statystyki

ZUS: Radzimy sobie!

autor: Justyna Pędzich30.07.2020, 20:00
zus

zusźródło: ShutterStock

Podejmując polemikę z tekstem „Zbyt dużo zadań dla ZUS odczuwają wszyscy” (DGP nr 146 z 29 lipca 2020 r.) autorstwa Joanny Śliwińskiej, pragnę zwrócić uwagę, że pandemia koronawirusa postawiła przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych ogromne wyzwanie. To sytuacja absolutnie bez precedensu w całej 85-letniej historii ZUS. 

Dzięki mobilizacji i zaangażowaniu pracowników zakładu bardzo dobrze wywiązaliśmy się z powierzonych zadań. Doceniamy zaangażowanie zarządu, kadry kierowniczej i pracowników, którzy wykazali się poświęceniem w walce z gospodarczymi skutkami pandemii koronawirusa. Bez tego nie bylibyśmy w stanie stawić czoła temu kryzysowi. Jesteśmy zbudowani ich postawą. Pragniemy zapewnić, że ich praca była daleka od utartego wyobrażenia o urzędnikach, którzy przez osiem godzin tylko piją kawę.


Pozostało 72% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Komentarze (1)

  • Karolina(2020-07-31 16:45) Zgłoś naruszenie 00

    Ciekawe, jak to będzie za kilkanaście lat. Ja to się już nie mogę doczekać. Cieszę się, że chociaż mam pracę, którą lubię, a to wszystko dzięki Studium Pracowników Medycznych i Społecznych.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane