Prezydencki plan w zawieszeniu. Co dalej ze zmianami w kodeksie pracy?

autor: Łukasz Guza11.04.2018, 08:00; Aktualizacja: 11.04.2018, 08:34
Nie sposób nie zauważyć, że początkowo prace nad projektem przebiegały płynnie. Wyraźnie zwolniły, lub wręcz zamarły, dopiero od połowy lipca ubiegłego roku. W tym czasie trwały protesty przeciwko zmianom ustaw o ustroju sądów powszechnych, Krajowej Radzie Sądownictwa oraz Sądzie Najwyższym.

Nie sposób nie zauważyć, że początkowo prace nad projektem przebiegały płynnie. Wyraźnie zwolniły, lub wręcz zamarły, dopiero od połowy lipca ubiegłego roku. W tym czasie trwały protesty przeciwko zmianom ustaw o ustroju sądów powszechnych, Krajowej Radzie Sądownictwa oraz Sądzie Najwyższym.źródło: ShutterStock

Prawie dziewięć miesięcy temu prezydencki projekt nowelizacji kodeksu pracy trafił do sejmowej zamrażarki. Teraz posłowie chcą dyskusji o tym, czy zmiany w ogóle są potrzebne.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (2)

  • Boże miej nas w opiece(2018-04-11 10:25) Zgłoś naruszenie 30

    Projekt prezeydencki tak mądry jak sam prezydent-długopis

    Odpowiedz
  • Tak to jest teraz(2018-04-11 09:15) Zgłoś naruszenie 31

    Projekt prezeydencki to skrajny gniot prawniczy z ogromem paragrafów i stron nie do spamiętania wzajemnych powiązań i powikłań. Traktuje on Polaków jak zdobyczne bydło tubylcze dla wilczych plemion. Kompletnie chore bredzenia do podwojenia zarobków kancelariom prawniczym i do dobicia głową ziemi Narodu Polskiego - aby był uczynionym poddanym głównie wybrańcom talmudu.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane