Piechociński: klub PSL zajmie się sprawą nepotyzmu w KRUS-ie

19.07.2008, 11:59; Aktualizacja: 20.07.2008, 14:10

Sprawa domniemanego nepotyzmu w KRUS-ie będzie omawiana na najbliższym posiedzeniu klubu PSL - powiedział w radiowej Trójce poseł i wiceprezes Stronnictwa Janusz Piechociński.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (10)

  • Agamemnon(2008-07-19 12:20) Zgłoś naruszenie 00

    Nepotyzm w KRUS - tak jest przecież w każdej dziedzinie życia w naszym kraju: urzędu, sądy - cała sfera publiczna. KRUS nie jest tu wyjątkiem !!!
    Bo ryba nie psuje się od głowy + to nieprawda+ mamy nieuczciwe społeczeństwo to i nieuczciwe s elity i co najgorsze jest na to przyzwolenie, ludzie przyzwalają na to, jeżeli tylko mogą liczyć na jakąś korzyść ta drogą

    Odpowiedz
  • Apel do PREMIERA DONALDA(2008-07-19 12:46) Zgłoś naruszenie 00

    ,aby nie pozostawiał reformy KRUSU w rękach PSL-owskich ministrów. Oni jako bogaci reprezentanci rolników nie są w stanie uczciwie i rzetelnie zreformować KRUS-u dla bogatych rolników. Świadczą o tym głoszone w mediach wypowiedzi ministra Sawickiego oraz poszukiwania >gołego< Pawlaka (gazeta Polska)-Oni wszyscy są rzekomo biedni a gdy przyparci przyznają ,że są bogaci to uważają iż ich urealniona składaka nie będzie miała wpływu na budżet . Ci ludzie nie są w stanie zreformować rzetelnie i uczciwie KRUSu.
    ONI po prostu bez względu na koszty dla NAS robią sobie elektorat!! To takie pasożyty polityczne które na KRUSIE robią sobie elektorat.

    Odpowiedz
  • Pasożyt polityczno-- KRUsowski(2008-07-19 13:12) Zgłoś naruszenie 00

    , KALINOWSKI -opowiadał w TV ,że miastowi średnio zarabiają 3500zł. Zapomniał powiedzieć ,że jest to średnia krajowa a nie tylko miastowa w której i ON uczestniczy jedząc szynkę. Gdy jeden je szynkę a inny chleb wówczas średnio jemy chleb z szynką..Powiedział też że 5-10 ha mają co najwyżej 800zł dochodu i dlatego muszą płacić niski KRUS. Gdyby nie mieszał wsi i miasta to wiedział by ,ze ludzie biedni żyją tu i tu i dlatego Ci co są z miasta a mają również niskie dochody też powinni być dotowani przez budżet aby płacić równie niskie składki jak w KRUSie . Ale ten pasożyt który mentwą gadką zdobywa sobie elektorat tego już nie chce słyszeć ,że pracownik dochodu nie ukryje a przejedźmy się do wielu gospodarstw które deklarują niski dochód i sprawdźmy tam majątki!

    Odpowiedz
  • chłop(2008-07-19 14:21) Zgłoś naruszenie 00

    A chłop na wsi stoi pod sklepem piwo żłopie, baba z dziećmi pracuje na roli, ledwie zipie, chłop płaci 3 zł do KRUS, EMERYTURĘ MA- po 10 latach opłacania składek.

    HAHAHA!!!

    Odpowiedz
  • observer(2008-07-19 18:15) Zgłoś naruszenie 00

    P-(asożyty)-S-(amoluby)-L-(enie)
    Najgorsza partia na scenie politycznej, kto jej więcej zapłaci, temu da...
    Nepotyzm w klasycznym wydaniu. Uwaga dla PO - kto z kim przestaje, takim się staje.

    Odpowiedz
  • pusty trzos(2008-07-20 11:48) Zgłoś naruszenie 00

    Zajmą się tak jak reformą KRUS-u i nepotyzmem w Agencji Rolnej. Wszystkich wyślą za karę na placówki dyplomatyczne. Oczywiście PO to nie obchodzi, każdy ma swoją działkę do kradzieży i przekrętów; robić mądrze i po cichu nabijać kabzę koalicjanci.

    Odpowiedz
  • Apel do rozsądnych z PO(2008-07-20 12:04) Zgłoś naruszenie 00

    Wyrzućcie z koalicji PSL (po raz kolejny patrzy by się nachapali jago działacze i ich rodziny-tak jest zawsze gdy PSL jest przy władzy) a wejdźcie w koalicję z Napieralskim, gdyż PSL niszczy państwo i jest szkodnikiem politycznym a takich roztropków jak minister Sawicki powinno się osadzić na wsi a nie na urzędzie ministra.PSL ma nazwę pierwszego kadrowego w kraju i to jest autentyczna prawda.Czas najwyższy by skończyli w najbliższych wyborach tak jak Lepper z Samoobroną.

    Odpowiedz
  • oko(2008-07-20 12:19) Zgłoś naruszenie 00

    Do zreformowania KRUS powinna zostać powołana grupa niezależnych ekspertów i nie powina być tak jak teraz łupem wyborczym a mieć kadencyjność, ale z poczynań samego PO w tym Komorowskiego który nie przesyła dokumentów do TK wynika to ,że to właśnie samo PO opóżnia i blokuje reformę KRUS-u ,tylko dlaczego dziennikarze są tak beztroscy i nie drążą sprawy , wracając do patologi w KRUS to mogę powiedzieć z własnego doswiadczenia ,że załatwiałem rodzinie z upoważnienia dopłaty w 2007 roku i w tym roku to co teraz zastałem w KRUS-e to przerosło mnie,arogancja, tupet nowych pracowników ,,nieudolnośc i buta, tak daleko oni nie zajadą.?? Tam reforma jest potrzebna od zaraz bo Sawicki to pozorant i krętacxz.

    Odpowiedz
  • omir(2008-07-20 13:14) Zgłoś naruszenie 00

    A JA PRZY SWOIM-KRUS I KONKORDAT DO TK!!!

    Odpowiedz
  • zagubiona(2008-12-10 20:06) Zgłoś naruszenie 00

    wszystko się kręci dookoła rolników i pieniędzy krusowskich a ktos pomyslał o ilosci zwolnionych pracowników krusu przeciez to oni go stworzyli i dzięki nim on istnieje pracownicy nie są winni tej polityce a idą na bruk

    Odpowiedz