Zbadają, dlaczego Polacy żyją krócej niż mieszkańcy Europy Zach.

22.02.2010, 16:06; Aktualizacja: 22.02.2010, 19:26

Wieloletni polsko-norweski projekt badawczy, który ma odpowiedzieć na pytanie, dlaczego Polacy żyją krócej niż mieszkańcy Europy Zachodniej, ruszy wiosną w Kielcach i kilku pobliskich gminach. Przebadana zostanie m.in. cała populacja w wieku 45 - 64 lat.

Źródło:PAP

Polecane

Komentarze (10)

  • ala56(2010-02-22 22:01) Zgłoś naruszenie 00

    Jak to żyjemy krócej? Geniusze z BBC i innych Lewiatanów głoszą że żyjemy tak dobrze i długo jak inni europejczycy, dlatego trzeba nam pracować i po 55 lat.

    Odpowiedz
  • ala56(2010-02-22 22:04) Zgłoś naruszenie 00

    Miało być BCC.

    Odpowiedz
  • zmień się na lepsze(2010-02-22 23:17) Zgłoś naruszenie 00

    Do 2.
    Byłeś polak mały . teraz mówisz że młody , w następnym lińku dopisz że głupi . za to cały prześiąknięty jadem nienawiści .

    Odpowiedz
  • JA(2010-02-22 23:30) Zgłoś naruszenie 00

    DO 2
    WRÓĆ I WALCZ O INNĄ POLSKĘ

    Odpowiedz
  • PRZEDEMERYT(2010-02-22 19:49) Zgłoś naruszenie 00

    te badania jeżeli się potwierdzą to ośmieszą naszych wspaniałomyślnych głupców z ZUS-u,którzy żeby okraść ubezpieczonego twierdzą że wiek umieralności przesunął się do 80 lat.OBŁUDNE ZŁODZIEJE!!!

    Odpowiedz
  • Każdy kraj biedny(2010-02-23 10:08) Zgłoś naruszenie 00

    JEST PONIEWIERANY - a ludzie żyją krócej.

    Odpowiedz
  • inka(2010-02-23 07:26) Zgłoś naruszenie 00

    Co się dzieje z naszymi składkami w ZUS, bo jeśli co 3 umiera przd 65 rokiem życia.

    Odpowiedz
  • AK(2010-02-22 20:11) Zgłoś naruszenie 00

    Po co badania? Wiadomo, przede wszystkim stres w pracy (jeśli ktoś ją ma) i w codziennym życiu, najczęściej aby przeżyć z miesiąca na miesiąc. Tam takich problemów nie mają. Niepewność, czy dożyję emerytury i czy nie będę dziadem na niej mimo płaconych przez całe życie składek. Praktycznie brak opieki lekarskiej... mimo płaconych składek. Drożyzna na rynku leków. I tak można wymieniać dalej. Kwitnie za to przemysł pogrzebowy, korzystający z zakamuflowanej eutanazji.

    Odpowiedz
  • JO ACHIM(2010-02-22 20:28) Zgłoś naruszenie 00

    jak to polacy zyja bardzo długo
    viek emerytalny przesunac do 75
    emerytury maja wysokie ci co robili z 40lat
    no ci z esbe i reszta co maja przelicznik 2,6 to BIEDACY
    dobry polak to polak ktory idzie do PANA 1-3 lata przed emerytura
    PANOCZKU TUSK po ile masło ,jabłka
    no dzieci do szkoł posłac od poczecie niech sie juz stresuja
    pozdrawiam emeryt nie esbek

    Odpowiedz