Wchodzi w życie prawo o obniżaniu emerytur funkcjonariuszy SB

15.03.2009, 09:33; Aktualizacja: 15.03.2009, 11:48

W poniedziałek wchodzi formalnie w życie ustawa, która od 2010 r. obniży emerytury oficerom służb specjalnych PRL i członkom Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego. Lewica zaskarżyła już to prawo do Trybunału Konstytucyjnego.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (43)

 • demokrata(2010-01-16 19:37) Zgłoś naruszenie 00

  Pracownicy SB już wiedzą,że pPaństwo szykuje następna ture działań represyjnych finansowych wobec Prawników, a przede wszystkim aparatu partyjnego, milicji i górników. Przypominam więć,że są jeszcze hutnicy, kolejarze, Służba Ochrony Kolei, Słuzby Celne PRL i wiele innych. Najlepiej Odłaćżć Tych co mają wysokie dochody a zabrać wszystkim w narodzie. Panowie - zabrniecie w ślepy zaułek. Solidarność Was powołała i Solidarność Was zlikwiduje. Ta prawdziwa.

  Odpowiedz
 • Nikt(2010-04-20 14:09) Zgłoś naruszenie 00

  To jest dziki kraj niby katolicki a tyle nienawiści.W normalnym kraju za popełnione zbrodnie idzie się do więzienia.Ale u nas wszystkich do jednego
  wora.A co z rozliczeniem służb z ostatnich lat?A może zabrać przywileje
  wszystkim urodzonym w latach 40 i 50 tych.Przecież to był PRL.
  Jak najdalej od tego sprawiedliwego państwa.

  Odpowiedz
 • demokrata przyszłości(2010-07-01 10:24) Zgłoś naruszenie 00

  Zabrano emerytury głównie tym co głosowali na Mazowieckiego, na SLD. A teraz mamy zagłosować na Komorowskiego? Niestety do powrotu zabranych emerytur mówi się w środowisku emerytów mundurowych ,że nie idziemy wcale do wyborów i ani Komorowski ani Kaczyński nie dostanie naszych głosów, zmniejszymy też procent głosujących by usłyszano,że nic nie przechodzi bez echa. Juz rozmawiamy z prokuratorami i sędziami z PRL - bo to co się wyczynia to skandal. Nikt nie pyta o racje polityczne tylko feruje wyroki zbiorowe. To anarchia !

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane