Co najmniej 3 tys. zł grzywny za dyskryminację

autor: Izabela Rakowska-Boroń01.07.2008, 03:00; Aktualizacja: 01.07.2008, 13:49

Nie tylko pracownicy będą mogli występować do sądów ze sprawami dotyczącymi dyskryminacji. Takie prawo zyska każdy obywatel, który spotka się z nierównym traktowaniem.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:GP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (3)

 • iudex(2008-07-01 22:38) Zgłoś naruszenie 00

  Dajcie już se siana z tymi projektami ustaw. Prawie wszystkie to albo buble prawne albo niewypały. Zaprzeczenie zasadzie eius incubit probatio doprowadzi do jakichś zupełnie popapranych sytuacji. Jeżeli chcecie lepszego przestrzegania prawa to dopuśccie do reprezentowania poszkodowanych prawników z działów prawnych urzędów. Zamiast pierdzieć w stołki niech zaczną pomagać w sądach poszkodowanym. Pożytek z tego będzie większy niż z łamania podstawowych kanonów cywilizowanego państwa prawa.

  Odpowiedz
 • pracownicy(2008-07-01 21:55) Zgłoś naruszenie 00

  Sądy są na usługach PLL LOT SA. Nie można liczyć na sprawiedliwy wyrok
  jeśli występuje się przeciwko PLL LOT SA. Sądy pracy w Warszawie chodzą na pasku pełnomocnika zarządu M. Kunicy i znajomych prezesa A.Wysockiego do spraw pracowniczych PLL LOT. Czy wymiar sprawiedliwości istnieje w tym kraju??? Żaden rząd się temu procederowi nie przeciwstawia, dlaczego?
  W sprawie PLL LOT ta sytuacja zgodnie z zaistniałymi faktami trwa już blisko 20 lat. Raz sprywatyzowanych sądów nigdy nie oddamy.

  Odpowiedz
 • MB(2008-07-01 17:12) Zgłoś naruszenie 00

  Niech sądy pokażą najpierw równe traktowanie obywatela jako podmiot, a dopiero osądzać będą innych.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane