym samym ładunku i całą swoją mocą odpychają się nawzajem. Wędkarze tracą wtedy kontrolę, nad odległością między dłoniami. Może zdarzyć taki przypadek, że u zapytanego wędkarza dłonie nie mają ładunku elektrycznego. Wówczas jest to oznaką, iż wędkarz utracił zdolność czerpania przyjemności z wędkowania. Tu jest odpowiedź, czy należy odpuścić biskupowi łamiącemu zasady matematyki, czy nie? Każdy z nas jest człowiekiem i biskup także. Wg mnie niewinny.

  Odpowiedz
 • inż. Kazimierz Barski z Koszalina(2011-11-07 11:19) Zgłoś naruszenie 00

  ZADANIE. Na kartce papieru z lewej strony zaznaczyłem punkt K. Od tego punktu rysuję linię poziomą. Będę operował jm (wymiar liniowy – jedn.miary). Kolejny punkt ma 10 jm. Ten punkt jest wierzchołkiem trójkąta równobocznego, którego podstawa leży na tej linii. Podstawa ma bok 1 jm. Stąd wynika, że drugi wierzchołek tego trójkąta leży oddalony od punktu K o 10 jm+1jm=11 jm. Jak widać powstał trójkąt prostokątny, który ma podstawę o wym. 10,5 jm; wysokość 0,75 jm. Wysokość w trójkącie równobocznym ma ¾ wymiaru boku. Dwa odcinki wychodzące z punktu: K w tym trójkącie tworzą kąt ostry, który trzeba obliczyć.
  PYTANIE: 1. Należy podać wymiary kolejnych podstaw trójkątów równobocznych, które pragną się ze sobą stykać, zachowując przy tym ten sam kąt ostry?
  2. Czy da się, w związku z tym, zapisać ciąg liczbowy stanowiący efekt pracy?
  Najbardziej interesuje mnie pytanie 1. (zadanie z nowej geometrii).

  Odpowiedz
 • Kazimierz Barski z Koszalina(2011-12-18 18:14) Zgłoś naruszenie 00

  Ostatnio zrezygnowałem z komentarzy w GP. Każdą informację uważam za istotną, jeżeli podejmuje się jej upublicznienia. Pliki [pdf] o nazwie: B.Zeszyt.000.; B.Zeszyt.001.A.; B.Zeszyt.001.B; B.Zeszyt.029. są nowymi plikami o innej treści niż na początku zaplanowałem. Całość moich opracowań na dzień dzisiejszy zamyka pewien etap "nowej geometrii". Już raz wspomniałem, tu pierwszy raz, nowa geometria, to nie tylko nauka, ale przede wszystkim filozofia. Niezmiennie powtarzam: Nowa geometria to: wyobraźnia; skojarzenia; fantazja; geometria wykreślna; analityczna i matematyka. Tak powinna wyglądać poprawna kolejność argumentów. Pliki ww są już w Internecie.

  Odpowiedz
 • Kazimierz Barski z Koszalina(2012-01-12 12:22) Zgłoś naruszenie 00

  Coraz częściej trafiam na błędnie interpretacje matematycznych wzorów w Wikipedii. Nie uważam siebie za doskonałego matematyka, lecz osobę mającą coś do powiedzenia w tej dziedzinie. Temu poświęciłem pliki: B.Zeszyt.001,A,; B.Zeszyt.001.B.; B.Zeszyt.001.C.; B.Zeszyt.001.D. i B.Zeszyt.001.E. Te dwa ostatnie jeszcze nie ukazały się na mojej stronie internetowej. Natomiast otrzymał je zarząd Wikimedii. Poza tym opracowałem rewelacyjny fraktal kulowy o ciągu liczbowym: 13^n, dla n=0; 1; 2; 3... Jest w pliku: B.Zeszyt.030. Warto go zobaczyć. Jest też pokazany najprostrzy fraktal sześcianu, którego powinniście wszyscy znać. Jest ciągiem liczbowym: 2^(3*n), dla n=0; 1; 2; 3... Nie mam czasu sprawdzać, czy ktoś ma na to jakiąś licencję, czy nie. Na tabliczkę mnożenia nie trzeba licencji. Jeśli ktoś chce moje prace zobaczyć w [pdf], nie musi mieć na to licencję. W pliku B.Zeszyt.001.E. jest mowa o obwodzie "elipsy". Zaproponowałem projekt wzoru: Ob=Pi*(r+z1) z tym, że z1 jest wartością bezwzględną wzrażeni tj. wartością dodatnią; r promień lub wartość a. Można więc zapisać wzór: Ob=Pi*(a+b); a i b są półosiami "elipsy". Powiem otwarcie. Zawsze uważałem i uważam, że "elipsa" nigdy nie była figurą geometryczną samodzielną, lecz wywodzącą się z okręgu, koła. Właśnie takie podejście gubi naukowców. Kiedy w restauracji widzimy rozstawione na stołach talerze, filiżanki widzimy dużą ilość "elips", ponieważ widzimy je pod kątem. Te dalsze mają 2b stosunkowo małe, do tych najbliższych. Na ten wzór wpadłem przy obwodzie na koło: Ob=(2*r)*Pi. Dwa promienie (2*r), to w odchylonym kole uśredniony wymiar promienia. Gdyby GP chciała publikować moje pliki [pdf], chętnie wyraziłbym zgodę, ponieważ niektóre moje pliki są blokowane na mojej stronie internetowej. Czy tak rzeczywiście jest, tego nie jestem pewien.

  Odpowiedz
 • Kazimierz Barski z Koszalina(2012-01-29 20:49) Zgłoś naruszenie 00

  W przyszłym tygodniu pojawią się dwa nowe pliki [pdf] B.Zeszyt.001.F. w którym przeprowadziłem bardzo szczegółowy opis trasowania blachy, skośnego cięcia stożka. Jest to bardzo pouczający plik przeznaczony dla wszystkich, a w szczególności uczniów w zawodzie blacharz izolacji przemysłowej. Poza tym plik ten obala dwu tysiącletni mit o "elipsie" jaka powstaje po skośnym cięciu stożka. Po opublikowaniu mojego pliku [pdf] B.Zeszyt.001. naukowcy nabrali wodę w usta. Nie ma słów krytycznych, ani aprobaty. W pliku poraz drugi odkrywam prawdę, lecz bardziej szczegółowo. Ukazuję powody, które utwierdzają mnie w przekonaniu o słuszności mojej konkluzji.
  Poza tym plikiem [pdf] znajdzie się plik B.Zeszt.020. (Mer - Ka - Ba) Kwiat Życia. Jest tam też kwiat dla Ewy. Powstał w wyniku moich skojarzeń (torus). Merkaba jest także fraktalem, po usunięciu obręczy i wstawieniu niekończącej się liczby okręgów. W kwiatku dla Ewy jest w środku jeden kwiat, a Merkaba ma chyba 1+6. Polecam oba pliki. Skojarzenie: "W domu Ojca mego jest mieszkań wiele" Ewangielia wg św. Jana r.14. - Mieszkanie to każdy z tych kwiatów.

  Odpowiedz
 • Kazimierz Barski z Koszalina(2012-02-03 11:01) Zgłoś naruszenie 00

  Proszę cierpliwie czekać na te pliki. Są gotowe. Niestety, nie potrafię je wprowadzić na moją stronę www. W czasie wolnym od pracy oglądam różne informacje. Okazuje się, że moje pliki [pdf] są przedmiotem handlu. Nawet jest wymieniona cena. Jest mi z tego powodu przykro, ponieważ wszystkie koszty związane z opracowaniami ponoszę sam, bez jakiejkolwiek ulgi ze strony państwa. Jestem emerytem. Mam ukończone 66 lat. Moja nowa geometria dopiero co zapuściła korzenie. Mam jeszcze wiele wiedzy do przekazania, która w ostatnim czasie, polega na improwizacji. Dziwne, ale prawdziwe zjawisko. Wychodziłem z założenia, że wiedza darmowa jest także przekazywana za darmo. Nie wykluczam sytuacji, w której odstąpię od publikacji moich opracowań w internecie. Moje opracowania są łatwo rozpoznawalne, ponieważ zachowują pewną cięgłość myśli, dokonań, wzajemnych powiązań plików itd. Nie stać mnie na prawnika.

  Odpowiedz
 • inż. Kazimierz Barski z Koszalina(2012-02-20 23:59) Zgłoś naruszenie 00

  Przygotowałem Państwu plik [pdf] B.Zeszyt.032.A. wraz z oryginałem K.Zeszyt.032.A. w systemie "TURBO". Jest w nich zawarta analiza dotycząca odchylonego koła (o)k i elipsy. Pliki dają odpowiedź, czy (o)k i elipsa jest tą samą figurą geometryczną, czy nie? Czy okrąg jest "ekscentrycznością liniową" elipsy? Poza tym, jestem na etapie zakończenia realizacji pliku [pdf] B.Zeszyt.032., którego początek miał miejsce wcześniej, przed B.Zeszyt.032.A. W tej chwili jestem zainteresowany rozpowszechnieniem pliku B.Zeszyt.032.A. i K.Zeszyt.032.A. W przypadku oryginału [xls] nie wiem jak to zrobić? Może jakieś media zainteresują się tym plikiem? Zaprezentowana forma "TURBO", nie ma obecnie jakiegokolwiek naśladowcy. Pliki te są przeznaczone dla wszystkich, w szczególności dla: licząc od gimnazjalistów do ich magnificencji. Warto się nad nimi pochylić.

  Odpowiedz
 • inż. Kazimierz Barski z Koszalina(2012-05-09 11:32) Zgłoś naruszenie 00

  Witam wszystkich! Chciałbym zakomunikować o publikacji nowych plików. Z serii: B.Zeszyt.001. Ukazały się pliki z końcówkami: 001.I. poprawiony; 001.J. o HIPERBOLI ?; 001.K. o PARABOLI ?; 001.L. o ZAMACHU na teorię krzywych stożkowych. Jest mi przykro, że ludzkość żyła ponad 2000 lat w amoku. Nazwę go naukowym. Mimo to zdobyliśmy kosmos. Żadna z trzech figur: elipsa, hiperbola, parabola nie istnieje. Obliczyłem to w sposób analityczny, dzięki wiedzy szkoły poziomu średniego. Plik B.Zeszyt.001.L. jest podsumowaniem prac wynikających z serii B.Zeszyt.001. Nie chcę zostawić po sobie puste miejsce w nauce. Chyba jestem na dobrej drodze, by dać Państwu coś w zamian. Proszę trzymać za powodzenie kciuki! Mam taką wiarę. Jeszcze jedno. Są dodatkowe trzy pliki, na końcu tabeli plików: Cztery ćw. kul w kwadracie, przesuwające się po jego przekątnych; Egzamin z ekonomii i Głos ryby. Zięć uznał, że pomyliłem te trzy pliki z zeszytami i nie nadał im rangę Zeszytów. A, są na równi z pozostałymi plikami geometrii kulowej (sferycznej w praktyce (gk). To tyle. Mam świadomość, że naukowcy zignorują moje dowody.

  Odpowiedz
 • inż. Kazimierz Barski z Koszalina(2012-05-09 11:42) Zgłoś naruszenie 00

  Witam wszystkich! Chciałbym zakomunikować o publikacji nowych plików. Z serii: B.Zeszyt.001. Ukazały się pliki z końcówkami: 001.I. poprawiony; 001.J. o HIPERBOLI ?; 001.K. o PARABOLI ?; 001.L. o ZAMACHU na teorię krzywych stożkowych. Jest mi przykro, że ludzkość żyła ponad 2000 lat w amoku. Nazwę go naukowym. Mimo to zdobyliśmy kosmos. Żadna z trzech figur: elipsa, hiperbola, parabola nie istnieje z tej teorii. Obliczyłem to w sposób analityczny, dzięki wiedzy szkoły poziomu średniego. Plik B.Zeszyt.001.L. jest podsumowaniem prac wynikających z serii B.Zeszyt.001. Nie chcę zostawić po sobie pustego miejsce w nauce. Chyba jestem na dobrej drodze, by dać Państwu coś w zamian. Proszę trzymać, za powodzenie, kciuki! Mam taką wiarę. Jeszcze jedno. Są dodatkowe trzy pliki, na końcu tabeli plików: Cztery ćw. kul w kwadracie, przesuwające się po jego przekątnych; Mój egzamin z ekonomii i Głos ryby. Zięć uznał, że pomyliłem te trzy pliki z zeszytami i nie nadał im rangę Zeszytów. A, są na równi z pozostałymi plikami geometrii kulowej (sferycznej) w praktyce (gk). To tyle. Mam świadomość, że naukowcy zignorują moje dowody podważające teorię krzywych stożkowych.

  Odpowiedz
 • Kazimierz Barski z Koszalina(2012-07-01 10:37) Zgłoś naruszenie 00

  W ostatnim czasie porządkuję swoje opracowane pliki. Nie ma plików i nie może być, o nazwie: B.Zeszyt.000.A.; B.Zeszyt.000.B. Jest tylko jeden plik, który nadaje początek geometrii kulowej (sferycznej) w praktyce (gk), to B.Zeszyt.000. Ten plik jest niczym innym, jak przesłeniem. Dowiedziałem się o tym nieco później. W tym przypadku moja rola sprowadziła się do uwiecznieniu przesłania na papier. W tym czasie miałem już pliki zwiazane z "nową geometrią". Wprowadziłem oprzyrządowanie do tej geometrii. Kiedy dowiedziałem się, że to jest przesłanie, zrozumiałem, iż moja pasja nie jest zwykłą geometrią. To filozofia, ponieważ dotyka wszystkiego w poszukiwaniu PRAWDY. Wobec tego nadałem następujące rangi ważności: 1. wyobraźnia, 2. skojarzenia, 3. fantazja, 4. geometria wykreślna (gk), 5. geometria analityczna, 6. matematyka. Teraz uzupełniem niedokończone pliki. Usunąłem z pliku (ZAMACH na teorię krzywych stożkowych) część dotyczącą obliczania obwodu elipsy. Ta część wymaga odrębnego opracowania. Mój umysł już nie pracuje, jak kilka miesięcy temu. To daje się wyczuć. Stąd moje porządki w plikach. Będę wracał cały czas do ich przeglądu. Tam gdzie są błędy, będę je usuwał. W tej chwili opracowuję plik o obliczaniu obwodu elipsy. Prawdopodobnie będzie to mój ostatni (uzupełniający) plik.

  Odpowiedz
 • Kazimierz Barski z Koszalina(2012-08-15 12:20) Zgłoś naruszenie 00

  W ostatnim czasie zaszły u mnie istotne zmiany. Moja mentalność uległa zmianie. Kiedy się żyje obok kwartetu: "Bissmesmen" - Prokurator - Sędzia - Adwokat, zaczyna się inaczej myśleć. Nadzieja staje się martwa. Cel do którego dążę zaczyna znikać, rozmywając się w myślach. Nie na takich filarach buduje się państwo. W trosce o "byt" tworzone jest prawo jak ser szwajcarski z ogromem luk prawnych. Nie może być transparętne, przejrzyste, jak taryfikator wykroczeń drogowych, gdzie poza otrzymanymi punktami karnymi jest wyznaczona stawka kary pieniężnej. Za parę lat nie powinno dziwić nikogo, że zapadł wyrok 25 lat więzienia w zawieszeniu na 2 lata, bo sprawca rokuje nadzieję, że w przyszłości nie popełni tego przestępstwa. (Mówiąc złośliwie:pewnie chodzi o to, że nie da się złapać sprawca na gorącym uczynku).
  Mam zamiar usunąć z listy zeszytów: B.Zeszyt.000.; B.Zeszyt.001.A.; B.Zeszyt.001.D. Poza tym, usunę jakiekolwiek imiona i ksywki moich adwersarzy (osób fizycznych), którzy powinni krytykować przedmiot (czyli moje prace np.B.Zeszyt.001.I.). Jeszcze zamierzam kilka plików zmienić. Usunę po opublikowaniu plik B.Zeszyt.(Głos ryby), lecz nigdy w tej kwestii nie zmienię zdania. Teraz najważniejsze. Mój plik B.Zeszyt.001.L.(ZAMACH NA TEORIĘ krzywych stożkowych) jest atakowany na GOOGLE. Pod hasłem B.Zeszyt...ukazuje się słowo USUŃ. Mam świadomość, iż są ludzie którzy nie lubią mnie za moje poglądy (łagodnie mówiąc). W tej sytuacji postanowiłem przygotować ZESTAW PLIKÓW ORYGINALNYCH (XLS) związanych z obaleniem teorii krzywych stożkowych, w których obliczenia matematyczne są na poziomie szkoły średniej. Poszczególne komórki mają wpisane formuły matematyczne, które można zobaczyć. Oczekuję, że się znajdą nauczyciele matematyki szkół średnich i zwrócą się do mnie o przesłanie takiego ZESTAWU. Przyjmę z pokorą ocenę mojego pliku B.Zeszyt.001.L. Nie zdziwię się, gdy ten komentarz nie ujrzy światła dziennego.

  Odpowiedz
 • Kazimierz Barski z Koszalina(2012-10-27 12:43) Zgłoś naruszenie 00

  Mój ostatni komentarz nosi nr 20, który został pokazany. Więcej w Gazecie Prawnej nie znajdziecie Państwo moich komentarzy. Ojciec Rydzyk jest ostoją wyłącznej prawdy, stąd dla takich jak ja nie ma miejsca. To wszystko.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane