Minister Rafalska spotkała się w Sejmie z rodzinami osób niepełnosprawnych

19.04.2018, 15:12; Aktualizacja: 19.04.2018, 15:24
Z zaproszenia nie skorzystali rodzice osób niepełnosprawnych. "Czekamy w Sejmie na premiera Mateusza Morawieckiego i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, gdyż to są osoby decyzyjne, które będą mogły spełnić nasze postulaty - powiedziała PAP w czwartek Iwona Hartwich z Komitetu Protestacyjnego Rodziców Osób Niepełnosprawnych.

Z zaproszenia nie skorzystali rodzice osób niepełnosprawnych. "Czekamy w Sejmie na premiera Mateusza Morawieckiego i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, gdyż to są osoby decyzyjne, które będą mogły spełnić nasze postulaty - powiedziała PAP w czwartek Iwona Hartwich z Komitetu Protestacyjnego Rodziców Osób Niepełnosprawnych.źródło: Materiały Prasowe

Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska spotkała się w czwartek z rodzicami osób niepełnosprawnych, którzy protestują w Sejmie. W spotkaniu uczestniczy także pełnomocnik rządu ds. osób niepełnosprawnych Krzysztof Michałkiewicz.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Polecane

Komentarze (4)

  • o(2018-04-22 09:19) Zgłoś naruszenie 03

    raptem wszystkim jest źle, wszyscy mają jakieś rozczenia do państwa

    Odpowiedz
  • Jestem za ,a nawet srzeciw.(2018-04-21 07:56) Zgłoś naruszenie 13

    Jestem za a nawet sprzeciw. Nie uwierzycue ale byłem świadkiem jak rodzice dwóm dorastajacym synom kazali na wsi w ramach dodatkowego biznesu rozładowywać ręcznie przyczepe pełną akumulatorów do traktorów . Na moje sugestie że Oni maja już dziwne klatki piersiowe odpowiedzieli :no to co -będa mieli renty! -Od tej pomocy są srodowiska miejscowe czyli PCK , Caritas ,Kościoły ,sąsiedzi,szkoły. Znam takich co potrzebują pomocy ale i znam takich co udają że nie moga pracować lecz gorzoła leje się u Nich strumieniami. Ostroznie gdyż znow przybedie nam lewych chetnych na zasiłki.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane