Piotr Duda: Decyzja Sejmu podważa zaufanie "Solidarności" do rządu i większości parlamentarnej

31.03.2020, 21:18; Aktualizacja: 31.03.2020, 21:33
Prezydent Andrzej Duda i szef NSZZ Solidarność Piotr Duda

Prezydent Andrzej Duda i szef NSZZ Solidarność Piotr Dudaźródło: PAP
autor zdjęcia: Piotr Nowak

Solidarność takich rzeczy nie zapomina i będzie to miało swoje negatywne konsekwencje w przyszłości – napisał przewodniczący związku Piotr Duda, komentując zmiany w ustawie o RDS. Związek oczekuje reakcji prezydenta na – jak wskazano – "bezprecedensowy atak na niezależny dialog społeczny".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (10)

  • A Guru PIS ... (2020-03-31 22:54) Zgłoś naruszenie 83

    STRACHY na Lachy, ale nie na mnie …. !!! I Ha, Ha … ha

    Odpowiedz
  • Oma(2020-04-01 07:04) Zgłoś naruszenie 154

    A ja jakoś Dudom nie wierzę.Ani temu od paciorka i nart ani temu od węgorzy i Kacperka.Bo wiara w nich to czysta utopia.

    Odpowiedz
  • Pleban(2020-04-01 07:08) Zgłoś naruszenie 93

    Obudził się....

    Odpowiedz
  • Bolek(2020-04-01 08:43) Zgłoś naruszenie 120

    Szkoda, że tak mała wiedza jest w społeczeństwie o obowiązującym prawie w Polsce. Takim narodem można sterować w każdą stronę, co niniejszy rząd czyni. To nie są czasy dla ludzi myślących i oczytanych, oni są w mniejszości.

    Odpowiedz
  • solidarnosciowiec 1980 r(2020-04-01 08:53) Zgłoś naruszenie 52

    popluciny solidarnosci cos mowia a gdzie sa caly czas jak pis robi co chce lepiej niech zamknie ta m---de

    Odpowiedz
  • Maruda(2020-04-01 10:26) Zgłoś naruszenie 22

    Nie strasz, nie strasz, bo się zes.... . Teraz takie gadanie. A potem i tak będzie się popierać wszystkie działania rządu. Mydlenie oczu.

    Odpowiedz
  • Inspektor Pracy(2020-04-01 11:36) Zgłoś naruszenie 21

    ...to jest straszne co teraz powiem ,ale teraz dopiero KoronaVIR spowoduje, że w Polsce nie będzie ; "kisiło się na siłę w zakładach pracy " długoletnich spracowanych robotników i da się Im emerytury ze względu na "staż" aby zwolnić miejsca pracy dla młodej fali bezrobotnych. Nic nie trafiało do Rządów PiS i POdych ani Ja ani Solidarność ale KoronaVIR na pewno trafi, jestem tego pewien ,musicie teraz dać miejsca pracy a starych” ” zatrudnionych w szkodliwych i nieb war pracy z 45 letnim stażem i więcej wreszcie wysłać na zasłużone emerytury.

    Odpowiedz
  • A jakie(2020-04-01 12:28) Zgłoś naruszenie 02

    ma znaczenie Dudy gadanie ? Kogo to obchodzi ? Pawlak rzekłby :Solidarność to przeżytek ( jak kuń do traktora).

    Odpowiedz
  • Tik(2020-04-01 16:21) Zgłoś naruszenie 00

    Panu już podziękujmy panie P.D już dawno powinien być nowy przewodniczący ,liczymy no to

    Odpowiedz
  • union(2020-04-02 01:08) Zgłoś naruszenie 00

    NSZZ Solidarność ma ok. 600 000 członków, Solidarna Polska ok. 5 tys., Polska Razem ok. 2 tys., PiS ok. 40 tys. I kto decyduje o Polsce? Idealna ilustracja powiedzenia "ogon kręci psem".

    Odpowiedz