PSL: 500 plus dla seniora i strażaka

29.12.2017, 15:55; Aktualizacja: 29.12.2017, 16:14
Poseł PSL Paweł Bejda podczas konferencji prasowej podkreślił, że flagowym projektem partii na pierwsza połowę przyszłego roku jest wprowadzenie emerytury bez podatku.

Poseł PSL Paweł Bejda podczas konferencji prasowej podkreślił, że flagowym projektem partii na pierwsza połowę przyszłego roku jest wprowadzenie emerytury bez podatku.źródło: ShutterStock

Wprowadzenie emerytury bez podatku, 500 plus dla seniorów i pracowników ochotniczej straży pożarnej oraz likwidacja zmiany czasu - to główne propozycje legislacyjne Polskiego Stronnictwa Ludowego na pierwsze półrocze 2018 r. Posłowie PSL przedstawili w piątek plany ustawodawcze ugrupowania na przyszły rok.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Polecane

Komentarze (10)

  • obiektywny(2017-12-29 17:47) Zgłoś naruszenie 530

    A dlaczego tego nie wprowadzili jak rządzili??????Teraz mieli by ogromne poparcie.A tak to mają bardzo znikomą szansę na przekroczenie progu wyborczego.

    Odpowiedz
  • Bert(2017-12-29 19:58) Zgłoś naruszenie 502

    PSL, co tak słabo, tak bez fantazji. Są jeszcze nauczyciele, pielęgniarki, hodowcy storczyków, łowcy motyli. Wszyscy oni czekają na 500+ od PSLu

    Odpowiedz
  • A(2017-12-30 09:32) Zgłoś naruszenie 382

    Zgadzam się z propozycją PSL pod warunkiem, że projekt zostanie sfinansowany ze składek KRUS-u.

    Odpowiedz
  • xxx(2017-12-29 21:42) Zgłoś naruszenie 373

    PSL usiłuje odzyskać wiejski elektorat? Za poźno.

    Odpowiedz
  • Voxveritas(2017-12-29 20:50) Zgłoś naruszenie 355

    ZSL ( banda posowieckich kombinatorów podszywająca się pod etos PSL) - a to oni jeszcze nie siedzą?

    Odpowiedz
  • partia która złamała konstytucję,poszargała dobre(2017-12-30 12:25) Zgłoś naruszenie 150

    imię pracownika,zasiewając niesprawiedliwość społeczną wobec robotników na korzyść rolników.Partia która obecnie rozdaje już bonusy w swoich firmach,czyli w większości ,w służbie zdrowia.Gdzie występuje kryzys szczególnie finansowy tylko dlatego aby im żyło się lepiej????Dość szargania !!!!!!!!

    Odpowiedz
  • Szela(2017-12-30 13:09) Zgłoś naruszenie 125

    PSL - Parachłopi Socjotechnicy Lennicy.

    Odpowiedz
  • Warsz1417(2018-01-19 10:21) Zgłoś naruszenie 11

    Nie dla seniora i strażaka, a dla chciwego bez opamiętania chłopa, co to wszystko mu się należy!

    Odpowiedz
  • Warsz1417(2018-01-19 10:24) Zgłoś naruszenie 10

    Na podobny temat: Polskie Radio, reportaż: „Miałam mieszkanie własnościowe, ale syn narkotyzował się i bił, wiec się wyprowadziłam (zamiast synusia wypier…. na zbitą mordę!) - opowiada Dorota Piątek, która przebywa w ośrodku charytatywnym Caritasu "TYLKO". Kobieta jednak się nie poddała. Zachowała radość życia i nadzieję - czeka na mieszkanie socjalne.” Ukochanemu synusiowi zostawiła mieszkanie, żeby je sprzedał za psi grosz i miał na narkotyki, a ona będzie korzystać Z PIENIEDZY PODATNIKÓW i za jakiś czas będzie żądała mieszkania socjalnego dla tego synusia sqr…a! Oto jak bomisie(należy) mają nasr… we łbie! Kto broni taką patologię, niech ją weźmie do swojego mieszkania!

    Odpowiedz
  • Czytelnik odwiedzający(2018-06-02 12:06) Zgłoś naruszenie 00

    Jak najbardziej jestem za zlikwidowaniem zmiany czasu. Bo to kompletna bzdura. Nikt kto musiał choć raz wyjechać w tę "magiczną" noc ze zmianą czasu nie będzie już chciał jego utrzymania. Jeżeli chodzi o kolejne 500 czy 500+ to trzeba sobie zdawać sprawę, że takie działania napędzają inflację. Oczywiście każdy chce otrzymać z różnych programów po 500zł. Jednak w końcu to obróci się przeciwko wszystkim. Cyny rosną. Jasne jest, że dodatki dla rodzin na dzieci winny być zrównane z Europejskimi bo ceny już są EU a nawet je przewyższają. Ktoś powie, że tam są wyższe ceny! Nieprawda. To co w Polsce jest sprzedawane w określonej cenie to np. Niemiec nigdy nie kupi w swoim nawet markecie. Bo to po prostu szajs. A produkty wysokiej jakości - tak u nas również się zdarzają to cena u nas jest kosmiczna. W Niemczech są to produkty na ogół kupowane powszechnie na co dzień. Proszę mojej wypowiedzi nie szufladkować do żadnej opcji politycznej - bo bierze mnie obrzydzenie obecny sposób jej uprawiania. Niektórzy z nas tak łatwo dają się manipulować.

    Odpowiedz