Oblicz wysokość emerytury. Pomoże ci kalkulator emerytalny

14.09.2015, 14:00; Aktualizacja: 16.11.2015, 20:35

Na wysokość naszej emerytury wpływa bardzo duża ilość czynników. Dzięki kalkulatorowi emerytalnemu nie zapomnisz o żadnym elemencie składowym należnego ci świadczenia. Wynik zostanie podany zarówno w kwocie brutto jak i netto.

Reklama


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję

Reklama


Źródło:gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (38)

  • Irena(2017-03-30 19:18) Zgłoś naruszenie 10

    Ja mam przepracowane 38 lat pracy - to chyba wystarczy gdy popracuję jeszcze 2 lata do wieku 60 lat. Jak przejdę w wieku 60 lat na emeryturę (40 lat pracy- okresy składkowe ) to będę miała obniżoną o 30 % emeryturę. Osoba która prze wiele lat pracowała na czarno ( nie odprowadzała składek) albo twierdziła że stać ją na to żeby nie pracować bo mąż dużo zarabia ( popracuje 15 lat do wieku 63 lat,.. 64) otrzyma od państwa " nagrodę 10000zł i jeszcze emeryturę wyższą"" o 30 % - od mojej ...... jestem zbulwersowana, to jest chore a Ci co tworzą te durne przepisy mogli by trochę pomyśleć. Mężczyzna w wieku 15 lat idąc do szkoły zawodowej (przyzakładowej) ma 45 lat pracy i okresów składkowych w wieku 60 lat i też ma pracować jeszcze 3 lata żeby otrzymać całą emeryturę

    Odpowiedz
  • Maria, J. (2017-03-20 23:20) Zgłoś naruszenie 10

    ZUS w Suwałkach. Udowodnilam 20 lat skladkowych w tym 16lat w warunkach szczególnych. 15 lat skladkowych ze stosunku pracy do 1999r plud dyplom/2lata/Kapitalu poczatkowego 17 lat. Do OFE nie należałam 55 lat ukończyłam w 2015r i wnioslam o emeryturę . ZUSw Suwałkach nie zrobił nawet zestawienia okresow emerytalnych do dnia ddzisiejszego. Wychodzi emerytura ale pracownice muszą być w. odpowiedni sposób zachęcone do zaliczenia okresow emerytalnych itd

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Maria J. (2017-03-17 09:24) Zgłoś naruszenie 10

    ZUS w Suwałkach. Udowodnilam 20 lat skladkowych. W tym 16 lat w warunkach szczególnych. Mam 17 lat kapitalu czyli do 1999r. W roku 2015r ukończyłam 55 lat i wnioslam wniosek o emeryturę. 18 lat skladkowych ze stosunku pracy i plus dyplom.Do OFE nie należałam. Są także okresy nieskladkowe jakby zabrakło - dopełnić. Do dnia dzisiejszego ZUS nie zliczyl okresu emerytalnego po co im.O jakiej emeryturze można tu mówić?? Może wiecie kiedy to zrobią.?

    Odpowiedz
  • Ja ja ko były pracownik(2017-03-03 00:45) Zgłoś naruszenie 10

    Kalkulator jest taki mądry jak ten co go w bólach tworzył. Program ten jest gorszy- przepraszam równorzędny z dużym liściem łopianu który zastosowałem w krzakach jak zabrakło mi papieru toaletowego. Z Poważaniem gupi z mózgiem ciężkim jak ouf. (ołów)

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Sw.Michal(2017-02-17 17:17) Zgłoś naruszenie 10

    Polak potrafi.Dziwicie sie ze ludzie uciekaja.Ile zarobicie na tych co wroca.To dobra forma nic nie inwestowac a zarabiac.Co tu robic zeby nic nie robic a zarobic.Jesli ludzie znajda prace to na takich warunkach ze emerytury nie dozyja.Jesli dozyja to udowodnicie im ze nic sie nie nalezy bo .... dowody znajdziecie.Najgorszy Pan to Cham.Dziady Polskie to jest stan obecny.Z modlitwy nie da sie zyc.Wszedzie chca pieniedzy a nie objetnicy zbawienia.Dobre namydlic ogolic i wypuscic.Jak obrosnie to zlapiemy namydlimy ogolimy wypuscimy niech owieczka cieszy sie swoboda z gola ************** scenar.jaki moze byc.Najwieksze pieniadze zarabia sie na ***** to prawda wciaz aktualna.Tacy jestescie dobrzy ze az biale rekawiczki macie.Co chwile pojawia sie frajer ktory tylko mysli ze ma racje dacie mu 5 minut i kopa.Karuzela jak na ******************* zycie tylko dla kogo.

    Odpowiedz
  • JAS(2017-02-04 13:14) Zgłoś naruszenie 153

    EMERYCI I RENCIŚĆI ŁĄCZCIE SIE RAZEM MOŻMY MIEĆ WPŁYW NA WYNIKI WYBORÓW MOŻEMY WYMUSIĆ NA TZW RZĄDZICIELACH PODWYŻKI NASZYCH NĘDZNYCH I GŁODOWYCH ŚWIADCZEŃ

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Monia(2017-02-02 12:46) Zgłoś naruszenie 53

    Mnie kalkulator naliczył i chyba prawdziwą. Jestem już na starej emeryturze i obliczyłam sobie wg nowych zasad. Wyszło mi trochę więcej i to by się zgadzało.

    Odpowiedz
  • olo(2017-01-05 20:51) Zgłoś naruszenie 105

    ...dziennkarze Gazety (Bez)Prawnej manipulują i konfabulują...GP zeszła na psy :(

    Odpowiedz
  • JA,JA(2017-01-03 14:00) Zgłoś naruszenie 63

    teraz obniżenie wieku dla kogo bo dla rocznika 1957 kobiety ale urodzone po 01.10.czyli żadna łaska,a co dla urodzonych o1.01.1957 dalsza praca !! po co kalkulatory jak na przyszłe lata będą co rok inne i nie rzetelne

    Odpowiedz
  • jan(2017-01-01 19:40) Zgłoś naruszenie 144

    po co pisac ze oblicz skoro nic nie liczy bzdura,,,

    Odpowiedz
  • TYLKO RAZ(2016-12-03 09:56) Zgłoś naruszenie 123

    Zaprezentowany kalkulator sluzy glownie tym osobom, ktore kilkakrotnie razy przechodza na emeryture. Niedawno o tym mowil Vpremier Morawieki, ktory podkreslil, ze na emeryture bedzie mozna przechodzic TYLKO RAZ.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Publiczna emerytura cd.(2016-12-03 09:43) Zgłoś naruszenie 154

    Ze wzgledu na solidarnosc spoleczna druga czesc emerytury publicznej powinna byc dziedziczona nie w 100% ale w 70-80%.

    Odpowiedz
  • Publiczna emerytura(2016-12-03 09:33) Zgłoś naruszenie 115

    Publiczna emerytura w Polsce powinna skladac sie z dwu czesci: 1/ z czesci socjalnej/obywatelskiej odpowiadujacej minimum egzystencji dla kazdego seniora wyplacanej z budzetu panstwa np. z VAT-u, ktory wszyscy placimy oraz 2/ z czesci obliczonej na podstawie skladek emerytalnych czyli wynikajacej z pracy. Druga czesc emerytury nie powinna przekraczac sredniego krajowego wynagrodzenia i powinna podlegac dziedziczeniu.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • DZIADEK -63 LATA -STAZ 48 LAT-16 WARUNKI SZKODLIWE(2016-11-28 11:46) Zgłoś naruszenie 2410

    PANIE CZARZASTY NIECH PAN DALEJ BRONI TYCH CO NISZCZYLI LUB LIKWIDOWALI CALKIEM LUDZI KTUZY WALCZYLI O POLSKIE.BO WY TEZ TO ROBILISCIE W2001 ROKU.TO BYLO BESZCZELNE CHANIEBNE OKRADANIE MATEK Z DZIECMNI I LUDZI KTUZY PRACOWALI DO KONCA DO LIKWIDACJY ZAKLADU.PANIE CZARZASTY NIGDY WAM TEGO NIE ZAPOMNIMY I WASZYM KOLEGOM Z INNYCH PARTJY.BO LATWO JEST PONIRZYC OPLUC I ZABRAC GDZIE WTEDY BYLTK I RPO I WSZYSTKIE INSTYTUCJE W LATACH TYCH CO PISZE.OBNIZYLISCIE LUDZIOM W BESZCZELNY SPOSOB SWIADCZENIE ZE160% DO80% JAK WAM NIE WSTYD CZARZASTY I WASZYCH LUDZI I TERAZ NA CHAMA PO TRUPACH Z SZAFY DO SEJMU BO ZE JESTESCIE POTRZEBNI KOMU NAM JUZ ZAPLACILISCIE ZE PO48 LATACH PRACY WIEK63 16 WARUNKI SZKODLIWE NIE UZNANE PRZEZ SOD I ZUS.CZARZASTY NA SWIETA BO NIE DLUGO DUZO ZDROWJA WEGLA I STALI NIECH CZARZASTY I CI Z SZAFY SIE ZE WSTYDU SPALI.

    Odpowiedz
  • Marek(2016-11-22 12:10) Zgłoś naruszenie 242

    Masz racji ilu ludzi nie doczekalo emery try a ilu bieze tylko rok czy dwa kto zrobi wreszcie bilans kasy ktura ZUS wziol za darmo

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • optymistka(2016-10-27 23:55) Zgłoś naruszenie 411

    jaki system emerytalny taki kalkulator :)

    Odpowiedz
  • Polak(2016-08-25 10:13) Zgłoś naruszenie 3613

    system emerytalny i rentowy w kraju jest tragiczny. Ludzie płacą pieniądze do wspólnego wora i to znika . Płaci się się po dwa razy na ten chory system ale przez to nie wzrasta emerytura czy renta. Proszę popatrzeć ile w Polsce jest rencistów " niezdolnych " do pracy otrzymujących świadczenia. To chory kraj- nieroby mają się dobrze, rozdaje się pieniądze ze składek innych a emerytury dla pracujących są zaniżane. Inwalidztwo u nas to branie łatwych pieniędzy z budżetu i dalsza praca zarobkowa. Kraj który należy do czołówki rencistów w Europie. Skąd brać pieniądze na to. Każdy powinien pracować na własny rachunek, odkładać na siebie z możliwością nawet podnoszenia sobie kapitału. Zebrane pieniądze są pracownika i powinny być dziedziczone a nie zabierane. Niech w końcu rządzący zaczną myśleć a nie tylko o sobie. Przy takim rządzeniu młodzi Polacy wyjadą z tego kraju - nie będą mieli przyszłości.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • k-tyna(2016-06-08 10:11) Zgłoś naruszenie 369

    kalkulator jest do luftu

    Odpowiedz