Sejm za zmianami w ubezpieczeniu pracowników Krajowej Administracji Skarbowej

10.02.2017, 13:41; Aktualizacja: 10.02.2017, 14:00
Według ustawy "ucywilnieni" pracownicy służby celnej, którzy stali się pracownikami w jednostkach organizacyjnych Krajowej Administracji Skarbowej będą objęci od pierwszego dnia ubezpieczenia prawem do zasiłku chorobowego oraz macierzyńskiego.

Według ustawy "ucywilnieni" pracownicy służby celnej, którzy stali się pracownikami w jednostkach organizacyjnych Krajowej Administracji Skarbowej będą objęci od pierwszego dnia ubezpieczenia prawem do zasiłku chorobowego oraz macierzyńskiego.źródło: ShutterStock

Sejm uchwalił w piątek nowelizację ustawy, która zakłada objęcie od pierwszego dnia ubezpieczenia prawem do zasiłku chorobowego lub macierzyńskiego "ucywilnionych" funkcjonariuszy Służby Celnej, którzy przyjęli propozycję pracy w Krajowej Administracji Skarbowej.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (2)

  • Zdradzony za wierną służbę(2017-02-10 17:24) Zgłoś naruszenie 114

    Hańba!!! Może wkrótce ucywilnią wojsko i policję. Pod hasłami typu "Bóg, Honor, Ojczyzna" PIS rozmundurowuje polskich oficerów. Kto będzie chciał pracować w służbach, jeśli będą tak traktowane przez rząd. Służba Celna to dopiero początek dzieła zniszczenia.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane