statystyki

Gowin: podniesienie płacy minimalnej? Nie o taką prawicę mi chodzi

14.07.2014, 10:06; Aktualizacja: 14.07.2014, 10:13
Jarosław Gowin PAP/Tomasz Gzell

Jarosław Gowin PAP/Tomasz Gzellźródło: PAP

Jarosław Gowin na antenie TOK FM stwierdził, że podchodzi z dystansem do zorganizowanego przez PiS kongresu zjednoczeniowego prawicy m.in. dlatego, że pojawił się na nim szef NSZZ Solidarność Piotr Duda.

Reklama


Reklama


Lider Polski Razem podkreślał, że dla niego w procesie jednoczenia prawicy najważniejsze jest to, jaki program miałaby taka zjednoczona prawica reprezentować. - Jeśli nie będzie przekonujący dla naszych wyborców, to zjednoczenie nie ma kompletnie sensu - stwierdził.

W tym kontekście Gowin zwrócił uwagę na obecność lidera "S" Piotra Dudy na zorganizowanym przez PiS kongresie.  - Szanuję i cenię Piotra Dudę, to odpowiedzialny związkowiec. Ale gdyby się okazało, że przyszły prawicowy rząd ma ozusować umowy-zlecenia, niesłusznie nazywane śmieciowymi, albo gdyby miała być podniesiona płaca minimalna, to nie o taką prawicę by mi chodziło - tłumaczył. Dodał, że on sam chce być na prawicy przedstawicielem "nurtu realizmu gospodarczego". 

Reklama


Źródło:Media

Polecane

 • kacperek(2014-07-14 10:33) Odpowiedz 00

  Panie Gowin .Pan sam do końca nie wie o co panu chodzi.Razem z panem Ziobro zaczynacie się kręcić jak ***** w przeręblu na oślep szukają punktu przyklejenia .Życzę powodzenia w życiu osobistym,bo w społecznym jesteście out.

 • Bylo nie nalezec do przestepcow (SG)(2014-07-14 13:09) Odpowiedz 00

  Panie Gowin gdyby byl pan uczciwy,to nigdy nie nalezal by pan do POlszewckich przestepcow,a przynajmniej nie tak dlugo.
  Teraz czas na odpoczynek i nie przeszkadzac Polakom w zjednoczeniu.

 • alek(2014-07-14 15:53) Odpowiedz 00

  Kanada wprowadziła preferencyjne kredyty na założenie własnej działalności dla osób
  dobrowolnie odchodzących z administracji publicznej, jak się okazało przyczyniło poprawy finansów i zwiększenia PKB. U nas podobne działanie też by się przydało, plus zniesienie finansowania dla kościoła.

 • TED(2014-07-14 22:44) Odpowiedz 00

  Ale gdyby się okazało, że przyszły prawicowy rząd ma ozusować umowy-zlecenia, niesłusznie nazywane śmieciowymi, albo gdyby miała być podniesiona płaca minimalna, to nie o taką prawicę by mi chodziło - Gowin. to wracaj Gowin do PO na prawicy nie ma dla ciebie miejsca syty e zrozumie głodnego.

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane