Będzie możliwość świadczenia pracy w domu, ale w nadzwyczajnych sytuacjach

04.10.2017, 13:27; Aktualizacja: 04.10.2017, 13:39
praca

Prof. Gładoch zaznaczyła, że proponowane rozwiązania zakładają, że domowe formy pracy będą 100 proc. płatne. Podkreśliła jednak, że na świadczenie pracy w formie domowej będzie wymagana zgoda pracodawcy.źródło: ShutterStock

Możliwość świadczenia pracy w domu, ale w nadzwyczajnych sytuacjach np. w przypadku choroby dziecka - zakładają przepisy przygotowywane w Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Pracy - poinformowała PAP prof. Monika Gładoch, która zasiada w komisji.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (2)

  • tek(2017-10-05 11:05) Zgłoś naruszenie 30

    Ta komisja kodyfikacyjna prawa pracy nie daje żadnych gwarancji na dobrą legislację. To przecież sami teoretycy. Żadne z nich nie miało bezpośredniego kontaktu z problemami prawa pracy. Kilku prowadzi kancelarie, ale to tak naprawdę żaden kontakt, bo do kancelarii pana profesora strafiają ludzie zasobni finansowo. Z prac nad prawem pracy zostali całkowicie wyłączeni praktycy, którzy mają prawdziwy kontakt z problemami tego prawa. To, że efektem tej pracy będzie ustawa-porażka można już zauważyć po tych zapowiedziach ukazujących się w prasie. Państwo nie mają pojęcie o problemie, który chcą regulować, więc efektem będzie totalny bałagan. Kodeks profesorsko-związkowy - czyli 90% ludzi będzie stało poza nim.

    Odpowiedz
  • ech(2017-10-04 14:56) Zgłoś naruszenie 62

    Manipulowanie przy KP to jest kolejna zabawa na żywym materiale. Będzie z tego tyle problemów co przy innych profesorskich reformach. KP to nie jest pole do eksperymentów.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane