Premier: nie planuję podwyżki składki zdrowotnej

08.07.2009, 11:17; Aktualizacja: 08.07.2009, 18:13

Premier Donald Tusk powiedział dziś, że nie planuje podwyżki składki zdrowotnej.

Reklama


Reklama


Źródło:PAP

Polecane

Komentarze (17)

  • Autor(2009-07-12 22:57) Zgłoś naruszenie 00

    I słusznie!! Lekarze sami podcinają gałąź, na której siedzą. Dzieci z gorączką 40o odsyłają z lekiem przeciwbólowym. W efekcie kończy się na paru wizytach i w końcu przepisaniu skutecznego leku. Parę wizyt to parę razy zainkasowanie kasy za to samo... nic dziwnego, że w kasie NFZ brakuje kasy na poważne zabiegi i refundacje leków.

    Odpowiedz
  • Emilka(2009-07-09 20:48) Zgłoś naruszenie 00

    Do 15. Gratuluję zdrowia! Ja do 50-tego roku życia też nie chorowałam i nie chodziłam na zwolnienia, tylko pracowałam, pracowałam... w trakcie urodziłam dziecko. Aż w wieku 50 lat zachorowałam na raka i skończyła się praca i zaczeło leczenie, operacja, chemioterapia, leczenie powikłań po chemioterapii, serce, układ pokarmowy,problemy neurologiczne. Ja która przedtem nigdy się nie leczyłam - teraz muszę chodzić do lekarza nawet 2 razy w tygodniu. I nie wiem czy starczy na to moich składek z 30 lat pracy...Ale Tobie życzę zdrowia i satysfakcji z pracy!

    Odpowiedz
  • OBWATEL(2009-07-09 09:52) Zgłoś naruszenie 00

    NASTĘPNE KŁAMSTWO- JAK Z BUDŻETEM PAŃSTWA !!!

    Odpowiedz
  • Odnośnie składki zdrowotnej.(2009-07-08 21:07) Zgłoś naruszenie 00

    Dziś płacę prawie 3tys.zł rocznie, a raz na 2 lub 3 lata mam za to uzupełniony jakiś ubytek w zębie wartości 30zł. - KTO ZŻERA MOJE PIENIĄDZE???
    CZY NIE MA SPOSOBU NA ZŁA ORGANIZACJĘ I ZACHŁANNOŚĆ SŁUŻBY ZDROWIA???

    Odpowiedz
  • Reforma finansów publicznych!!!(2009-07-08 21:00) Zgłoś naruszenie 00

    1/Zlikwidować KRUS;
    2/Wystąpić z KONKORDATU - nie dopłacać do żadnej religii;
    3/Sprywatyzować całą gospodarkę - znikną przywileje, dopłaty z budżetu, złe zarządzanie;
    4/Zreformować parlament - zlikwidować senat, posłów z 460> po 5-7 na województwo, kancelaria prezydenta 50 etatów;
    5/Wydłużyć lata pracy - w mundurówce o 5lat, w całej gospodarce o 2lata /do 67r. życia równo mężczyżni i kobiety/.

    Odpowiedz
  • Adolf Tusk(2009-07-08 20:13) Zgłoś naruszenie 00

    Stado barwionych hien rujnuje Polske i Polakow,a naiwni nadal wierza POtworom.

    Odpowiedz
  • felek(2009-07-08 20:12) Zgłoś naruszenie 00

    zabrać Klerowi
    zreformować KRUS
    reforma mundurowki+40 letni emerzci hi ,ha
    tryznastki,prywileje administracji

    Odpowiedz
  • debile(2009-07-08 18:51) Zgłoś naruszenie 00

    już zapomniał,jak na białym szczycie zapowiedział wzrost skaładki o 1% w 2010?coś się zmieniło?

    Odpowiedz
  • Realista(2009-07-08 17:39) Zgłoś naruszenie 00

    Ta wylądają obiecywane Cuda

    Odpowiedz
  • Prezydencka propaganda Tuska i kolesi !(2009-07-08 16:48) Zgłoś naruszenie 00

    Ludzie,ze juz ponad rok rzadow tego nierzadu barwionych larw lewackiego robactwa,a nic oprocz drwin nie robia.Zrobili sobie z Polski i Polakow POsmiewisko i wprowadzili POstkomunizm.Oj Narodzie obudz sie ze stagnacji bo cie POtumanili Potwory.

    Odpowiedz
  • raz brakuje ,raz POdwyzka,co u diabla ? patriota(2009-07-08 16:42) Zgłoś naruszenie 00

    Adolf Tusk stale oszukuje Polakow,bo raz brakuje pieniedy i mowi o POdwyzce ,a za chwile widzac bunt ludzi mowi,ze jest nadwyzka,zapasy.Jak taki na stanowisku premiera moze byc oszust ? Tak pytam was Polacy.I tak Tusk oszukuje,Palikot POkazuje publicznie penisa zamiast zajmowac sie sprawami Polskico to za rzad POtworow ? Tak pytam,macie rozum to sobie odpowiecie.Tak pytam

    Odpowiedz
  • -i znów nie maja pieniędzy?(2009-07-08 14:35) Zgłoś naruszenie 00

    Jeszcze kilka- naście dni temu media na zlecenie Rządu ogłaszały z TV zbiórkę na zawalony dom socjalny i rodziny ofiar istnień które tam zginęły.-Nie mieli pieniędzy.
    Później Rząd POmyl organizuje za kilka miliardów złotych wybory aby wybrać Euro cwaniaków którzy będą zarabiać PO 30000euro i mieć PO 3 latach emeryturę. Wszystko to dzieje się POtym jak Donaldas stwierdził ,ze nie ma pieniędzy na emerytury dla ludzi zatrudnionych w szkodliwych i niebezpiecznych warunkach pracy Pomimo, iż zyski z ich pracy brał skarb państwa.W tych pseudo wyborach (gdyż nie ma limitu min frekwencji a to oznacza ze Ci eurocwaniaki mogą się wybrać sami-objaw zgnilizny demokracji ) media na zlecenie władzy zamykają usta Panu Cejrowskiemu
    -i znów nie maja pieniędzy?

    Odpowiedz
  • Hala(2009-07-08 14:32) Zgłoś naruszenie 00

    lekarze są uprzywilejowani. Dlaczego lekarze przyjmujący prywatnie nie mają kas fiskalnych ! To tutaj trzeba szukać pieniędzy anie podwyższać składki zdrowotne!

    Odpowiedz
  • PO CO ? może zrobimy w tym roku jeszcze raz wybory(2009-07-08 14:07) Zgłoś naruszenie 00

    na Euro CWANIAKA? będziecie mieli więcej kasy w budżecie.
    Niedawno zakończyła się pierwsza kadencja europarlamentu w której zasiadywali Polacy. Za miesiąc pracy otrzymywali 12,5 tys.zł. Dla tych, którzy nie załapali się na kolejną kadencję czekają sowite odprawy. Na każdego z 35 byłych polskich eurodeputowanych czeka w sumie ponad 75 tys. zł. Jak tłumaczy Faktowi europosłanka Genowefa Grabowska, każdemu eurodeputowanemu, któremu wygasa mandat, przysługuje prawo do rekompensaty za pracę w Parlamencie Europejskim. Pensja będzie wypłacana jeszcze przez pół roku. Wynika to z przepisów europejskich, które Polska musi przestrzegać. Jedynym warunekiem otrzymywania pensji jest to, ażeby przez pół roku nie pełnić żadnych funkcji publicznych. Wypłaty dla byłych europosłów będą kosztowały Skarb Państwa około 2,6 miliona złotych.

    Odpowiedz
  • Bałagan w służbie zdowia na rekę Tuskowi(2009-07-08 13:38) Zgłoś naruszenie 00

    Bałagan w służbie zdrowia, tak jak w mediach (zyskuja kolesie z Polsatu i TVN), jest na rękę Tuskowi. Dzika prywatyzacja (rozkradanie) rozpoczęła się. Kto zyska? Z pewnością nie szary obywatel.

    Odpowiedz
  • wjw(2009-07-08 13:37) Zgłoś naruszenie 00

    To od kiedy przestaniemy się składać na składkę zdrowotna dla wsi ?
    Niech wieś sobie sama płaci. W szpitalach leży ich najwięcej.

    Odpowiedz
  • propaganda(2009-07-08 12:29) Zgłoś naruszenie 00

    ...a czy ten premier ma w ogóle POmysł na rządzenie naszym krajem,,,czy tylko ma "POMYSŁA" na wykreowanie swojej osoby...na zasadzie,chcę być prezydentem/tupiąc nogą/ i już:) a wy "polaczki" mnie POpierajcie.

    Odpowiedz