4,5 mln wniosków o wsparcie z tarczy antykryzysowej. Wypłaty na ponad 12 mld zł

22.05.2020, 19:54; Aktualizacja: 22.05.2020, 19:55
Z najnowszych danych MRPiPS wynika, że przedsiębiorcy w dalszym ciągu najczęściej wnioskują o zwolnienie z obowiązku opłacania należności z tytułu składek ubezpieczeniowych - takich wniosków wpłynęło ponad 1,7 mln. Liczba wniosków o odroczenie lub rozłożenie składek ZUS przekroczyła natomiast 63,8 tys.

Z najnowszych danych MRPiPS wynika, że przedsiębiorcy w dalszym ciągu najczęściej wnioskują o zwolnienie z obowiązku opłacania należności z tytułu składek ubezpieczeniowych - takich wniosków wpłynęło ponad 1,7 mln. Liczba wniosków o odroczenie lub rozłożenie składek ZUS przekroczyła natomiast 63,8 tys.źródło: ShutterStock

Przedsiębiorcom i samozatrudnionym przekazano już ponad 12,2 mld zł wsparcia w ramach "tarczy antykryzysowej" - poinformowało PAP w piątek Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Do tej pory złożono 4,5 mln wniosków o wsparcie.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (1)

  • jarek(2020-05-27 00:19) Zgłoś naruszenie 10

    Ja już swój wniosek wysłałem o pomoc z programu tarczy antykryzysowej. Całość trudna nie była ale fakt, że wcześniej trochę studiowałem regulamin ze strony PFR :)

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane