Wakacje z Biedronką: Sieć sklepów relokuje pracowników do pracy nad morzem

autor: Karolina Nowakowska24.06.2017, 08:57; Aktualizacja: 26.06.2017, 16:43
Jak się okazuje, wbrew temu co twierdzi Biedronka, relokowani są nie tylko pracownicy regionów nadmorskich.

Jak się okazuje, wbrew temu co twierdzi Biedronka, relokowani są nie tylko pracownicy regionów nadmorskich.źródło: ShutterStock

Od kilku lat Biedronka wysyła swoich pracowników do pracy w miejscowościach turystycznych. Jak informują przedstawiciele sieci, "pracownicy uzyskują szczegółowe informacje na temat zasad wakacyjnej delegacji. Wszyscy delegowani pracownicy otrzymują przewidziane prawem diety. Dodatkowo, w tym roku pracownicy sklepów o zwiększonym ruchu sezonowym otrzymają również specjalny dodatek letni. Pracownicy korzystają też z możliwości zakwaterowania opłacanego przez pracodawcę lub zorganizowanego transportu – w zależności od preferencji danej osoby. Każdorazowo weryfikujemy lokalizacje przewidziane na zakwaterowanie dla pracowników i zapewniamy, że oferują one należyty standard".

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (8)

 • ja(2017-06-24 11:27) Zgłoś naruszenie 101

  Pytam, gdzie sa zwiazki zawodowe, gdzie pan Duda od Kacperka?

  Odpowiedz
 • STOP!(2017-06-24 11:23) Zgłoś naruszenie 136

  Nie RELOKUJE, tylko deleguje, czasowo przenosi. Przestańcie wszczepiać to słowo do polskiej mowy, bo ono się źle kojarzy z całym tym Eurobardakiem, z tymi imigrantami, i z szantażem euromatołków parlamentarnych !

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Qwerty(2017-06-24 10:45) Zgłoś naruszenie 221

  Jak wyjasnia jeden z praxownikow, najwiekszy problem polega na tym, ze klient jest wymagakacy i ze caly dzien trzeba pracowac. Współczuje Biedronce, ze ma takich pracownikow.

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • To co ....(2017-06-24 10:09) Zgłoś naruszenie 250

  ... dzieje się w Biedronkach przechodzi wszelkie standardy przyzwoitości. Ciągłe niedobory obsługi. Na siedem kas czynna jedna w porywach dwie. Przejścia ciągle zastawione paletami z towarem, tylko czekać aż ktoś zostanie tym przywalony. Brud w sklepach i naokoło, przepełnione pojemniki na śmieci. Nikt na tym nie panuje, tragedia !

  Odpowiedz
 • stonka(2017-06-24 09:34) Zgłoś naruszenie 190

  Dyskonty transferują legalnie z Polski ok 10 mld rocznie (do centrali w rajach podatkowych), a rząd bawi się w akcje pt. "weź paragon" i w walkę z szarą strefą, gdzie obok transferuje się takie pieniądze. Efekt uboczny to dodatkowo zlikwidowanie polskiego rodzinnego handlu detalicznego, który płacił podatki, a zysk zostawiał w kraju.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane