« Powrót do artykułu

Ułatwienia dla rodzin wielodzietnych. Karta Dużej Rodziny przez aplikację

Od przyszłego miesiąca członkowie wielodzietnych rodzin będą mogli wnioskować w gminie o wydanie Karty Dużej Rodziny (KDR) w formie aplikacji na telefon.

rodzina

żródło: ShutterStock

Obecnie rodzice oraz ich uczące się dzieci mogą ubiegać się o wydanie KDR w formie plastikowego dokumentu.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (2)

  • Piotr(2017-12-27 09:32) Zgłoś naruszenie 00

    Tak telekomy traktują KRD Informujemy, że nie ma obecnie dodatkowych rabatów dla posiadaczy karty dużej rodziny. Jednak każdy numer komórkowy dodany do konta może liczyć na zniżkę 20 zł (abonament 39.99 i wyższe). W ten sposób można zyskać numery z nielimitowanymi usługami na rozmowy, smsy, mmsy i po 5 GB na numer za kwotę 19.99 zł. To oferta dla posiadaczy Orange Love. Przy okazji chcielibyśmy nadmienić iż obecnie jest możliwość skorzystania z najnowszej oferty Orange Love w ramach której za pakiet usług Internet + Telefon Komórkowy z nielimitowanym rozmowami, rachunek wynosi 79.99 zł. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie www.orange.pl. Najnowsza technologia tylko w Orange! Dziękujemy za zaufanie. Pozdrawiam Paweł Kozak Doradca ds. Klienta Indywidualnego Orange Polska S.A.

    Odpowiedz
  • ogier(2017-12-27 22:05) Zgłoś naruszenie 00

    e, chyba wezmę sie za ********** bab, będzie 500+ i karta dużej rodziny

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Reklama