Rostowski: moja córka nie wybrała OFE

29.04.2014, 09:48; Aktualizacja: 29.04.2014, 09:59
Minister Finansów Jacek Rostowski. Fot. Materiały Prasowe.

Minister Finansów Jacek Rostowski. Fot. Materiały Prasowe.źródło: Materiały Prasowe

- Córka nie wybrała OFE - zadeklarował na antenie RMF FM były minister finansów Jacek Rostowski pytany o to, czy jego córka zdecydowała się przenieść całość składek emerytalnych do ZUS-u, czy pozostawić ich część w Otwartych Funduszach Emerytalnych.

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:RMF FM

Polecane

Komentarze (14)

  • Mouse(2014-04-29 11:28) Zgłoś naruszenie 00

    i jak taki gosciu mół być ministrem finansów 37 millionowego kraju?

    Odpowiedz
  • platz-forma(2014-04-29 12:22) Zgłoś naruszenie 00

    No proszę. Jednak zawsze trafinie oceniałam tego człowieka.

    Odpowiedz
  • Michaliszyn(2014-04-29 12:43) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Rostowski ,a niech pan zgadnie ,kogo interesuje ta informacja???
    Poaków interesuje pana działalność,jako min.finansów,kiedy to zadłużył pan
    Polskę na blisko bilion zł.!!!Interesuje Polaków pana atak na Piskorskiego'za ujawnienie niemieckiej pożyczki na budowę partii!!!Mało ważne jest,kto to jest Piskorski,ale centralnym i najważniejszym pytaniem jest -czy to prawda,że KLD,i jej spadkobierczyni_Platforma Obywatelska powstawały za
    niemieckie pieniądz!!!To jest sedno tej informacji.Budzi to wśród wielu Polaków pamięć o niechlubnym okresie przedrozbiorowym,kiedy to wielu
    posłów i partii była opłacana przez Prusy,Rosję i Austrię--późniejszych naszych zaborców.A to,co pan teraz robi,to jest próba zamazywania sedna
    sprawy-finansowanie partii z zagranicy--i robi to pan po to,aby zwekslować
    dyskusję na ocenę Piskorskiego .

    Odpowiedz
  • Vincenta Rostowska(2014-04-29 12:44) Zgłoś naruszenie 00

    Moja córka nie wybrała złodziejskiego OFE Balcerowicza.
    Ona też nie będzie musiała robić do wieku 67 lat , na uprzywilejowanych Tuskoebusa , bo... ja mam wielką kasę.

    Odpowiedz
  • Znawca(2014-04-29 13:30) Zgłoś naruszenie 00

    Rostowski, cała twoja rodzinka ustawiona jest już w Anglii, więc nie dziwota, że w d*** macie polskie emerytury. Grupa Bilderberg wytyczyła Ci zadania, a ty je zrealizowałeś, teraz czekasz na nagrodę, posadkę w PE. A naród polski będzie spłacać długi aż przestanie (naród, nie długi) istnieć.

    Ja wybieram OFE, choćby na złość. Wiem, że za 5-10lat i tak mi (nieważne kto) rząd te pieniądze odbierze, bo ZUS trzeba ratować.

    Odpowiedz
  • tak-se-pytam(2014-04-29 14:13) Zgłoś naruszenie 00

    Czy wypowiedż p. Rostowskiego nie narusza zakazu reklamy OFE (w tym wypadku reklamy negatywnej)?

    Odpowiedz
  • ola(2014-04-29 21:09) Zgłoś naruszenie 00

    Jego córka żyje na koszt polskiego podatnika ,nikt ją w Anglii nie chciał zatrudnić tak jak tatusia a my ponosimy koszty utrzymania tego nieroba.

    Odpowiedz
  • njhgfytyuhg(2014-04-29 23:58) Zgłoś naruszenie 00

    a co mnie twoja rura obchodzi

    Odpowiedz
  • demiurg(2014-04-30 06:50) Zgłoś naruszenie 00

    a ja wybieram ofe - nie dam wszystkiego przejesc darmozjadom z rzadu

    Odpowiedz
  • daniel(2014-04-30 07:39) Zgłoś naruszenie 00

    a po hu... jej emerytura

    Odpowiedz
  • Ela(2014-04-30 08:06) Zgłoś naruszenie 00

    ta kampania i tak nie pomoże ZUs owi...pozdrawiam

    Odpowiedz
  • fred(2014-05-07 20:51) Zgłoś naruszenie 00

    oto nasz oprawca i teraz sie smieje w oczy. mlodych wygonil na tulaczke a swoja rodzine ustawil na pare pokolen To nasz prawdziwy pan i wladca tylko wstyd mi ze to niby POlak

    Odpowiedz
  • Sława(2014-05-09 02:52) Zgłoś naruszenie 00

    Informacje na temat swojego bękarta złodzieju, zostaw dla siebie.
    Przekonasz się, że za twoje zasługi jakiś prawdziwy Słowianin skróci Cię o łeb.

    Odpowiedz
  • cadyk(2014-05-13 12:41) Zgłoś naruszenie 00

    Tatełe ukradł tyle, że córełe musi już tylko się martwić o to czy kandydat na menżełe jest kosher czy nie kosher.

    Odpowiedz