Jak otrzymać i ile wynosi zasiłek dla bezrobotnych

autor: Paweł Jakubczak22.06.2009, 13:35; Aktualizacja: 30.05.2011, 12:18
  • Wyślij
  • Drukuj

Zasiłek dla bezrobotnych mogą otrzymać te osoby, które straciły pracę i zarejestrowały się w urzędzie pracy jako bezrobotne. Od 1 czerwca 2010 r. zasiłek dla bezrobotnych wynosi 742,10 zł (dotychczas 717 zł).

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
  • Wyślij
  • Drukuj
Źródło:Własne

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Komentarze: 208

  • 131: ada z IP: 85.221.154.* (2010-01-08 22:50)

    droga Elu,a czy pensje osob pracujacych to nie kpina?gdybysmy dostawali godziwe stawki nie raziloby Cie to,ze ktos w potrzebie(mniejszej lub wiekszej) nie radzacy sobie w zyciu otrzymuje wsparcie finansowe od panstwa.

  • 132: pismak z IP: 83.21.227.* (2010-01-08 08:44)

    nie wierzcie w to co jest tu napisane, bo źródło jest "WŁASNE" a nie jest nim jakaś ustawa czy coś...

  • 133: Kamisia z IP: 89.229.96.* (2010-01-07 15:53)

    Mam pytanie? Mam przepracowane 2 lata na umowę zlecenie. Czy należy mi się zasiłek? Bardzo proszę o odpowiedz na mój adres email
    kamisia3@poczta.onet.pl

  • 134: Kamisia3 z IP: 89.229.96.* (2010-01-07 15:49)

    Czy należy mi się kuroniówka po 2 latach pracy na umowę zlecenie

  • 135: Renia z IP: 195.116.193.* (2010-01-07 14:01)

    Mam pytanie i bardzo prosze o odpowiedz. Mam przepracowane 3 lata ale od 6 miesiecy nie pracuje i nie jestem zarejestrowana jako bezrobotna czy po takim czasie teraz moge starac sie o zasilek dla bezrobotnych??? Bardzo prosze o odpowiedz na moj adres email Renia_bwa@wp.pl

  • 136: czarna z IP: 188.147.13.* (2010-01-07 11:55)

    dla mnie nakłanianie ludzi zeby nie wyjeżdzali z tego kraju to glupota! uciekajcie z tąd jesli tylko macie możliwość!

  • 137: aaaaaaaaaaaaaa z IP: 188.147.13.* (2010-01-07 11:52)

    za te pieniądze nie da się przeżyć!! Jak tu szanować ten kraj! i po co chodzić na wybory jak z każdą kadencją jest coraz gorzej!!! zacznijcie martwić sie o miejsca pracy dla ludzi a nie o afery hazardowe!

  • 138: Andzia z IP: 79.186.30.* (2010-01-05 11:47)

    przepracowałam 18 miesięcy na pełnym etacie teraz mam 3miesęczną umowę na 1\2 etatu jest ciągłość czy należy mi się zasiłek

  • 139: jola z IP: 77.115.41.* (2010-01-03 13:27)

    mam zasilek na pol roku.jestem rozwiedziona.sama wychowuje dzieci w wieku 13.11.7 lat,czy moge miec przedluzony zasilek ze wzgledu na wiek dzieci

  • 140: Adam z IP: 84.205.20.* (2010-01-02 17:52)

    A jeśli pracowałem 19 lat,w jakiej kwocie otrzymam zasiłek?