Rząd chce podnieść płacę minimalną

02.07.2008, 20:24; Aktualizacja: 02.07.2008, 20:30

Rząd chce, by płaca minimalna została podniesiona w przyszłym roku do poziomu 1204 złotych z obecnych 1124 złotych. Wysokość minimalnego wynagrodzenia była przedmiotem posiedzenia komisji trójstronnej do spraw społeczno-gospodarczych.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (9)

  • Piotr(2008-07-03 20:32) Zgłoś naruszenie 00

    Redaktorze, a 1124 zł to kto wymyślił?

    Odpowiedz
  • MB(2008-07-04 11:29) Zgłoś naruszenie 00

    Dlaczego rządzący podwyższają sobie diety i o ile, o jaką kwotę? Dobre jest życie przy korycie.

    Odpowiedz
  • skromna(2008-10-21 14:53) Zgłoś naruszenie 00

    najniższa powinna obecnie wynosić gdzieś 1804 zł

    Odpowiedz
  • rozgoryczona(2008-09-20 18:54) Zgłoś naruszenie 00

    rozumiem 1204 zl na reke to tak niewiele a po odciagnieciach to jalmuzna. I kto sie dorabia?

    Odpowiedz
  • wizytatorka(2008-09-09 03:40) Zgłoś naruszenie 00

    A kiedy w naszym panstwie byla jakakolwiek logika?Slabo sie robi jak czlowiek czyta takie wiadomosci.Niechby choc jeden miesiac musial przezyc za te nasze wynagrodzenia ktorys z tych co to ustala i o tym decyduje!!!Jezeli mu sie to uda utrzymujac mieszkanie,dwoje dzieci w wieku szkolnym,nie zalegac z oplatami-osobiscie oddam mu te podwyzke!Oczywiscie sa to dwie takie pensje i nie nalezy Ci sie nic z dodatkow, poniewaz przekraczasz minimum socjalne ,ktore wynosi 351zl.na osobe-czyli1404zl.netto dla rodziny 4-ro osobowej.

    Odpowiedz
  • robotnik(2008-07-03 07:39) Zgłoś naruszenie 00

    dajcie 78zl pracodawcom,Pawlakowi i
    Rostowskiemu ciekawe co powiedza ,tak rzad walczy z bieda brawo!!!

    Odpowiedz
  • Prezes(2008-07-08 10:26) Zgłoś naruszenie 00

    Urząd Pracy za szkolenie dostaje 4 tys., bezrobotny za udział w szkoleniu 1,1tys. zł, minimalna płaca 1204 zł. Trudno to wszystko zrozumieć, gdzie logika.

    Odpowiedz
  • Anna(2008-07-03 09:02) Zgłoś naruszenie 00

    1204 zł to propozycja nie do przyjęcia.Proszę zauważyć, jak bardzo podrożała żywność, energia, gaz.Na litość boską,nie skazujcie nas ma wegetację.

    Odpowiedz
  • marcin123(2011-04-18 14:56) Zgłoś naruszenie 00

    Zlikwidować płacę minimalną a bezrobocie zniknie, utrzyma się ono na poziomie 5-7 % .

    Odpowiedz