Ile pieniędzy może dostać pracodawca zatrudniając bezrobotnego

autor: Agnieszka Brzostek28.03.2016, 15:00
bezrobotny

Pracodawca przyjmujący do firmy młodego bezrobotnego może skorzystać z bonu zatrudnieniowego.źródło: ShutterStock

Pracodawca, który zatrudni osobę bezrobotną, może liczyć na wsparcie finansowe z urzędu pracy.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (10)

  • kasia(2017-03-01 19:14) Zgłoś naruszenie 131

    Refundują do 30 roku życia a 34 latkowi choć z większym i lepszym doświadczeniem mówią aut. Własnie jestem po rozmowie gdzie niedoszły Pracodawca jawnie mi powiedział, że byłam najlepsza, ale mają choć słabszą - młodszą kandydatkę z refundacją. Dzięki Państwo ! Jak się ma trójkę dzieci - daje się wszystkim jeść a nie tylko jednemu

    Odpowiedz
  • bezrobotny ~bolesna prawda(2017-05-10 23:20) Zgłoś naruszenie 41

    *************** gdzie tu równość zatrudnienia, jak ma normalny pracodawca zatrudniać, jak cwaniaczki "firmy" wyciągają kasę z publicznych pieniędzy przez refundacje. Zdrowa gospodarka i kapitalizm opiera się na konkurencyjności, a nie na gospodarce WYDMUSZCE (pompowanie pieniędzy w nierentowne firmy), propagandzie rozwoju gospodarki i spadku bezrobocia.

    Odpowiedz
  • 41 yo(2017-02-21 16:47) Zgłoś naruszenie 30

    To już wiem dlaczego nie chcą ze mną w ogóle rozmawiać o robocie

    Odpowiedz
  • az(2017-09-19 21:03) Zgłoś naruszenie 20

    i jak tu ma być dobrze?????trzeba kombinować zamiast pracować:):):) więc ci co muszą kombinować nie pracują,a reszta idzie na piwo po tyrce na pasożytów

    Odpowiedz
  • Joanna(2017-11-13 11:57) Zgłoś naruszenie 10

    Witam. W bieżącym roku (2017)byłam zatrudniona 1/1 etatu w ramach prac interwencyjnych. Chciałam bym się dowiedzieć od kogo powinnam otrzymać PIT? Od firmy w której pracowałam czy z Urzędu pracy?

    Odpowiedz
  • RObek!2(2017-05-15 16:10) Zgłoś naruszenie 11

    Witam A może mi ktoś powiedzieć czy kwota 1850 zł to jest brutto czy netto?? Ja jestem własnie zatrudniony do 30 roku życia umowa podpisana 2000zł burtto i szef mi mówi że jemu w PUP powiedzieli że mam mieć 9.13 zł za godz i powiedział że mi podniesie do 10 zł .Dodam jeszcze że pracuję 5 dni w tyg przez 8 godz max mogę wyciągnąć 160 godz . co powiecie o tym ?

    Odpowiedz
  • pomalec(2017-09-19 12:55) Zgłoś naruszenie 00

    EuroKadra - u nich macie najlepsze możliwości zatrudnienia, kwestia wykorzystania tych okazji. I praca jest nie tylko w produkcji. Wszędzie można znaleźć zatrudnienie. Nawet w biurze, marketingu i na wysokich stanowiskach. Agencje potrzebują pracowników pod przeróżne branże, pod przeróżne zasady.

    Odpowiedz
  • adamm(2018-04-11 11:20) Zgłoś naruszenie 00

    Dobry mam kontakt z Worksol, agencja pomaga mi w zatrudnianiu ludzi ze wschodu, mają fajnie prowadzone biuro we Wrocławiu, można się dogadać, dopytać zawsze o szczegóły, nie zostawiają mnie samemu sobie, pomagają przy zgodach zezwoleniach itp.

    Odpowiedz
  • anka(2017-10-05 14:39) Zgłoś naruszenie 00

    Ribek powiemy, ze mało zarabiasz

    Odpowiedz