PIP i resort pracy mylą się w sprawie Marleny Maląg

autor: Łukasz Guza22.11.2019, 12:17; Aktualizacja: 22.11.2019, 13:39
Marlena Maląg

Marlena Malągźródło: PAP
autor zdjęcia: Radek Pietruszka

PIP i Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej mijają się z prawdą. DGP podtrzymuje wszystkie informacje zawarte w tekście „Minister pracy łamała kodeks pracy”. Przedstawimy je w najbliższym wydaniu Dziennika Gazety Prawnej, w poniedziałek 25 listopada.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (8)

  • zły(2019-11-22 13:42) Zgłoś naruszenie 163

    I w PIP-ie niszczareczki chodzą na pełnych obrotach. Brawo władza, brawo naród....

    Odpowiedz
  • Wniosek prosty (2019-11-22 21:28) Zgłoś naruszenie 113

    PIS-Komisarze … KŁAMALI,... KŁAMIĄ i nadal będą KŁAMAĆ dopóty, dopóki OPOZYCJA iULICA nie wywiezie Ich taczkami na ŚMIETNIK HISTORII Bolszewii CCCP

    Odpowiedz
  • sputnick(2019-11-22 17:47) Zgłoś naruszenie 65

    Można się kłócić czy naruszała. Skoro wprost z przepisu wynika, że zawarcie takiej umowy jest automatycznie traktowane jak zawarcie na czas nieokreślony to znaczy, że nie zawarła na czas określony tylko na czas nieokreślony. Czyli nie naruszyła przepisów bo była to umowa na czas nieokreślony, której część zapisów była nie ważna z mocy prawa.

    Odpowiedz
  • dobre(2019-11-22 23:13) Zgłoś naruszenie 51

    papier wszystko przyjmie, zmienią dokumenty

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • rus(2019-11-22 22:24) Zgłoś naruszenie 22

    a u Was murzynów biją !

    Odpowiedz
  • xyz(2019-11-22 20:11) Zgłoś naruszenie 29

    W sprawie Pana Banasia wszystkie mainstreamowe media pisały dużo. Podawali coraz to nowe rewelacje. Obecnie , kiedy słane są do sądów pozwy przeciwko tym mediom szukane są gorączkowo dowody które choć w części potwierdzą te "rewelacje". Podobnie jest z rewelacjami odnośnie Pani minister pracy. Na siłę chce się medialnie rozhuśtać sprawę. A póżniej się zobaczy.

    Odpowiedz
  • Jan...(2019-11-23 15:38) Zgłoś naruszenie 00

    Kontrola się pomyliła......dymisja

    Odpowiedz