Koniec sporu zbiorowego w ZUS. Pracownicy otrzymają nagrody

17.10.2017, 13:55; Aktualizacja: 17.10.2017, 14:11
Związki rozpoczęły spór z zarządem w czerwcu, domagając się 700 zł podwyżki w tym roku.

Związki rozpoczęły spór z zarządem w czerwcu, domagając się 700 zł podwyżki w tym roku.źródło: ShutterStock

Porozumieniem związków zawodowych w ZUS z zarządem zakładu zakończył się spór zbiorowy w firmie - dowiedziała się we wtorek PAP. Z porozumienia przedstawicieli prezes Zakładu i szefów związków wynika, że pracownicy otrzymają nagrody 1 tys. lub 1,5 tys, zł.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (2)

  • Emeryt(2017-10-17 23:39) Zgłoś naruszenie 02

    Najpierw należało to co zrobiono w służbach skarbowych , zrobić prawdziwy przegląd kadr a nie pozorny i tu znalazłyby sie pieniądze ze zlikwidowanych "tzw" etatów. Tak samo z zespołami informatyków jak skarbówce. Dlaczego do tej pory nie załatwiono sprawy dostarczania decyzji emerytalnych.Miliony wydają na korekty ************ systemów informatycznych a oszczędzają na opłatę listu poleconego z decyzją . Zabierając prawo "do sądów" Co za tłumaczenie " myśmy wysłali listem zwykłym" zwrotu do nas nie było. To jest tzw." PROGRAM POMOCY SENIOROM" ufundowany przez Prezesa ZUS i Min. RAFALSKĄ . Za to należy podziękować Pani Premier. Wzrósł przyrost dzieci kosztem eutanazji "Emerytów....

    Odpowiedz
  • =//=(2017-10-18 06:29) Zgłoś naruszenie 10

    Do Emeryt W skarbówce ludzi zwolniono, po tej rzekomej weryfikacji, a kasę zwrócono do budżetu! Podwyżki byly dla tych którzy nie mieli pensji minimalnej.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane