Strajk nauczycieli: Co zrobić z dzieckiem, kiedy szkoły i przedszkola będą zamknięte

03.04.2019, 21:30; Aktualizacja: 03.04.2019, 23:15
Jak zapewnić dziecku opiekę podczas strajku nauczycieli?

Jak zapewnić dziecku opiekę podczas strajku nauczycieli?źródło: ShutterStock

Strajk nauczycieli ma być bezterminowy i ma wziąć w nim udział nawet 90 proc. szkół i nauczycieli. Oznacza to, że jeśli do niego dojdzie, szkoły i przedszkola nie będą mogły zapewnić dzieciom opieki. Co mają zrobić rodzice?

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (50)

  • RODZIC(2019-04-04 15:49) Zgłoś naruszenie 20

    A jeśli w prywatnej firmie wszyscy mają dzieci w wieku szkolnym to co zamknąć firmę na czas nieokreślony?! Kto zapłaci za niezrealizowane umowy?! Jest wiele takich małych firm.

    Odpowiedz
  • OBWATEL(2019-04-05 16:37) Zgłoś naruszenie 20

    Co zrobić/ ODDAĆ POD OPIEKĘ BRONIARZOWI I JEGO STRAJKUJĄCYM NAUCZYCIELOM I NIECH PŁACI- Z BUDŻETU ANI GROSZA !!!!

    Odpowiedz
  • Robert(2019-04-06 12:55) Zgłoś naruszenie 10

    W szkole do której chodzi mój syn, od wielu lat rodzice walczą o zmianę pewnej grupy nauczycieli, nie ma mowy o zmianie, głupota trwa. Mam pytanie do jakiegokolwiek nauczyciela, jeżeli ktoś jest głupcem, to czy po podwyżce mu się zmieni?. Nie ważne ile podwyżki dostanie 1000 zł, 5000 zł, głupcem pozostanie. Nie będę opisywał dziwactw jakie w szkole syna się dzieją, ponieważ trudno w to uwierzyć. Pozdrawiam serdecznie wszystkich rodziców.

    Odpowiedz
  • Monika(2019-04-03 20:17) Zgłoś naruszenie 00

    Zasilek 80% platny, ciekawe kto zapłaci rodzicowi pozostale 20%

    Odpowiedz
  • Klo(2019-04-07 20:09) Zgłoś naruszenie 00

    Szkoły moich dzieci nie strajkuja. Rodzice wdzięczni :)

    Odpowiedz
  • Aneta(2019-04-08 09:13) Zgłoś naruszenie 00

    To jest chore!!!! Nie zabraniam.nikomu strajkować!!! Ale nie kosztem dzieci....Powinni zapewnić opiekę w świetlicy przecież rodzice tych dzieci też pracują i za chwilę mogą stracić pracę.....tak się nie robi.!

    Odpowiedz
  • IO(2019-04-08 05:44) Zgłoś naruszenie 00

    niech siezwol;nąjak im nie pasuje ,jadąza granicę,nikt niema dobrze ,kazdy siezmaga,zproblemem malych wynagrodzen ,do kopalni albo do biedronki jak lekarze wstyd dla dzieci ,wstydnacaly kraj

    Odpowiedz