Oświatowa "Solidarność" domaga się odwołania Boniego, Fedak i Hall

15.06.2008, 06:28; Aktualizacja: 15.06.2008, 14:45

Natychmiastowego odwołania ministrów Michała Boniego, Jolanty Fedak i Katarzyny Hall domagają się związkowcy z oświatowej "Solidarności". Zarzucają im nierzetelne i lekceważące prowadzenie dialogu ze Związkiem.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (33)

  • Anatol(2008-06-16 13:31) Zgłoś naruszenie 00

    Boni - stary odgrzewany kotlet

    Odpowiedz
  • tola(2008-06-15 13:50) Zgłoś naruszenie 00

    tak ale za lada to sobie wyobrazasz pania 60-letnia jako sprzedawca w super markecie to moze byc

    Odpowiedz
  • kicktradeunioninpl(2008-06-15 21:43) Zgłoś naruszenie 00

    BANDA PASOZYTOW - ZWIAZKOWCOW KOGO POWINNISCIE ODWOLAC TO WASZYCH PSEUDOLIDEROW ZAROWNO Z OPZZ, ZNP I SOLIDARNOSCI. ONI ZALATWIA SOBIE SWOJE INTERESY A WAS WYROLUJA. JUZ TO WIDZE JAK ONI WAM POMOGA - ZLUDNE NADZIEJE. MOWIA ZE MATKA JEST NADZIEJA GLUPICH ALE Z DRUGIEJ STRONY KAZDA MATKE NALZY KOCHAC:))))

    Odpowiedz
  • Oinone(2008-06-15 08:21) Zgłoś naruszenie 00

    podpisuję się pod propozycją odwołania tych ludzi obiema rękami... Szczyty arogancji, cynizmu i braku profesjonalizmu...

    Odpowiedz
  • ezana(2008-06-16 09:50) Zgłoś naruszenie 00

    31: Stan
    Stan chyba nieżle zrugałeś uzdrowicieli ustawy emerytalnej skoro wykasowali twoją wypowiedż. ale nie mart się wiele osób myśli podobnie jak Ty.

    Odpowiedz
  • iga(2008-06-15 10:47) Zgłoś naruszenie 00

    Tak trzymać!!!Arogancja rządu wobec nauczycieli jest przerażająca.Obrażają nas , poniżają i prowadzą kampanie w mediach przeciwko nam. Niech min. Hall zobaczy jak wyglądają warunki pracy w państwowej szkole w małym mieście, a potem się wypowiada. Kobieta nie zna realiów, ma swoją ideę fix, którą realizuje, z krzywdą dla oświaty i nauczycieli.Odwołać Hall, Fedak i tego kłamce Boniego!!!!!!!

    Odpowiedz
  • nieudacznicy(2008-06-15 10:52) Zgłoś naruszenie 00

    Duzo wiecej pseudoministrow nadaje sie do odwolania...

    Odpowiedz
  • byly(2008-06-15 11:06) Zgłoś naruszenie 00

    do Iga nr.2;
    Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia!!!!!
    PS:
    Dla jasnosci-jestem emerytowanym nauczycielem,ktory poszedl na emeryture w wieku 63 lat-jak wiec widac mozna dluzej pracowac,trzeba tylko chciec.
    I tu jest pies pogrzebany.

    Odpowiedz
  • Stan(2008-06-15 11:19) Zgłoś naruszenie 00

    były nie pier.....ol takich farmazonów w tym wieku to ty nie masz pojęcia o kompach jesteś ślepy, łysy, głuchy i nie potrafisz logicznie dedukować a przy chorobie alzheimera to byś rozp....lił klawiaturę także takie farmazony zostaw dla swoich wnuków jak jakaś się zgodziła z takim durniem mieć potomstwo bo to wielkie ryzyko.

    Odpowiedz
  • bob(2008-06-15 11:19) Zgłoś naruszenie 00

    Boni? ... tu tez negocjuje ten stary TW SB

    Odpowiedz
  • byly(2008-06-15 11:32) Zgłoś naruszenie 00

    do Stan ( czy czasem nie Tyminski nowy) z nr.5;
    Ty pewnie jestes Prawdziwy POLAK i WIELKI Katolik!!!!!
    Powodzenia w zyciu zycze,bo na...................................... ...................

    Odpowiedz
  • prącujacy do 65 roku zycia(2008-06-15 11:37) Zgłoś naruszenie 00

    a za to jak nauczycielom po przejściu na wcześniejszą emeryturę ( czyli nazywając rzecz po imieniu - na okradanie społeczeństwa ala górnicy) się zdrowie poprawia - od razu chcą uczyć i to nawet po przekroczeniu 65 lat - niestety - "były" ma rację

    Odpowiedz
  • zxc(2008-06-15 12:32) Zgłoś naruszenie 00

    po 35-40 latach pracy-skladkowych należy się emerytura. Wiek tu nie powinien odgrywać żadnej roli. Byloby to proste i bez dodatkowych komplikacji. Ale to trudno pojąć szczegolnie tym z BCC.

    Odpowiedz
  • ola(2008-06-15 12:55) Zgłoś naruszenie 00

    do były-znam realia i wiem jak się pracowało kiedyś, bo mam matkę emerytowaną nauczycielkę. Nie porównuj pracy w szkole kiedyś i teraz, bo szkoła bardzo się zmieniła. Zgadzam się,że jeśli ktos odejdzie na emeryturę to nie powinien już pracowac w szkole, niech przyjda młodzi.Wy starsi n-le udajecie niezłomnych i niezniszczalnych, powodzenia!!

    Odpowiedz
  • DD(2008-12-31 01:28) Zgłoś naruszenie 00

    Brawo Dominik i Stan trzymam z wami.

    Odpowiedz
  • hubal45(2008-06-15 13:22) Zgłoś naruszenie 00

    Brawo Związek !!!!!-tak trzymać ,w jedności siła!-dosyć arogancji tej władzy!!!!! Władze nie wie,że nasz zawód jest szczególny, a ja sobie nie wyobrażam panią 60-letnią w pracy w kl.1-3., czy wf-e 65- letniego!!!! [m.i. w kl.1-3.podst.]

    Odpowiedz
  • ol@(2008-06-15 14:32) Zgłoś naruszenie 00

    do tola
    wyobrażam sobie, bo niejeden nauczyciel dorabia za ladą, ale nie widziałam jeszcze sprzedawcy dorabiającego w szkole jako nauczyciel i to jest taka m. in. różnica.

    Odpowiedz
  • PObywatel(2008-06-15 11:39) Zgłoś naruszenie 00

    Macie rację, nalezy rozgonic to towarzystwo z tym całym Bonim na czele

    Odpowiedz
  • filozus(2008-06-15 14:45) Zgłoś naruszenie 00

    Minister Fedak powinna byc odwołana przede wszystkim za niereagowanie na patologie w ZUS-ie.
    Dyrektor oddziału ZUS we Wrocławiu Antoni Malaka i szef prawników tegoż oddziału ZUS Zbigniew Rak przyłapani na okłamywaniu swoich warszawskich zwierzchników i sądu. Oszukiwali, by zatuszować sabotowanie polityki prozatrudnieniowej państwa i bezprawne represjonowanie bezrobotnego za jego aktywność zawodową. Wpisz w wyszukiwarce: Bloger Adam Kłykow i czytaj „ZUS – szczyt głupoty”. Coś ze świata absurdu, prawnicze polish jokes.
    Wszystkich niezainteresowanych przepraszam za te powtórki, ale dopóki na prawniczy debilizm urzędników ZUS nie reaguje nadzorująca tę instytucję Kancelaria Premiera - dopóty mam zamiar być tą kroplą, która drąży skałę...

    Odpowiedz
  • fima(2008-06-15 14:53) Zgłoś naruszenie 00

    Takie grupy zawodowe jak policja , wojsko a przede wszystkim NAUCZYCIELE !!! którzy pracują 18 godzin tygodniowo POWINNI pracować do 65 lat !!!!

    Odpowiedz