MPiPS: Stopa bezrobocia spadła w czerwcu do 9,6 proc.

04.07.2008, 10:44; Aktualizacja: 04.07.2008, 17:22

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej szacuje, że w czerwcu stopa bezrobocia spadła do 9,6 proc. z 10 proc. w maju.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (10)

  • bb(2008-07-04 19:46) Zgłoś naruszenie 00

    aa

    Odpowiedz
  • Wladek(2008-07-04 16:28) Zgłoś naruszenie 00

    no i co w tym dziwnego ? wakacje.. wiec kolejne osoby wyjezdzaja z tego beznadziejnego kraju ;)

    Odpowiedz
  • MB(2008-07-05 10:26) Zgłoś naruszenie 00

    Jedni pracodawcy bankrutują i popadają w długi, a drudzy muszą likwidować, z uwagi na niewypłacalność i oszustwa pracowników i skarb państwa, stąd też mamy mniej ofert pracy.

    Odpowiedz
  • mik(2008-07-05 15:56) Zgłoś naruszenie 00

    NIC nowego bo przede wszystkim młodzież zrozumiała i zaczeła wyjeżdzać za granicę za chlebem.

    Odpowiedz
  • ak(2008-07-04 18:04) Zgłoś naruszenie 00

    Jacy pracodawcy, takie ich oferty - szukają niewolników, a nie pracowników. A w ogóle skąd oni biorą te dane na temat bezrobocia ?

    Odpowiedz
  • monia(2008-07-05 16:21) Zgłoś naruszenie 00

    "Zapomniano dodac, że na emerytury zaczął przechodic powojenny wyż demograficzny roczniki 1948-1952,a na rynek pracy wchodzą roczniki niżu demograficznego konca lat osiemdziesiątych, stąd w "cudowny sposób" spada bezrobocie."
    Zapomniałeś dodać jeszcze kilkadziesiąt tysięcy wczesnych emerytów i w efekcie końcowym wychodzi na to,że bezrobocie wzrasta...Bo jak mamy najwyższe podatki w europie to nic dziwnego,że pracodawcy plajtują,ale w polsce tym się nikt nie przejmuje...ważne,żeby związki zawodowe były zadowolone.

    Odpowiedz
  • Obiektywny(2008-07-05 01:05) Zgłoś naruszenie 00

    Płaczę już normalnie, bo dziecko jakieś nie wierzy w te brednie - 9,6% ... drugi rok po powrocie z zachodu studiuję bo chcę zawód, ale niestety zawód bez pracy, na skrzynce mam już 350 wysłanych maili..... znowu wyjadę, ale wcześniej "pozałatwiam" chyba parę spraw...

    Odpowiedz
  • YETI(2008-07-05 00:45) Zgłoś naruszenie 00

    Zapomniano dodac, że na emerytury zaczął przechodic powojenny wyż demograficzny roczniki 1948-1952,a na rynek pracy wchodzą roczniki niżu demograficznego konca lat osiemdziesiątych, stąd w "cudowny sposób" spada bezrobocie.

    Odpowiedz
  • filozus(2008-07-04 19:49) Zgłoś naruszenie 00

    Dyrektor oddziału ZUS we Wrocławiu Antoni Malaka i szef prawników tegoż oddziału ZUS Zbigniew Rak przyłapani na okłamywaniu swoich warszawskich zwierzchników i sądu. Oszukiwali, by zatuszować sabotowanie polityki prozatrudnieniowej państwa i bezprawne represjonowanie bezrobotnego za jego aktywność zawodową. Wpisz w wyszukiwarce: Bloger Adam Klykow. Coś ze świata absurdu, prawnicze polish jokes.
    Wszystkich niezainteresowanych przepraszam za te powtórki, ale dopóki na prawniczy debilizm urzędników ZUS nie reaguje nadzorująca tę instytucję Kancelaria Premiera - dopóty mam zamiar być tą kroplą, która drąży skałę...

    Odpowiedz
  • dd(2008-07-04 19:47) Zgłoś naruszenie 00

    cc

    Odpowiedz