Klub Lewicy: coraz bliżej odrzucenia weta prezydenta do pomostówek

18.12.2008, 16:07; Aktualizacja: 18.12.2008, 16:15

Szef SLD Grzegorz Napieralski ma zamiar na czwartkowym posiedzeniu klubu Lewicy zaproponować nowe, kompromisowe rozwiązanie, które pogodzi posłów tego klubu: zwolenników i przeciwników odrzucenia weta prezydenta do ustawy o emeryturach pomostowych - dowiedziała się nieoficjalnie PAP.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (15)

  • JAROSŁAW(2008-12-18 16:30) Zgłoś naruszenie 00

    JEŻELI SLD PORZE WETO PREZYDENTA TO JA ,KTÓRY ZAWSZE MIAŁEM POGLĄDY CENTROLEWICOWE JUŻ NIGDY NIE ZAGŁOSUJĘ NA TO UGRUPOWANIE

    Odpowiedz
  • szarak pospolity(2008-12-18 16:34) Zgłoś naruszenie 00

    JEŻELI SLD ODRZUCI WETO PREZYDENTA TO JA ,KTÓRY ZAWSZE MIAŁEM POGLĄDY CENTROLEWICOWE JUŻ NIGDY NIE ZAGŁOSUJĘ NA TO UGRUPOWANIE!!!

    Odpowiedz
  • LECH(2008-12-18 16:37) Zgłoś naruszenie 00

    2.Jeśli SLD nie poprze VETA Prezydenta to będę na niego głosował-zawsze miałem poglądy socjaldemokratyczne.

    Odpowiedz
  • Donek.(2008-12-18 16:39) Zgłoś naruszenie 00

    Ciekawe cz tych wpisów nie dokonali: pod 1.Jarosław Kaczyński-a pod 2.Lech Wałęsa.Coś tak mi się kojarzy.

    Odpowiedz
  • RDY.(2008-12-18 16:43) Zgłoś naruszenie 00

    4.Możliwe oni na nic nie zważają-zawsze muszą mieć odrębne zdanie-nie ważne czy słuszne.I zawsze czatują!

    Odpowiedz
  • Lucy(2008-12-18 16:45) Zgłoś naruszenie 00

    Nasza lewica nie jest prawdziwą lewicą.
    To są komuniści, którzy się uwłaszczyli.
    Czy to wreszcie do wszystkich dotrze??

    Odpowiedz
  • nemo(2008-12-18 17:03) Zgłoś naruszenie 00

    SLD to czerwona zaraza. Olejniczak to fiut.

    Odpowiedz
  • Miś(2008-12-18 17:12) Zgłoś naruszenie 00

    Powinni Olejniczaka wywalić z SLD to jest zaraza który psuję dobre imię partii

    Odpowiedz
  • nieliberał(2008-12-18 17:16) Zgłoś naruszenie 00

    Napieralski jest super. Dzięki, chłopie!

    Odpowiedz
  • Jan(2008-12-18 17:32) Zgłoś naruszenie 00

    W takim razie okres ochronny przed zwolnieniem pracowników powinien być 5 lat.

    Odpowiedz
  • nn(2008-12-18 18:12) Zgłoś naruszenie 00

    bzdurki piszecie

    Odpowiedz
  • karolmaks(2008-12-18 18:34) Zgłoś naruszenie 00

    Ale komuszki załatwiły wszystkich-nauczycieli i pozostałe grupy.Ciekawe,ile judaszowych srebrników otrzymali od PO?

    Odpowiedz
  • SLD samo się już skasowało...(2008-12-18 18:42) Zgłoś naruszenie 00

    Nie ma już tej partii.Odchodzi w niebyt jak LPR i Samoobrona.To największe zaskończenie tego dnia. Paradoksalnie wygrał PIS.Wyborcy lewicy przejdą do PIS.HA,ha...

    Odpowiedz
  • ANTY OLENICZAK(2008-12-18 18:45) Zgłoś naruszenie 00

    OLEJNICZAK -Koń Trojański PO w SLD. SKANDAL< SKANDAL
    Olejniczak i klika z nim związana, mają za zadanie rozwalić SLD od środka.
    Ciekawe co im obiecało PO.
    Napieralski powinien natychmiast wywalić ich z SLD ,za odstępstwa od lini programowej partii, tj. popieranie głupich i niesprawiedliwych ustaw .

    Ja któłry głosowałwęm na SLD , nigdy na nich nie zaggłosuję ,dopóki będzie tam ,ten pajac OLEJNICZAK.

    Odpowiedz
  • Danuta(2008-12-18 19:43) Zgłoś naruszenie 00

    SLD powinno poprzeć Pana Prezydenta.To słuszna decyzja.Pomostówki powinne pozostać przez rok a ustawę opracować dobrą bez pośpiechu ,która byłaby rozsądną ustawą .Powinna być konsultowana ze wszystkimi związkami zawodowymi a nie tylko z PSL./Powinien być dialog społeczny a nie tak jak robiono za komuny ,kto ma siłę i władzę to się liczy.Panie Premierze to błąd,który drogo będzie kosztował pana partię.

    Odpowiedz