Kopacz: 1 października PO przedstawi Narodowy Program Senioralny

11.09.2016, 12:46; Aktualizacja: 11.09.2016, 13:50
Ewa Kopacz, By Platforma Obywatelska RP, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

Była premier podkreślała, że jeśli mowa jest o polityce prorodzinnej, trudno nie ująć w niej polityki senioralnej.źródło: Wikimedia Commons

1 października w Gdańsku PO przedstawi „Narodowy Program Senioralny”, który będzie elementem nowej oferty programowej Platformy – zapowiedziała w niedzielę b. premier Ewa Kopacz. Opowiedziała się m.in. za „realnym” skróceniem kolejek do lekarzy oraz waloryzacją rent i emerytur.

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Polecane

Komentarze (18)

  • Patplogia Obywatelska (2016-09-11 16:56) Zgłoś naruszenie 253

    Patrzcie, dostali w du... , stracili pełne koryto i dopiero wtedy przestali być głusi. Liczą, że ludzie ponownie zgłupieli.

    Odpowiedz
  • Na co to PO jeszcze liczy?(2016-09-11 15:17) Zgłoś naruszenie 242

    Macie nadzieję ze jeszcze raz oszukacie społeczeństwo polskie i dorwiecie się do koryta aby dalej grabić to co jeszcze zostało po waszych rządach? NIC Z TEGO

    Odpowiedz
  • Zofia (2016-09-11 16:52) Zgłoś naruszenie 245

    To w trosce o starszych podnieśliście wiek emerytalny do 67 lat i ukradliście 150 MLD zł z OFE ! ! . Rzeczywiście seniorom będzie lżej............Jak dożyją!!

    Odpowiedz
  • mam ten kraj w tyle(2016-09-11 13:57) Zgłoś naruszenie 230

    Spadaj

    Odpowiedz
  • Alina(2016-09-11 17:35) Zgłoś naruszenie 202

    Mieli 8 lat na to aby pomyśleć o seniorach, teraz jak PiS wprowadził dla seniorów darmowe leki to szukają elektoratu. Jedyne co dla seniorów zrobiło PO to podniesienie wieku emerytalnego i przejadanie podwyżek emerytur u sowy&przyjaciół

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • No to fajno(2016-09-11 13:51) Zgłoś naruszenie 200

    Bo GW napisała że ZUS pada mimo wpompowania 250 Naszej kasy z OFE.....

    Odpowiedz
  • POmroczność - stan umysłu leniżerii(2016-09-11 16:59) Zgłoś naruszenie 183

    Takim partyjnym oszustom I MAFIOZOM już dziękujemy. Wasze miejsce tylko w pasiakach na pryczy do końca życia. Nie zapomnijcie oddać kasy nam emerytom. Żebyście na wieki zapadli się pod ziemię.

    Odpowiedz
  • dramat starszych ludzi w Polsce(2016-09-12 10:37) Zgłoś naruszenie 180

    Najdłuższy wiek emerytalny dla kobiet obowiązuje właśnie w POLSCE! Do tego przy tak wysokim bezrobociu. . A nawet gdyby ta praca była, to kobietę po 60-ce i tak NIKT NIE ZATRUDNI. Nie wiem kto chciałby iść do dentystki co ma 65 lat, ręka drży, wzrok żaden, dokształcania zero, bo już nie ten wiek. A może na taśmę taką osobę czy na kasjerkę do sklepu?.... oczywiście z przerwą co godzinę na potrzebę biologiczną bo tak już podobno przeważnie w tym wieku jest. Ludzie w komentarzach piszą o eutanazji ludzi starszych, bo jest mniej okrutna niż powolne umieranie z braku podstawowych rzeczy, bo z czego maja żyć ci ludzie do 67 roku życia?

    Odpowiedz
  • Bert(2016-09-11 18:05) Zgłoś naruszenie 172

    Program senioralny PO jest od dawna znany : Popierajcie Tuska czynem, umierajcie przed terminem.

    Odpowiedz
  • Pan Murzyński - Filipiński(2016-09-11 23:03) Zgłoś naruszenie 152

    Miałem nadzieję, że dotrzyma słowa i wyjedzie z rodziną do Kanady.

    Odpowiedz
  • pamiętliwy(2016-09-12 10:29) Zgłoś naruszenie 130

    Ciągle pamiętam waszą złodziejską waloryzację z 2012r. (dokonaną przy znaczącym udziale TK)

    Odpowiedz
  • już emeryt(2016-09-12 13:37) Zgłoś naruszenie 131

    Ten projekt Ustawy będzie obowiązywał tych po 75 , czy tych 65 , czy tych co są na emeryturze bez względu na wiek, jaka jest w tym projekcie definicja senior. Tak na marginesie , ile trzeba mieć tupetu i arogancji aby teraz wychodzić z takim projektem, gdzie wcześniej nie potrafili wprowadzić rozwiązań systemowych 50 , 60 itd.

    Odpowiedz
  • PO-KOD-nowocześnie urządzeni nie mają(2016-09-11 19:04) Zgłoś naruszenie 132

    prawa bytu przy korycie.POwodem zażarte gęby zjedzą i własny interes.PIS w górę=aleluja i do przodu dla dobra narodu i naród im wierzy.

    Odpowiedz
  • stan47.emeryt(2016-09-12 20:23) Zgłoś naruszenie 60

    Pani Kopacz, a co z okradzionymi emerytami w 2012 roku. Kiedy oddacie te pieniądze. Najbardziej nie cierpię złodziei, oszustów i naciągaczy.

    Odpowiedz
  • jad wasze(2016-09-14 16:22) Zgłoś naruszenie 41

    Cóż ci babiono POzostało - dalej wydalać bełkot z paszczy oralnej!!!!!!!!!!!!!!!! W nadchodzących wyborach zostaniecie całkowicie zmieceni z POlityki. POzostanie wam ino pasienie bydła wraz z dotychczas rządzącymi wieśniakami.

    Odpowiedz
  • xxxxxxxxxx(2016-09-19 07:21) Zgłoś naruszenie 11

    i pomyśleć, że ta oszustka i kłamczucha składała przyrzeczenie lekarskie. pogrąża tylko środowisko lekarzy

    Odpowiedz