6 sposobów na bezpłatne kursy językowe i naukę za granicą

14.03.2011, 03:00

Uczniowie, studenci, nauczyciele i naukowcy mogą bezpłatnie pojechać za granicę, aby się dokształcić. Takie programy są finansowane m.in. ze środków unijnych. Dla uczniów, ale i naukowców to doskonała okazja na zdobycie nowych umiejętności. Żeby jednak z nich skorzystać trzeba spełnić wiele warunków.

Reklama


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama


Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Komentarze (1)

 • obserwator(2011-03-14 07:03) Zgłoś naruszenie 00

  Najwyższy czas pomyśleć o młodych , którzy nie mają szans znalezienia pracy w naszym kraju.
  W pierwszej kolejności powinni wyjechać bezrobotni zarejestrowani w Urzędach Pracy chcący uczyć się dalej języka obcego.
  I pomóc w znalezieniu przez te osoby pracy choćby za granicą.
  A nie inwestować ciągle w naukowców, którzy otrzymali wykształcenie za darmo , jak również państwo zadbało , żeby mieli prace po studiach ( każda szkoła średnia i szkoły wyższe dysponowały nakazmi pracy .A dziś jak to wygląda. Młodzież sie marnuje, a czy ci naukowcy wiedzą , jak wygląda bezrobocie w Polsce. Jaką przyszłość mają nasze dzieci , życia w Polsce. Czy kogokolwiek to ocbhodzi. A powinno. Jak są pieniądze , to w pierwszej kolejności należy pomóc młodym, a nie swoim.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane