Oświatowa "Solidarność" domaga się odwołania Boniego, Fedak i Hall

15.06.2008, 06:28; Aktualizacja: 15.06.2008, 14:45

Natychmiastowego odwołania ministrów Michała Boniego, Jolanty Fedak i Katarzyny Hall domagają się związkowcy z oświatowej "Solidarności". Zarzucają im nierzetelne i lekceważące prowadzenie dialogu ze Związkiem.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (33)

  • DD(2008-12-31 01:28) Zgłoś naruszenie 00

    Brawo Dominik i Stan trzymam z wami.

    Odpowiedz
  • filologini(2008-11-24 20:58) Zgłoś naruszenie 00

    Cenzorze, myślimy tak samo, jak Stan.

    Odpowiedz
  • Okal(2008-07-07 12:54) Zgłoś naruszenie 00

    Bardzo słusznie .odwołać , Popieram Solidarność

    Odpowiedz
  • Anatol(2008-06-16 13:31) Zgłoś naruszenie 00

    Boni - stary odgrzewany kotlet

    Odpowiedz
  • ezana(2008-06-16 09:50) Zgłoś naruszenie 00

    31: Stan
    Stan chyba nieżle zrugałeś uzdrowicieli ustawy emerytalnej skoro wykasowali twoją wypowiedż. ale nie mart się wiele osób myśli podobnie jak Ty.

    Odpowiedz
  • kicktradeunioninpl(2008-06-15 21:43) Zgłoś naruszenie 00

    BANDA PASOZYTOW - ZWIAZKOWCOW KOGO POWINNISCIE ODWOLAC TO WASZYCH PSEUDOLIDEROW ZAROWNO Z OPZZ, ZNP I SOLIDARNOSCI. ONI ZALATWIA SOBIE SWOJE INTERESY A WAS WYROLUJA. JUZ TO WIDZE JAK ONI WAM POMOGA - ZLUDNE NADZIEJE. MOWIA ZE MATKA JEST NADZIEJA GLUPICH ALE Z DRUGIEJ STRONY KAZDA MATKE NALZY KOCHAC:))))

    Odpowiedz
  • wiktor(2008-06-15 20:44) Zgłoś naruszenie 00

    dobrze wam tak nauczyciele.. begliście jak naiwne pieski głosowac na PO.. to teraz głodujcie na emeryturze.. haha

    Odpowiedz
  • abaja(2008-06-15 20:20) Zgłoś naruszenie 00

    popieram związkowców o odwołanie wymienionych ministrów. Ale proszę nie zapominać o reszcie społeczeństwa, która jest krzywdzona w majestacie prawa polskiego. Mamy dosyc łożenia na inne grupy zawodowe, my także jesteśmy obywatelami tego kraju. Nie może być tak, że jedni pracują tylko 15-20 lat a inni pół wieku i niedoczekują emerytur. Czasy feudalizmu się dawno skończyły. Pan/i Boni, Fedak i inni POPSL-e zrozumcie, że społeczeństwo polsie nie jest waszą własnością!

    Odpowiedz
  • psia kość(2008-06-15 19:17) Zgłoś naruszenie 00

    wiktor, ty kundlu, nie ujadaj na nauczycieli tylko marsz do budy!

    Odpowiedz
  • wiktor(2008-06-15 18:38) Zgłoś naruszenie 00

    to po co kundle nauczycielskie głosowalście na PO? macie to na co głowaliście

    Odpowiedz
  • pracujący do 65 roku życia(2008-06-15 17:59) Zgłoś naruszenie 00

    Stan - i co się unosisz ty "inteligencjo nauczycielska" - czy tak trudno zrozumieć, że pozostała część społeczeństwa, która pracuje do 65 roku życia nie chce być okradana przez takiego jak ty - chcesz pracować krócej - odłóż sobie, zwolnij się i żyj z tak odłożonego kapitału - a nie wyciąga łapy po moje podatki - a tak na marginesie - ucząc łaski nie robiłeś - płacili ci za to - nie pracowałeś za darmo!!!!

    Odpowiedz
  • xxx(2008-06-15 17:57) Zgłoś naruszenie 00

    Lekarze wiedzieli co zrobić żeby dostać kilkusetprocentowe podwyżki (odeszli od łóżek ludzi chorych i umierających) A Wy nie wiecie?

    Odpowiedz
  • Dominik(2008-06-15 17:43) Zgłoś naruszenie 00

    Tych , ktorzy germanizuja, rusyfikuja i judaizuja Polske pognac na zbity leb. Jesli likwiduja nam polskie lektury, jesli chca uczyc historii Polski z podrecznika opracowanego w Niemczech, jesli jedyna dobra kultura jest kultura zydowska to takich propagatorow jak Michnik, Gieremek, Bartoszewski, Hubner, Michał Boni, Jolanta Fedak, Katarzyny Hall i cala plejade niszczycieli Polski i polskiej kultury razem z marnym rzadem trzeba odsunac na margines historii

    Odpowiedz
  • Stan(2008-06-15 17:28) Zgłoś naruszenie 00

    Wy pie...leni faryzeusze co tutaj babrzecie o innych zawodach a kto was wyuczył do tych waszych zawodów.Jak wam się inteligencja i nauczyciel nie podoba to zap....alaj do szkoły i będziesz miał co Oni mają pensje ,wakacje, smród, kurz, biurokracje, co tylko będziesz chciał

    Odpowiedz
  • Stan(2008-06-15 17:22) Zgłoś naruszenie 00

    były na koniec roku jak ON będzie 8 PLZ/L to będziesz orał radłem bo nawet nie ku....em on już ci do niczego nie posłuży w tym "wieku".

    Odpowiedz
  • Stan(2008-06-15 17:16) Zgłoś naruszenie 00

    Zobaczcie jak (były) zapi.....ala w polu żeby nie zdechł z głodu.
    g.infor.pl/p/_wspolne/pliki/12000/12622.jpg
    Tyle jemu nawalili po 45-ciu latach płacenia haraczu.Każdy rząd go okradał a ostatnie dołożyli podwyżki tutaj nie będę wymieniał bo chyba wszystkiego.

    Odpowiedz
  • :-((2008-06-15 16:15) Zgłoś naruszenie 00

    Ciekawe, że nikt nie interesuje się innymi zawodami
    Tylko słuchać tych najwięcej spracowanych nauczycieli górników, policjantów i najbiedniejszych rolników.
    Dość Świętych Krów

    Kiedy wreszcie zacznie obowiązywać równe prawo emerytalne dla wszystkich?

    Musi obowiązywać zasada, że pracodawca płaci za wykonywaną pracę
    A pracownik odkłada składki na zasłużoną emeryturę

    To dziwne, że Ci ciężko spracowani po 15 – 20 latach pracy nie leczą swojego zdrowia
    Tylko szybko szukają nowych miejsc pracy.

    Dlaczego w tej sprawiedliwej Tuskolandi obowiązuje w dalszym ciągu zasada?
    Emerytura dla jednych po 15 – 20 latach
    A dla całej reszty 30 – 40 i więcej lat to jeszcze za mało

    Czy na tym miał polegać Cud?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz
  • fima(2008-06-15 14:53) Zgłoś naruszenie 00

    Takie grupy zawodowe jak policja , wojsko a przede wszystkim NAUCZYCIELE !!! którzy pracują 18 godzin tygodniowo POWINNI pracować do 65 lat !!!!

    Odpowiedz
  • filozus(2008-06-15 14:45) Zgłoś naruszenie 00

    Minister Fedak powinna byc odwołana przede wszystkim za niereagowanie na patologie w ZUS-ie.
    Dyrektor oddziału ZUS we Wrocławiu Antoni Malaka i szef prawników tegoż oddziału ZUS Zbigniew Rak przyłapani na okłamywaniu swoich warszawskich zwierzchników i sądu. Oszukiwali, by zatuszować sabotowanie polityki prozatrudnieniowej państwa i bezprawne represjonowanie bezrobotnego za jego aktywność zawodową. Wpisz w wyszukiwarce: Bloger Adam Kłykow i czytaj „ZUS – szczyt głupoty”. Coś ze świata absurdu, prawnicze polish jokes.
    Wszystkich niezainteresowanych przepraszam za te powtórki, ale dopóki na prawniczy debilizm urzędników ZUS nie reaguje nadzorująca tę instytucję Kancelaria Premiera - dopóty mam zamiar być tą kroplą, która drąży skałę...

    Odpowiedz
  • ol@(2008-06-15 14:32) Zgłoś naruszenie 00

    do tola
    wyobrażam sobie, bo niejeden nauczyciel dorabia za ladą, ale nie widziałam jeszcze sprzedawcy dorabiającego w szkole jako nauczyciel i to jest taka m. in. różnica.

    Odpowiedz