Od listopada zasiłki rodzinne wzrosną o 40%

autor: Michalina Topolewska12.08.2009, 03:00; Aktualizacja: 15.08.2009, 12:36
  • Wyślij
  • Drukuj

Przez następne trzy lata nie zmieni się wysokość kryterium dochodowego uprawniającego do świadczeń rodzinnych. Wzrośnie natomiast świadczenie pielęgnacyjne.








  • Wyślij
  • Drukuj
Źródło:GP
czytaj więcej w e-DGPczytaj więcej w e-DGP

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Komentarze: 333

  • 231: piotr z IP: 83.25.102.* (2009-09-29 12:25)

    złodzieje cały żąd

  • 232: nina z IP: 83.31.238.* (2009-09-30 22:56)

    HL Ty chyba w ogóle nie wiesz co piszesz. nie muszę brać zasiłków pensi też a a od jutra będziemy gwizdać z dziećmi zamiast jeść grunt ze tobie jest dobrze.Jestem zła bo wczoraj dowiedziałam ze nie wiadomo kiedy będą zasiłki wypłacone za wrzesień a dziś że pensji też nie dostane na czas mam dwoje dzieci w tym jedno niepełnosprawne(HL wiesz że jedna godzina terapii z logopedą kosztuje 80 zł) a nasze dochody na 4 osoby to 2tyś jak w ogóle są oczywiście.Nadmieniam że ciężko pracuje od 25 lat mimo niepełno sprawnej osoby w domu i bardzo mnie drażni ze ze co poniektórzy traktują nas jak byśmy z księzyca spadli kazego może dopaść choroba,,HL PAMIĘTAJ TY TEŻ MOŻESZ POTRZEBOWAĆ POMOCY TO WTEDY CIEKAWE CO NAPISZESZ

  • 233: NINA z IP: 83.31.238.* (2009-09-30 23:04)

    GRATULACJE DLA P.GRONKIEWICZ-W.NA NAGRODY DLA PREZESÓW URZĘDÓW WARSZAWSKICH STARCZYŁO KILKA MILIONÓW NATOMIAST NA ZASIŁKI PIELĘGNACYJNE ,RODZINNE W WARSZAWIE WE WRZEŚNIU ZBRAKŁO .GRATULUJE DOBREGO SAMOPOCZUCIA I WSZYSTKO JEST OK NIEPRAWDAŻ .

  • 234: ZAŁAMANA z IP: 77.253.181.* (2009-10-01 00:08)

    Niech ktoś opamięta ten chory rząd,wszystko poszło do góry , ceny w sklepach opłaty a dochód przez najbliższe trzy lata ma być ten sam 504 zł.Spokojnie można nazwać osoby które to ustaliły SZALEŃCAMI!!!Jak was nie wstyd oszczędzać na dzieciach,banda ZŁODZIEJI!!!

  • 235: Jan z IP: 83.9.231.* (2009-10-01 09:05)

    Jan. Moi drodzy,rząd nie ma racji ustalając jakieś tam kryterja dochodów dla opiekunów osób niepełnosprawnych,gdyż wykonywanie tej pracy wynika zarówno z obowiązku i prawa do pracy . A skoro tak , to wynagrodzenie za tę pracę powinno być ustalane i wypłacane na zasadzie już istniejących zapisów w konstytucji R.P.Odpowiednie wnioski należy kierować do sądu.

  • 236: ja z IP: 77.237.0.* (2009-10-01 13:51)

    to sa kpiny złodzieje niech oni żyją za tak małe pensje!!!

  • 237: Dora z IP: 213.158.199.* (2009-10-01 15:55)

    to prawda co piszecie,tak nam utrodniaja w wychowywaniu niepelnosprawnych dzieci.

  • 238: katarzyna z IP: 94.254.223.* (2009-10-02 16:07)

    mam pytanie jak to jest kobieta w ciąży jezeli chodzi do lekarza od poczotku ciąży do 10 tygodnia dostanie zapomoge w wysokosci tysioca a jezeli poszła puzniej to juz jej nieprzysługuje

  • 239: zuzia z IP: 94.254.223.* (2009-10-02 16:14)

    no tak jeszcze trzeba bedzie mniec zaswiadczenie od lekarza prowadzocego ze chodziłas od poczotku czy tez juz po 10 tygodniu paranoja

  • 240: iwona z IP: 83.9.177.* (2009-10-02 20:13)

    moim zdaniem zasiłek rodz.91zł.na dziecko w zawodówce to jest mało na zachodzie najważniejsze są dzieci a u nas to jest żałosne i skandaliczne mam troje dzieci i jestem na rencie inwalidzkiej ogółem na rękę dostaje 1240 zł.jak tu żyć w czwórkę gdzie same opłaty wynoszą mnie 1000 zł.240 zostaje na życie mam z opieki obiady i co dalej dzieci wychowuję sama na dodatek jestem poważnie chora.

Dowiedz się więcej

Prawo na co dzień

Galerie