"Nie ma odwrotu od e-zwolnień". Nie będzie kolejnego wydłużania terminu wprowadzenia reformy

14.11.2018, 11:07; Aktualizacja: 14.11.2018, 11:18
Minister Rafalska podkreśliła, że termin wprowadzenia reformy był dwukrotnie wydłużany, więc czasu na przygotowanie było dużo.

Minister Rafalska podkreśliła, że termin wprowadzenia reformy był dwukrotnie wydłużany, więc czasu na przygotowanie było dużo.źródło: ShutterStock

Nie ma odwrotu od obowiązku wystawiania elektronicznych zwolnień lekarskich. Nie będzie kolejnego wydłużania terminu wprowadzenia tej reformy – mówiła w środę w Krakowie minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (1)

  • j.(2018-11-14 18:10) Zgłoś naruszenie 10

    Mój komentarz do elektronizacji i digitalizacji wszystkiego na siłę: Już niedługo, już niebawem, wszystko będzie „e”! Czy ktoś sobie tego życzy, czy też wcale nie. Żeby nawet kupić bułkę trzeba będzie mieć: kartę, login, kody, PIN-y, podłączyć pod sieć, zeskanować, wpisać hasło, wysłać SMS i potwierdzić certyfikat z opcją, albo bez. Potem pobrać aplikację mobilną za free i w formularz na ekranie wpisać kody trzy. Jeszcze tylko wysłać maila i już każdy zje, wymarzoną e-bułeczkę! Vivat, vivat „e”!

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane