Mniej dzieci otrzymuje zasiłki rodzinne

autor: Michalina Topolewska25.03.2010, 03:00

Resort pracy nie planuje w tym roku zmiany wysokości kryterium dochodowego uprawniającego do świadczeń rodzinnych. To spowoduje dalszy spadek liczby dzieci objętych pomocą.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Komentarze (13)

  • Wiktor(2010-03-25 08:26) Zgłoś naruszenie 00

    Co to za rząd ? oszczędzać na ubogich. Fedak powina dawno już odejsc z rządu!

    Odpowiedz
  • anna.(2010-03-25 08:03) Zgłoś naruszenie 00

    mnie zabrali swiadczenie nad niepelnosprawnym miezem. to gnoje koniec platformy...

    Odpowiedz
  • nina(2010-03-25 08:43) Zgłoś naruszenie 00

    po prostu skandal

    Odpowiedz
  • soplica(2010-03-25 06:54) Zgłoś naruszenie 00

    Ograniczenie zasilkow, ograniczenie dostepu do opieki pielegniarskiej co jeszcze ten rzad wymysli? Oszczedzaja na najbiedniejszych!!!

    Odpowiedz
  • wiktor(2010-03-25 07:01) Zgłoś naruszenie 00

    Głosowaliście na PO, to macie rządy PO!!!

    Następnym razem myślcie przy urnach wyborczych, a teraz ponoście konsekwencje swojej głupoty

    Odpowiedz
  • Cuda Donalda !(2010-03-25 08:06) Zgłoś naruszenie 00

    a co wy mysleliście dziecioroby ! Na dzieci to ma być stać Balcerowicza,Buzka (ponoć ma już drugą dupę) i Fedak a Wy ! na śmietnik historii.

    Odpowiedz
  • MATKA NIEPEŁNOSPRAWNEGO(2010-03-25 09:05) Zgłoś naruszenie 00

    NAJLEPIEJ JEST KOMENTOWAC NIC WIECEJ NIE ROBIAC !!!
    JAK MATKI POLKI BEDA DALEJ CICHO SIEDZIAŁY to NIC NIE ZMIENI SIE !!!
    TRZEBA NAGŁOSNIC TE SPRAWE W TV PRASIE I RADIO... ONI MAJA DOSTEP DO TYCH MINISTROW I POSŁOW
    NIECH ICH GNEBIA !!! I PYTAJA O TO JAK PRZY TAKIEJ POLITYCE PRORODZINNEJ MAJA ZYC POLSKIE BIEDNE RODZINY !!!???
    7 lat bez wzrostu progow dochod to złodziejstwo wyzysk DYSKRYMINACJA !!!

    Odpowiedz
  • MATKA NIEPEŁNOSPRAWNEGO(2010-03-25 09:13) Zgłoś naruszenie 00

    NIE MOZNA TYLKO KOMENTOWAC FAKTOW i SPRAW OD KTORYCH ZALEZY NASZ BYT...!!!
    TRZEBA NAGŁOSNIC SPRAWE W PRASIE TV RADIO...
    ONI MAJA ŁATWY DOSTEP DO MINISTROW I POSŁÓW KTORZY NAM USTAWIAJA ZYCIE TAK ZE TYLKO SIE MOZNA WYKONCZYC PSYCHICZNIE I FIZYCZNIE
    7 LAT BEZ WZROSTU PROGU DOCH TO ZŁODZIEJSTWO WYZYSK I I DYSKRYMINACJA

    LUDZIE PISZCIE I DZWONCIE DO MEDIOW BY POTRZASNELI TYMI LUDZMI ...!!! NIECH KTOS TAM NA GORZE DOKONA ZMAIN ... BO PANI FEDAK I PAN ROSTOWSKI CZUJA SIE JAK BOGOWIE I NIE MYSLA O TYCH NAJSŁABSZYCH.MYSLA O SOBIE I SWOICH PORTFELACH KTORE GRUBIEJA Z KAZDYM ROKIEM
    KAZA ZYC ZA 583 zł na osobe przez 7 lat !!! Czy pani minister zyje w innym swiecie.?Decyduje o warunkach zycia ludzi nie majac o tym pojęcia A TUSK JA WSPIERA !!!

    Odpowiedz
  • AWE(2010-03-25 10:30) Zgłoś naruszenie 00

    Najważniejsze ochrona dziecka poczętego a o resztę niech się martwią sami rodzice Tak myśli rząd

    Odpowiedz
  • Eugeniusz - emeryt(2010-03-25 12:26) Zgłoś naruszenie 00

    I to się nazywa "POLITYKA PRO RODZINNA" Śmiechu warte!! 91 zł miesięcznie wynosi zasiłek na dziecko w wieku 5–18 lat. Niech spróbuje utrzymać się premier za 91 zł. miesięcznie! Ciekawe co by powiedział. Zaraz będzie się mówić, że te 91 zł to tylko zasiłek dla tego co zarabia 504 zł na osobę w rodzinie, a 583 zł, gdy wychowuje się w niej niepełnosprawne dziecko. Spróbujcie tak dostatnie żyć, jak muszą się męczyć ci ludzie co tak mało zarabiają, nie mówiąc już o dzieciach niepełnosprawnych. Może Tak Ci panowie z PŁO zamienią się chociaż na jeden miesiąc z ludźmi o tak niskich zarobkach, to zobaczą jak to się żyje. Ale co tam, już któryś rząd mówił, że sam się wyżywi to i ten też idzie w te same ślady. Ot, chcieliście PłO to macie!!!

    Odpowiedz
  • p.j.(2010-03-29 01:14) Zgłoś naruszenie 00

    Piszecie, aby informować prasę i media. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Rodzin Osób Niepełnosprawnych "Razem Możemy Więcej" próbuje wymusić na rządzie zmiany absurdalnych przepisów, lecz Rząd ma nas gdzieś. Najłatwiej oszczędzać na najbiedniejszych. Premier obiecał kolejne spotkanie w marcu i słowa nie dotrzymał. Nie interesuje ich jak pomóc najsłabszym grupom, tylko patrzą jak najwięcej dla siebie, bo wiedzą, że w wyborach już nikt na nich nie zagłosuje.
    Jeżeli chodzi o media, to tematy te ich nie interesują. Takie odpowiedzi otrzymaliśmy od mediów. Interesują ich tylko pojedyncze przypadki. Osoby indywidualne, ale w sprawach medialnych, w sprawach, które dobrze się sprzedadzą. Ten temat niestety jak to redakcje określają nie jest cinteresujący.
    Zapraszamy na stronę Stowarzyszenia: www.razem-mozemy-wiecej.com.pl

    Odpowiedz
  • ZROSPACZONA000(2010-04-15 11:10) Zgłoś naruszenie 00

    PYTAM SIĘ PAŃSTWA NASZEGO KIEDY ZRÓWNA DODATEK PIELĘGNACYJNY 153 ZŁ OD 5 LAT DO ZASIŁKU PIELĘGNACYJNEGO 181.10 5 LAT TEMU ZA PAMPERSY PLACIŁAM OK.30 ZŁ DZISIAJ OK.80 ZŁ A DODATEK TEN SAM 153 ZŁ CZY W NASZEJ OJCZYZNIE SĄ GŁUPI I GŁUPSZY NIKT NIE UMNIE ODPOWIEDZIEĆ KIEDY TO BĘDZIE ZRÓWNANE

    Odpowiedz
  • Ala(2010-11-04 21:14) Zgłoś naruszenie 00

    Eudeniusz - emeryt napisal : Ot, chcieliście PłO to macie!!!

    czy mysli pan ze gdyby PIS , SLD , PSL czy jakies inne paskudztwo polityczne byloby "przy właadzy" to zasilki bylyby wyzsze? nigdy w zyciu

    Odpowiedz