Zakaz wspierania prywatyzacji szpitali dla działaczy PiS

10.07.2008, 13:19; Aktualizacja: 10.07.2008, 13:25

Działacze PiS nie mogą działać na rzecz prywatyzacji szpitali; za złamanie tej reguły grozi im zawieszenie w prawach członka partii - poinformował dziś poseł PiS Adam Hofman.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (7)

  • Jan Kulas(2008-07-17 09:31) Zgłoś naruszenie 00

    Tczew (woj. pomorskie): lokalni działacze PiS (Witold S. - starosta i Tadeusz D. - członek zarządu powiatu) od początku kadencji , ręka w rękę z pozostałymi członkami zarządu z ramienia PO dążą do prywatyzacji szpitala powiatowego. Na dodatek czynią to w sposób urągający demokracji i jawności życia publicznego... i co im kto zrobi? Warto dodać, że starosta jest członkiem zarządu okręgu gdańskiego, gdzie prezesem jest sam Jacek Kurski, a wiceprezesem Tadeusz Cymański... no co?

    Odpowiedz
  • zlodzieji trzeba usuwac(2008-07-10 20:17) Zgłoś naruszenie 00

    W PO postep europejski niewolnictwo XXI wieku i prywatne "folwarki" kosztem biednych...

    Odpowiedz
  • Filip11(2008-07-10 16:40) Zgłoś naruszenie 00

    W PiSie średniowiecze w najlepsze. Będą wieszać za członka. Powariowali.

    Odpowiedz
  • scenariusz realizowany(2008-07-10 16:30) Zgłoś naruszenie 00

    "Poseł PO chce "kręcić lody" na prywatyzacji szpitali?
    Norbert Wojnarowski, jeden z posłów PO, którzy zgłosili projekt ustawy o prywatyzacji szpitali, sam jest udziałowcem firmy, handlującej szpitalnymi długami - donosi "Newsweek". Czyżby Beata Sawicka, była posłanka PO oskarżona o korupcję, miała rację, mówiąc, że już wkrótce będzie można "kręcić lody na prywatyzacji szpitali?".
    Rodzina Wojnarowskich , jest mocno zaangażowana w politykę. Głowa rodu, Marek Wojnarowski, pełni funkcję przewodniczącego klubu radnych Platformy Obywatelskiej w radzie powiatu lubińskiego. Jego pasierb Norbert przed zdobyciem mandatu poselskiego (notabene w tym samym okręgu wyborczym, co oskarżona o korupcję była parlamentarzystka PO Beata Sawicka) także był samorządowcem.
    Wojnarowski senior jest prezesem spółki Progres, która zajmuje się m.in. handlem wierzytelnościami szpitali. Młody poseł wspólnie z żoną ma w firmie 48 proc. udziałów." (...)

    Odpowiedz
  • bartek(2008-07-10 16:02) Zgłoś naruszenie 00

    Pewnie, niech dalej rozkradają państwowe szpitale, a co tam, nie prywatne to można kraśc i kombinować, , a my wszyscy będziemy ponosic koszty na długi szpitali.

    Odpowiedz
  • czytelnik(2008-07-10 15:15) Zgłoś naruszenie 00

    PO powinno zakazać swoim prominentnym działaczom takich działań, ale o czym ja myślę

    Odpowiedz
  • dosc zlodziejstwa!!(2008-07-10 14:44) Zgłoś naruszenie 00

    Bardzo dobrze!! Popieram!! Nie dla krecenia lodow przez macherow. szpitale sa spoleczenstwa, a nie bandy cwaniakow. Wszyscy placimy skladki zdrowotne i podatki do budzetu!!

    Odpowiedz