Gowin: Naszym priorytetem jest utrzymanie możliwie największej liczby miejsc pracy

19.11.2020, 15:28; Aktualizacja: 19.11.2020, 15:47
W czwartek odbyło się posiedzenie Rady Dialogu Społecznego pod przewodnictwem wicepremiera, ministra rozwoju pracy i technologii Jarosława Gowina z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego.

W czwartek odbyło się posiedzenie Rady Dialogu Społecznego pod przewodnictwem wicepremiera, ministra rozwoju pracy i technologii Jarosława Gowina z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego.źródło: ShutterStock
autor zdjęcia: Paweł Supernak

Naszym priorytetem jest utrzymanie możliwie największej liczby miejsc pracy oraz zabezpieczenie płynności finansowej firm, szczególnie z najbardziej potrzebujących branż - mówił w czwartek wicepremier, minister rozwoju, pracy i technologii Jarosław Gowin podczas Rady Dialogu Społecznego.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (2)

  • mall(2020-11-20 08:23) Zgłoś naruszenie 00

    Rada Dialogu Społecznego a rząd do posiedzenia wysyła premiera i ministra. Czy to taki pokaz siły, który niczym defilada wojskowa ma pokazać czyj interes ma być najważniejszy? ps.: minister o chorym kręgosłupie i słyszącym w wyobraźni krzyk zarodków mógłby przynajmniej doprecyzować czy mówiąc ""Naszym priorytetem jest bowiem utrzymanie możliwie największej liczby miejsc pracy (..)" ma na myśli "miejsc pracy dla Zjednoczonej Prawicy" czy po prostu miejsc pracy.

    Odpowiedz
  • 60+(2020-11-20 15:07) Zgłoś naruszenie 40

    Pomoc finansowa dla osób,które pracy nie mają.Ponad milion rejestry pośredniaków.90 procent bez prawa do zasiłku.Cenzor nie kasować wpisu.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane