Jak otrzymać i ile wynosi zasiłek dla bezrobotnych

autor: Paweł Jakubczak22.06.2009, 13:35; Aktualizacja: 30.05.2011, 12:18
  • Wyślij
  • Drukuj

Zasiłek dla bezrobotnych mogą otrzymać te osoby, które straciły pracę i zarejestrowały się w urzędzie pracy jako bezrobotne. Od 1 czerwca 2010 r. zasiłek dla bezrobotnych wynosi 742,10 zł (dotychczas 717 zł).

reklama



reklama


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję


reklama


  • Wyślij
  • Drukuj
Źródło:Własne

reklama

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Komentarze: 208

  • 21: marek z IP: 81.190.171.* (2012-02-14 09:52)

    mam 37l stażu pracy ostatnio miałem 1 miesiąc przerwy po 10 miesiącach pracy dostałem wypowiedzenie ( likwidacja stanowiska pracy ) czy i kiedy dostanę zasiłek dla bezrobotnych

  • 22: mada z IP: 212.244.23.* (2012-02-10 21:59)

    kochana Elu ja też pracowałam mój zakład pracy został rozwiązny mam 44 lata i ŻAdnej pracy dla mnie a na utrzymaniu 4 dzieci jak żyć za taki zasiłek chętnie podjęłabym pracę za większe pieniądze pozdrawiam cię osobo pracująca pomyśl otym że i ty kiedyś możesz znaleźć się w takiej sytuacji i jak się będziesz czuła jako pasożyt

  • 23: mila z IP: 79.184.21.* (2012-01-24 20:45)

    lepsze jest 3/4etatu czy 1/2???

  • 24: Kamil z IP: 82.160.132.* (2012-01-20 14:02)

    kuronióka platan,czy nalezy sie wurraka 3 miesieczna jak poszukam sobie sam prace?

    prosze o pomoc...

  • 25: zuzka z IP: 89.69.13.* (2012-01-18 13:12)

    Od roku pracuję na umowę zlecenie mam odprowadzane składki czy należy mi się kuroniówka?

  • 26: elax z IP: 79.191.223.* (2012-01-16 17:16)

    jestem na L4 w trakcie skończyła mi się umowa. kiedy mam się zarejestrować?

  • 27: forsa z IP: 83.9.78.* (2012-01-12 22:24)

    powinni w parlamencie tyle dostawac by zobaczyli jakie super zakupy za to zrobio

  • 28: bee z IP: 87.205.212.* (2012-01-12 18:23)

    do łukasz:
    w tym kraju nie ma pracy człowieku, są ewentualnie obozy pracy w których wykonuje sie pracę w ramach czynienia dobroci blixniemu tj pracodawcy, zastanów sie troszkę nad sobą i wzbogać swoje słownictwo..

  • 29: ktoś z IP: 89.72.64.* (2011-12-19 19:07)

    do Pani Eli zasiłku nie dostają osoby które nigdy nie pracowały należy się tylko ludziom którzy właśnie zapracowali na taki zasiłek pracą i podatkami w razie krytycznej sytuacji jaką jest utrata pracy a powietrzem nikt nie żyje od tego jest państwo aby pomagało w trudnych sytuacjach nie mówiąc już o tym że nawet na rachunki to nie starcza

  • 30: alik z IP: 195.114.165.* (2011-12-12 15:59)

    Nie każdy ma szczęście cały czas pracować , zwłaszcza po 55 rż, a te pieniądze to niech sobie wsadzą w dupę, Za mało żeby żyć a za dużo żeby umrzeć, Ale za to bogatej Grecji będę pomagać . To jest cud TUSKA. Brawo.

Dowiedz się więcej

Prawo na co dzień

Galerie