Jak oceniamy działalność ZUS? [BADANIA CBOS]

06.10.2020, 10:41; Aktualizacja: 06.10.2020, 10:41
Autorzy badania CBOS zwracają uwagę, że po rekordowo wysokich notowaniach w marcu tego roku, obecnie oceny funkcjonowania Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w zasadzie wróciły do wcześniejszego poziomu.

Autorzy badania CBOS zwracają uwagę, że po rekordowo wysokich notowaniach w marcu tego roku, obecnie oceny funkcjonowania Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w zasadzie wróciły do wcześniejszego poziomu.źródło: ShutterStock

Działalność Zakładu Ubezpieczeń Społecznych pozytywnie ocenia 45 proc. ankietowanych, negatywnie – 39 proc. – wynika z najnowszego badania CBOS. Ocena ZUS jest bardziej krytyczna wśród respondentów mających mniej niż 45 lat oraz ludzi aktywnych zawodowo.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (1)

  • Donald(2020-10-07 10:48) Zgłoś naruszenie 10

    Nie piszcie bzdur ,bo prawda jest taka że pozytywnie oceniać będzie tą mafijną instytucje tylko ta grupa tzn. sędziowie, prokuratorzy, ministrowie, cała mundurówka, która nie placąc składek pobiera i to sowite emerytury. Nie znam nikogo wśród ludzi pracy którzy by pozytywnie oceniali zus. Czas skończyć z pisaniem opinii o tej złodziejskiej instytucji , a zacząć działać . Trzeba jak najszybciej zjednoczyć siły i powiedzieć rządowi stop z dalszym okradaniem ludzi pracy. Jeżeli mamy mieć wolność ,to niech każdy człowiek sam decyduje czy chce i gdzie chce się ubezpieczyć , bo jak widać skończyły się czasy zniewalania fizycznego, a zniewala się ludzi finansowo!!!!!!!

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane