Zasiłek dla bezrobotnych w 2016 roku bez waloryzacji. Sprawdź, ile wynosi świadczenie

autor: Agnieszka Brzostek02.06.2016, 10:57; Aktualizacja: 02.06.2016, 10:57
pieniądze

Waloryzacja powinna nastąpić na podstawie średniego poziomu cen towarów i usług konsumpcyjnych za poprzedni rok.źródło: ShutterStock

Od 1 czerwca 2016 roku zasiłki dla bezrobotnych powinny ulec waloryzacji. Jednak w tym roku, podobnie jak w 2015, nie nastąpiła podwyżka świadczenia.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (12)

  • bachor dostanie wiecej niż bezrobotny(2016-06-02 18:39) Zgłoś naruszenie 357

    bezrobotny, ktory przez kilka lub kilkanascie lub kilkadziesiat lat pracowal i placil skladki na wypadek bezrobocia otrzyma na przetrwanie miesiaca polowe tego co bachor z rodziny patologicznej na drobne wydatki od panstwa.... moze laskawa komisja europejska i helsinska fundacja praw czlwowieka zwroci uwage na ta jawna dyskryminacje ludzi, ktorzy nagle zostali bez pracy???????????? czesto z kredytami na swoje nory 40 mkw?????????????????????

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • taka prawda(2016-06-03 11:25) Zgłoś naruszenie 2511

    Bachorów nie należy płodzić jak się nie ma środków na ich utrzymanie. Najpierw zawód, stosowne zarobki, dopiero potem bachory, a nie ponabierają kredytów, samochodów a do tego jeszcze się lęgną jak myszy. Dlaczego rozsądni ludzie mają utrzymywać to towarzystwo, pozbawione wyobraźni? W Niemczech owszem dają na KAŻDE dziecko, tyle że proporcja pomiędzy ZAROBKIEM a DATKIEM jest rozumna, nie uwłaczająca ludziom pracy. Ten rząd zrobił wszystko ażeby zniechęcić ludzi do pracy jak i również wręcz popchnął kolejnych ROZUMNYCH, radzących sobie ludzi ludzi do emigracji.

    Odpowiedz
  • edyta(2016-11-07 10:26) Zgłoś naruszenie 55

    Jaki bachor!!!!!!Ludzie mówimy o dzieciach. Ci co tak mówią nie powinni mieć dzieci w ogóle. Nasze babki miały po 12 dzieci i wychowaly się wszyscy bez 500 plus św za TO w miłości , szacunku i przyjazni.

    Odpowiedz
  • Wow(2016-10-26 20:54) Zgłoś naruszenie 21

    Bachorem jesteś hahaha

    Odpowiedz