Karta nauczyciela: Związki nie zgadzają się na dłuższą pracę

autor: Artur Radwan16.12.2010, 03:00; Aktualizacja: 16.12.2010, 09:59

Dłuższy wymiar czasu pracy nauczycieli, wydłużenie ścieżki awansu zawodowego i stworzenie samorządowych systemów wynagradzania – to propozycje zmian w Karcie nauczyciela (KN).

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Komentarze (63)

 • Rodzic(2010-12-17 12:47) Zgłoś naruszenie 00

  Jeśli zlikwidują biblioteki szkolne , a nauczycieli bibliotekarzy zrobią zwykłymi urzędnikami to dzieci tych najbiedniejszych, patologicznych i niewykształconych NIGDY NIE BĘDĄ MIAŁY KSIAZKI W RĘKU, NIE NAUCZĄ SIE CZYTAĆ I NIGDY NIE ODWIEDZĄ BIBLIOTEKI. a PRZECIEŻ O TO CHODZI P. MINISTER!
  Głupi , naród, jak owieczki na rzeź nawet nie pisną!

  Odpowiedz
 • c(2010-12-17 12:53) Zgłoś naruszenie 00

  Każdy może zostać nauczycielem, więc dlaczego się plujecie? Nikt nikomu nie zabraniał tego miodu - więc jeśli ani raz nie musiałeś/łaś uczyć to najlepiej zamilcz bo nic na ten temat nie wiesz!!!

  Odpowiedz
 • poloczek(2012-05-02 13:04) Zgłoś naruszenie 00

  Ja myślę, że w ogóle po co te szkoły. Pozamykać to wszystko i do roboty od razu zagonić wszystkich. A jak nie spodoba im się wynagrodzenie (najniższe z możliwych) albo umowa o dzieło to zawsze mogą wyjechać za granicę do pracy i po problemie. A ZUS też zamknąć dla oszczędności. Niech se ludzie dziecioków narobią to ich będą na starość utrzymywać, wyręczą państwo polskie nieudolne.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane