Fedak: rząd przyjął projekt ws. emerytur kapitałowych

10.06.2008, 14:17; Aktualizacja: 10.06.2008, 20:30

Rząd przyjął dziś projekt ustawy o emeryturach kapitałowych - poinformowała na konferencji prasowej minister pracy Jolanta Fedak.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (12)

  • Pierwszy(2008-06-10 14:36) Zgłoś naruszenie 00

    Pierwszy

    Odpowiedz
  • okerta(2008-06-10 15:20) Zgłoś naruszenie 00

    Państwo polskie zmieni w niedalekiej przyszłości nazwę na Rzeczpospolita Emerycka po czym ogłosi bankructwo

    Odpowiedz
  • ada(2008-06-10 15:52) Zgłoś naruszenie 00

    Do --- okrerty--- , Ty też będziesz emerytem i co dalej , zacznij myśleć już od tej chwili pacanie!!!

    Odpowiedz
  • wiktor(2008-06-10 16:13) Zgłoś naruszenie 00

    do korekty?.. haha.. a mialo być tak wspaniale.. atu nic .. znowu miernoty źle napisały projekt ustawy.. medrcy z PO .. hihi

    Odpowiedz
  • 58latek(2008-06-10 16:23) Zgłoś naruszenie 00

    czy emeryci doczekają się konkretnych ustaw .obecnie mam 58lat i ciągle jak zbliżam się do możliwości otrzymania świadczeń przedemerytalnych ekipy rządowe zaskakuja nowymi niehumanitarnymi decyzjami z dnia na dzień.skończcie z tym i rozpiszcie stopniowe zanikanie nabytych praw w okresie np.dziesięcioletnim.jeżeli tego nie zrobicie to znikniecie ze sceny politycznej jak np. HAUSNER ,który skrzywdził wielu przy pomocy większości posłów PO!!!

    Odpowiedz
  • ROBOL do 100 lat(2008-06-10 17:16) Zgłoś naruszenie 00

    Czy, ten rząd napisze choć jeden projekt ustawy, używając mózgu ? Juz nie mam sił komentować tych głupot

    Odpowiedz
  • filozus(2008-06-10 18:36) Zgłoś naruszenie 00

    BEZPRAWIE ZUS. Dyrektor oddziału ZUS we Wrocławiu Antoni Malaka i szef prawników tegoż oddziału ZUS Zbigniew Rak przyłapani na okłamywaniu swoich warszawskich zwierzchników i sądu. Oszukiwali, by zatuszować sabotowanie polityki prozatrudnieniowej państwa i bezprawne represjonowanie bezrobotnego za jego aktywność zawodową. Wpisz w wyszukiwarce: Bloger Adam Kłykow i czytaj „ZUS – szczyt głupoty”. Coś ze świata absurdu, prawnicze polish jokes.
    Wszystkich niezainteresowanych przepraszam za te powtórki, ale dopóki na prawniczy debilizm urzędników ZUS nie reaguje nadzorująca tę instytucję Kancelaria Premiera - dopóty mam zamiar być tą kroplą, która drąży skałę...

    Odpowiedz
  • Czytelnik(2008-06-10 20:40) Zgłoś naruszenie 00

    Jak widzę tą głupią babę i te jej pomysły w sprawie emerytur to żygać mi się chce. Jestem pewien na 100 % że dzięki takim pomysłom Tuska w niedługim czasie powiozą. A o prezydenturze to może sobie pomarzyć.

    Odpowiedz
  • üö(2008-06-10 20:48) Zgłoś naruszenie 00

    Skad sie wziela enigmatyczna liczba 1/37?
    Jak ona sie ma do dalszej /po przejsciu na emeryture/ przecietnej dlugosci zycia emeryta?

    Odpowiedz
  • 54 latka(2008-06-10 21:23) Zgłoś naruszenie 00

    Błazenada.Nie POtrafią opracować nic do porządku sami.Będą poprawiać te wszystkie reformy jeszcze przez 50 lat.A pieniędzy jak nie ma tak nie będzie.To nie reformy to grabież i kombinowanie ile i w jaki sposób uwalić szarym ludziom.kolejna banda nieudaczników mszczących się na Polskim spracowanym społeczeństwie.Gdzie są nasze pieniądze?

    Odpowiedz
  • abaja(2008-06-10 22:03) Zgłoś naruszenie 00

    do 54 latki

    właśnie nasze pieniądze są przeżerane przez tych nieudaczników, którzy nazywaja się pseudo espertami. Oni pobierają za odkurzane gnioty po kilkadziesiąt tys. zł., to tyle ile roczne dochody niejednego emeryta. Myślę że za 50 lat to tylko sami eksperci zostaną i bedą sie nawzajem wyjadać.

    Odpowiedz
  • niepelnosprawny 1 gr.(2008-06-11 09:26) Zgłoś naruszenie 00

    debile z rzadu nie maja pojecia o zyciu za marne grosze mam nadzieje ze oni nie doczekaja sie tych debilnych ustaw kture sami uchwalili precz z takim rzadem nie glosujmy na tych durniuw.

    Odpowiedz